buda benim 1 aylık berbat burnum :(

İzmirdesin sanırım, hangi doktoru düşünüyorsun?

evet izmir'deyim. Yorumları okudukça kararsızlığım arttı :26: Genelde Ufuk Bilkay, Atay Atabey, Can Kopal'ın isimlerini çok duyuyorum ama onların da ücretleri bana biraz fazla:KK50: Özel hastahaneler de yapıyor sanırım ama güzel olur mu bilmiyorum. çok ciddi bi kafa karışıklığının içindeyim yani :KK14:

evet izmir'deyim. Yorumları okudukça kararsızlığım arttı :26: Genelde Ufuk Bilkay, Atay Atabey, Can Kopal'ın isimlerini çok duyuyorum ama onların da ücretleri bana biraz fazla:KK50: Özel hastahaneler de yapıyor sanırım ama güzel olur mu bilmiyorum. çok ciddi bi kafa karışıklığının içindeyim yani :KK14:

En zor kısmı doktor seçmek. Bütçe ne kadar? Bir de burnun problemli mi?

ben şu an araştırma aşamasındayım ama bence burnunuz düşündüğünüz gibi kötü değil, bence iyi duruyor :KK34:

Fotoları karıştırıyor olabilirsin bir kaç kişi burda burun fotolarını paylaştı canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

12 gun once Izmirde Prof dr Mustafa Yilmaz bey yapti estetigimi. Kardesimin fakulteden hocasıydı ve bu forumda izmirde en dogal burunu kendisinin yaptigini okumustum kardesimin arkadaslari da yaptirmisti gayet memnunlar. Ozel bir hastanede yapti ancak extra ucret alinmadi benden. Bir gun de hastanede yattim cok ilgilendiler saat basi burun ucu sargilarim değiştirildi.
5.gun tampon, 7.gun alçı, 11.gun bandajlarim cikti. Bende 4-5 islem ve konka mudahalesi oldugu icin tampon biraz uzun durdu.
Suan burnumdan memnunum. Yandan cok guzel ama onden biraz domuz burnu gibi gercekten:) hergun masaj yapiorum iki parmagimla. Doktorumun kendisi de senin burun baya iyi oldu dedi fotograflarimi cekti bilmemnerde kullanacakmis gosterecekmis.
Ben cok memnun kaldim abartilacak bi sıkıntı yasamadim ameliyat sonrasinda da. 1 gun şiş ve mor gezdim ertesi gun gecmisti bile.
Tavsiye edebilirim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bir de deliklerdeki asimetriyi kafaya takmayin arkadaslar tabi ameliyatiniz birkaç aylik degilse. Tampon ciktiginda benim de farkliydi deliklerim ama suan 12.gunum ikisi de eşit

12 gun once Izmirde Prof dr Mustafa Yilmaz bey yapti estetigimi. Kardesimin fakulteden hocasıydı ve bu forumda izmirde en dogal burunu kendisinin yaptigini okumustum kardesimin arkadaslari da yaptirmisti gayet memnunlar. Ozel bir hastanede yapti ancak extra ucret alinmadi benden. Bir gun de hastanede yattim cok ilgilendiler saat basi burun ucu sargilarim değiştirildi.
5.gun tampon, 7.gun alçı, 11.gun bandajlarim cikti. Bende 4-5 islem ve konka mudahalesi oldugu icin tampon biraz uzun durdu.
Suan burnumdan memnunum. Yandan cok guzel ama onden biraz domuz burnu gibi gercekten:) hergun masaj yapiorum iki parmagimla. Doktorumun kendisi de senin burun baya iyi oldu dedi fotograflarimi cekti bilmemnerde kullanacakmis gosterecekmis.
Ben cok memnun kaldim abartilacak bi sıkıntı yasamadim ameliyat sonrasinda da. 1 gun şiş ve mor gezdim ertesi gun gecmisti bile.
Tavsiye edebilirim.

geçmiş olsun canım. .

Keşke hiç ameliyat olmasaydım diyorum :KK43: Üstelik tekrar düzeltilebilmesi için tam bir sene beklemek zorundayım ve sanırım bir yılı burnumu sürekli bandajlayarak geçireceğim :KK43:
sanırım biraz daha sabır gerekiyor canım. Bence daha memnun olacaksın..

En zor kısmı doktor seçmek. Bütçe ne kadar? Bir de burnun problemli mi?

evet ya gerçekten zor :105: nefes alma problemim var, operasyona girmişken şeklini de düzelttireyim istiyorum ama araştırma yaptıkça kafam karıştı. operasyon sonrası burun düşmesi, çökme gibi riskler okudum :18: Bütçe olarak da en fazla 2500-3000 TL ayırabilirim :KK17: Özel Hastanelerde fiyatlar biraz daha uygun sanırım ama bilemedim :KK43:((

Tavsiye edebilirim.

Memnun olmana çok sevindim yaa hepimiz böyle güzel ameliyatlar geçirsek keşke :KK43:

böyle hiç birsey anlasılmıyor tam olarak yüzünü koysan olmaz mı birde yandan görünümünü

Memnun olmana çok sevindim yaa hepimiz böyle güzel ameliyatlar geçirsek keşke :KK43:

Canim revizyon falan dusunuyorsan aklında bulunsun bu doktor da. Googledan da arastirabilirsin akademik kisiligini ve tecrubelerini. Yardimci olmasi acisindan fikir vermek istedim.
Inşallah gonlune gore olur canim benim. Uzulme, bir tek ölüme care yok hayatta. Gerisi hallolur.

Canim revizyon falan dusunuyorsan aklında bulunsun bu doktor da. Googledan da arastirabilirsin akademik kisiligini ve tecrubelerini. Yardimci olmasi acisindan fikir vermek istedim.
Inşallah gonlune gore olur canim benim. Uzulme, bir tek ölüme care yok hayatta. Gerisi hallolur.

Evet canım düşünüyorum çoook teşekkür ederim kesin bakıcam listeme ekliyorum :) inş üçüncüde düzgün olur nefes bile alamıyorum daha ben

Şu doktorları iyi araştırın 1000 tl daha fazla verin pişman olmayın umarım düzelir ya üzüldüm senin adına estetikli durmuyor ama

Şu doktorları iyi araştırın 1000 tl daha fazla verin pişman olmayın umarım düzelir ya üzüldüm senin adına estetikli durmuyor ama

aynen katılıyorum. 4 bin derken 6 bine geldi benim ameliyat ama içime sindi en azından

Üzüldüm açıkçası :KK43: işim gereği ameliyathanedeyim ve burun estetiği ameliyatları yapılırken hep 'inşallah beğenir de değer bu eziyete' diye geçiririm içimden. Çünkü ameliyatı izlerken ben bile sonrasında çekilecek acının boyutunu tahmin edemezken siz bunu yaşadınız. Allah başka dert vermesin yine de. Geçmiş olsun..

X