buda benim 1 aylık berbat burnum :(

Tatlım bende beyaz tenli sarışınım dokunsalar morarırım ama benim morluklar bir haftada kayboldu ve ikinci gün doktor bile bu ne ya gereğinden fazla şişmişsin demişti gözlerim çizgi halindeydi ve açamıyorsum ama bnm ameliyatım sekiz saat sürdü ve ağır geçti normalden fazla kırmak zrnda kaldklarını yeni baştan yaptklarını sölediler gerçi fotolara bakınca hadi len ordan içine etmişsiniz diesim var da daha demedim :KK43: bünyeye ve yaptıkları ameliyata göre değişir. Canını en çok yakıcak şey tampon zaten morlklar falan acımayacak sürekli ağrı kesici alacaksın hiiç birşey anlamayacaksın önemli olan iyi doktor seçmek.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bilmiyorum ki iyi mi seçtim abimin eşi önerdi çok güveniyordu kendisi de yaptiricakti ama son an da başka bir problem yüzünden vazgeçti bir de onun ameliyat korkusu var.Doktor doktor gezersem de kafam karışır benim zaten annem etraftan duymuş bir yapan bir daha yaptiriyormus diye pek onaylamiyor gerçi karışmaz da.Sekiz saat çok uzun süre canım çok çok geçmiş olsun gerçi şimdi biraz garip gelicek ama narkoz almayı çok seviyorum :):)bole mışıl mışıl uyuyorsun hoşuma gidiyor :)sen şimdi begenmiyorsun ya burnunu aynı doktor mu duzelticek yoksa sen onu beğenmediğin için başka bir doktora mi ameliyat olucaksin.Psikolojik olarak zor geciyordur anlıyorum ama olumsuz bakma bence belki uzun süre geçince cook güzel olur :) hem belki de gerek bile kalmaz kalsa da diğerinde tamamen duzeltirler.İYi düşün ii olsun :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oğal halim çok daha iyiydi ama sağlık sorunları yüzünden olmak Orunda kaldım hiç nefes alamıyordum. Yamukluğu geçsin başka birşey istemiyorum zaten.

Anladım ah şu sağlık sorunları olmasa zaten,en kısa zamanda düzelir umarim.

Bilmiyorum ki iyi mi seçtim abimin eşi önerdi çok güveniyordu kendisi de yaptiricakti ama son an da başka bir problem yüzünden vazgeçti bir de onun ameliyat korkusu var.Doktor doktor gezersem de kafam karışır benim zaten annem etraftan duymuş bir yapan bir daha yaptiriyormus diye pek onaylamiyor gerçi karışmaz da.Sekiz saat çok uzun süre canım çok çok geçmiş olsun gerçi şimdi biraz garip gelicek ama narkoz almayı çok seviyorum :):)bole mışıl mışıl uyuyorsun hoşuma gidiyor :)sen şimdi begenmiyorsun ya burnunu aynı doktor mu duzelticek yoksa sen onu beğenmediğin için başka bir doktora mi ameliyat olucaksin.Psikolojik olarak zor geciyordur anlıyorum ama olumsuz bakma bence belki uzun süre geçince cook güzel olur :) hem belki de gerek bile kalmaz kalsa da diğerinde tamamen duzeltirler.İYi düşün ii olsun :)

Yok ya ben bir kere yapıp üzerine revizyona çağıran doktora güvenmiyorum. Para göz bnce onlar. Bu işi yapan bi kerede müthiş yapıyor. Ben şuan emre ilhan ı veya güncel öztürkü düşünüyorum. Emre ilhan kbb uzmanı ama kafayı en iyi burnu nasıl yaparımla bozmuş olup harika bi doktor olduğunu aöylüyorlarki fotolara ins baktığımda hepsi birbirinden güzel güncel öztürkte adam heykel yapıo onada ıns bakabilirsin onunkilerde harika ve estetetik canavarı diolar bilmiyorum düzelmezse ikisinden biri olucak ama pahalı adamlar

Yok ya ben bir kere yapıp üzerine revizyona çağıran doktora güvenmiyorum. Para göz bnce onlar. Bu işi yapan bi kerede müthiş yapıyor. Ben şuan emre ilhan ı veya güncel öztürkü düşünüyorum. Emre ilhan kbb uzmanı ama kafayı en iyi burnu nasıl yaparımla bozmuş olup harika bi doktor olduğunu aöylüyorlarki fotolara ins baktığımda hepsi birbirinden güzel güncel öztürkte adam heykel yapıo onada ıns bakabilirsin onunkilerde harika ve estetetik canavarı diolar bilmiyorum düzelmezse ikisinden biri olucak ama pahalı adamlar

Işte ben emre ilhana randevu aldım abimin eşinin tavsiyesiyle ,ikisini de twitterdan takip ediyorum :)güncel beyin de heykelleri çok hoşuma gitti :)

Işte ben emre ilhana randevu aldım abimin eşinin tavsiyesiyle ,ikisini de twitterdan takip ediyorum :)güncel beyin de heykelleri çok hoşuma gitti :)

O zaman bence gönül rahatlığı ile ameliyat ol ben niye ona gitmedim die pişmanlıktan ölüyorum şuan :KK43: senin randevun ne zaman

O zaman bence gönül rahatlığı ile ameliyat ol ben niye ona gitmedim die pişmanlıktan ölüyorum şuan :KK43: senin randevun ne zaman

Randevum kasımda ama karar verirsem martta olabilirmiş ameliyat,o zaman diliminde nerede olurum o da meçhul ama napalim artık :)ben gorusmeden sonra vazgeçebilirim gibi geliyor çünkü sağlık problemi dışında benim görüntü olarak çok bir problemim yok küçük sayılan bi burnum var burun delikleri m de orantılı ama tabi daha estetik olabilir düşüncesi de yok değil :) bu arada fiyat konusu da evet pahalı oldukça ama iki üç kez olunca da ayniya denk geliyor,bir de ailem zaten fazla endişeli ben ne kadar rahatsam onlar gereksiz telaslilar ameliyatlar konusunda o yüzden ikinci üçüncü çok daha zor olur benim için .

Ya bende Emre İlhan ve Güncel Öztürk'ü çok istedim ama çok yüksek rakamlar verdiler :S İşin ehli olan birine yaptırmak istiyorum ve öyle de olması gerekli ama yani gidip de bi buruna en z 9 bin bayılmak akıl karı değil gibi. Hangisiydi bilmiyorum ama biri de 13 bin dedi :S:KK43:

Ya bende Emre İlhan ve Güncel Öztürk'ü çok istedim ama çok yüksek rakamlar verdiler :S İşin ehli olan birine yaptırmak istiyorum ve öyle de olması gerekli ama yani gidip de bi buruna en z 9 bin bayılmak akıl karı değil gibi. Hangisiydi bilmiyorum ama biri de 13 bin dedi :S:KK43:

Oldun mu peki ameliyat ya da olacak misin belli bir tarihin var mi ? Belki çok memnun kalirsin bizi de bilgilendirirsin :)

Ben 16haziranda Alanyada olcam ameliyat ali dulum a cok korkuyorum ilk ameliyatim olcak.ama sizin burnunuz cok dogal gorunuo bence

Randevum kasımda ama karar verirsem martta olabilirmiş ameliyat,o zaman diliminde nerede olurum o da meçhul ama napalim artık :)ben gorusmeden sonra vazgeçebilirim gibi geliyor çünkü sağlık problemi dışında benim görüntü olarak çok bir problemim yok küçük sayılan bi burnum var burun delikleri m de orantılı ama tabi daha estetik olabilir düşüncesi de yok değil :) bu arada fiyat konusu da evet pahalı oldukça ama iki üç kez olunca da ayniya denk geliyor,bir de ailem zaten fazla endişeli ben ne kadar rahatsam onlar gereksiz telaslilar ameliyatlar konusunda o yüzden ikinci üçüncü çok daha zor olur benim için .

Canım benimde evdekiler bir ton yanyana yaptı korktular haklılar bide ben çok tahlisizim başıma hep kötü şeyler gelio 3 saat diye giriorum 8 saat sürüo ve parasının hiç önemi yok bana en az 12000 dedi e seneye dahada pahalanır bide 3. Ameliyat olcak ama umrunda değil. Annecim ne güzel ben veririm kızım emre ilhana git dedi çok geldi para bide bu soktor ikna edince gitmedim keşke düşünmeden gitseydim bence emre ilhana gidip ikna olmadan çıkmazsın kndini ameliyat masasında bulacağına eminim ben :)

Bende akıl karı bulmadığım için şuan burnum yamuk ama bence değer bnm şuan zaten 2 ameliyatla çektiğim acılardan başka bişey kalmadı elime ve üçüncüde keainlikle ikisinden birine gidicem

Ben 16haziranda Alanyada olcam ameliyat ali dulum a cok korkuyorum ilk ameliyatim olcak.ama sizin burnunuz cok dogal gorunuo bence

Açıkcası doğal bi bırun istemedim ben zaten doğal dı üstelik böyle yamukta değildi gün içinde normal halimide koyayım farkı siz kndiniz görün neden bu kadar üzülüyorum anlarsınız bana çok güzellik vaad etti doktor içim acıo. Bide bir ay oldu hala aıkntılarım devam. Sağa döndüğümde burnmun içinde kıkırdakmış doktor öle dedi sağa düşüo sola dönnce sola çok berbat yemek yerken nereyle çiğnersem o tarafa acıyla geçiı dikerken dudağımı kaldrmış alt dişimle üst dudağımı ısıramıom ve kaburgam kesldiği için yüzüstü yatamıorum :KK43:

Offf napmis doktor sana ya :KK43: kim ki bu doktor bizde bilelim de uzak duralim... Ne dicemi bilmiyorum senin adina cok uzuldum, okadar aci cekip ustune bide bukada mutsuz olmak cok aci

Ya ben de burun ameliyatı olmayı düşünüyorum hatta randevu aldım kasıma ama morluklar,sislikler,bayağı kötü bir süreç gibi .Ben evde oturabilen de bir insan değilim bir de beyaz tenli sarışın bi insanım dokunsalar morariyorum,sağlık için olmak istiyorum aslında ama idare de ediyorum tabi daha güzel bir burunu herkes gibi ben de istiyorum,ole ameliyatlardan korkmam gözüm kapalı yatarım hatta ama ole acıma,morarma,bir de yamulma olucaksa hiç olmasam mi ? Ben bilgisiz olduğum için bu konuda hafife mi almışım ?

canım sen bıze bakarak karar verme bu süreç kışıye göre değişir bu şişme morluk benm alerjik bünyemle alakalı yamuk dediysem burnun yamuk kalmıo şişlik ve odem yamukluk hissi verıo eger araştırdıysan amelıyatlı burnun oturması en az 6 ay ve 1 yılı bulabılıo..ama bazılarını gördüysen 15 .günde hemen burnu duzelıoo neden şişliği az oluoda ondan ve benm burnum şuan yamuk degıl şişler ındıkçe duzelıo..benm burnum bastan sona yapıldı ve cok kemıklıydı burnum herkese açık albümüme eskı ve yenı fotoları koydum bakabılırsın hııc endışe etme

kızlar albümde resim koydum bakın alçıdan ilk çıktığında yamuktu 1 ay oldu masajla yamukluk iyice azaldı şiş ama .ama şiş halını bıle sevıyorum eskıye oranla albüm herkese açıktır

walla arkadaşlar benim de 1. ayım o kadar zor ki tam hayalinizdeki bir burun olması. Benimkinde kemer oluşumu veya önden asimetri yok, ancak çok kalkık oldu. Ucu iner diye bekliyorum ama inmiyor bir türlü. birde sol tarafım ve sağ tarafım yandan farklı duruyor. Fotoğraflarım var albümde, arkadaş olanlar görebiliyor. Bu bir ay biraz indi ama bir aydan sonra hala inmeye devam eder mi ki bu ya ???

ucu düşük birazda sola doğru eğri sanırım....
oturdukça düzelir inşallah...
ama şunuda söyleyeyim şişler indikçe burun ucu dahada aşağıya iner....
burun yaptırmak gerçekten risk şanssızlıklar oluyo işte böyle arada...

Son düzenleme:
walla arkadaşlar benim de 1. ayım o kadar zor ki tam hayalinizdeki bir burun olması. Benimkinde kemer oluşumu veya önden asimetri yok, ancak çok kalkık oldu. Ucu iner diye bekliyorum ama inmiyor bir türlü. birde sol tarafım ve sağ tarafım yandan farklı duruyor. Fotoğraflarım var albümde, arkadaş olanlar görebiliyor. Bu bir ay biraz indi ama bir aydan sonra hala inmeye devam eder mi ki bu ya ???

iner canım iner merak etme benm yamukluk azaldı nerdeyse yok gibi ama hala davul gibi şiş doktorum hala buz koyabılırsın diyor.. seni eklıyorum canım masajada hala devam ediyorum günde 5-6 kez benm albümüme bakabılırsın

Album nasil bakiliyor? Ben yeniyim de burda pek anlayamadim daha.tlfdan bakiliyormu? :-)

X