Kastamonu///37

Aramıza hoşgeldiniz,Kastamonuyla ilgili sorular sormak,bilgilenmek istediğiniz için sizi Hemşerim Memleket Nire bölümüne taşıyorum,açtığınız topiği ordan takip edersiniz.

Sevgilerimle...

bende burdayım kastamonu İNEBOLU'luyum ay ne kadar sevindim varya burda olduğunuza ben Allah nasip ederse bu yaz ordayım 1 hafta:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :dance: :dance: :dance: :1hug: :1hug: :1hug:

benim eşim kastamonu taşköprülü bende çok seviyorum taşköprüyü hersene giderim mutlaka festivale

yaren taşköprünün neresinden eşin?bende taşköprülüyüm.
Festivaller çok güzel olur gerçekten

slm arkadaşlar bende devrekaniliyim burda bol bol hemşehrilerimi görünce çok mutlu oldum:) ama ben kastamonuda yaşamıyorum ve merkezde,ineboluda,abanada,yaşayanların yazılarını okuyunca memleket aşkım kabardı çok özledim memleketimi çooook:) benim için havasını bi içinize doğru çekiverirsiniz artık dimi:) hepinize sevgiler:)

slm arkadaşlar insan memleketinden birilerini görünce konuşunca memleketine gitmiş kadar oluyor valla bende cideliyim görüyorumki cideli hemşeri çok burda

Bende Cideliyim Ve Hersene Olmasada Ara Sira Gidiyorum Denize Gimeye

bende kastamonu taşköprülüyüm.aranıza yeni katıldım.

ARAMIZA HOŞ GELDİN CANIM BEN CİDELİYİM İYİ YAZIŞMALAR DİLİYORUM:1hug:

Bende Cidaliyim Arkadaşlar Ve Cideyi çooook Seviyorum

Canim Bende Cideliyim Tanişmak Konuşmak Isterim Selamlara.s.:tomato:

evet kızlar bende yedi göbek öteden KASTAMONU luyuım Şenpazar ilçesinden önceden Cide'ye bağlıydı o yüzden Cide'li de sayılabilirim yani biz her yazı orada geçiriyoruz geziklmeye değer bir sürü güzel yerimiz var herkeze tanıtalım burdam en güzewl memleketlerden birisi bence Kastamonu vede doğduğum yer tabiki Kdz.Ereğli orası da güzeldir.Ahhhh Aaaahhyerimseniben:kahve:

Selam ben gezip göremesemde Kastamonu'luyum, umarım bir tatilimi orada geçireceğim

merhaba arkadaşlar nasılsınız bende kastamonuluyum devrakanili nasılsınız
:emir_bebek:

nursencim bende cideliyim ama sevgilim devrekhanili:)

slm arkadaşlar insan memleketinden birilerini görünce konuşunca memleketine gitmiş kadar oluyor valla bende cideliyim görüyorumki cideli hemşeri çok burda

ay ne güzel yaaa hakkatten de cideli epey varmış buradaaa ner güseül ne güzelll:)

yerimseniben :eek:Merhabalar,bende İnebolu luyum,Kastamonu merkez dahil heryeri cennet diyebilirim,merak eden herkese tavsiye ederim,insanları çok sıcak,içten olmakla birlikte,kestanesi,cevizi,sarmısağı,her türlü meyvesi sebzesiyle süper bir yer...Anlamanız için görmeniz lazım,sevgiler:eek::hooray::dance:

evla;bence kesinlikle abana - bozkurta gitmelisiniz çok güzel yerler mis gibi havası var muhteşem bir doğası var herşeyiyle 10 numara eğlenceden hoşalnıyorsanız abanaya gidin gece 9 dan sonra çaybahçeleri barlar açılır gece yarılarına kadar eğlenirsiniz gündüz ilişi limanında yada abana plajında denize girebilirsiniz (havuzda var) yok ben sakinlikten hoşlanırım derseniz bozkurt sınarcıkta çayın kenarına yapılmış tahtadan evler var çok güzellerrr tam kafa dinleyebileceğiniz bi yer offf anlatırken bile içim gidiyo köyümü çok seviyorummm

slm cnm bende abanalıyım senı gormedım ama aynı senın gıbı bayılıyorum abanama bu sene 20gun kaldım gercı senlıkler guzel olmadı bu sene ama yınede eylendım memnun oldum hemserım..

ben de kastamonuluyum şehrimi çok seviyorum. Türkiye'de tarihi dokusu değişmeyen en otantik şehirlerin başındadır KASTAMONUM. Nasrullah Şadırvanı , Hz Pir türbesi , etli ekmeği , sarımsağı , princi, hele o leziz yemekleri.. Kastamonum bi tanedir :)

slm kıslar bende kastamunu bozkurtluyum hepinizin paylaşımlarını okudum hepinize merhabalar bukadar kalabalık bir aile oldugumuza sevindim a.s.a.s.

X