Epilatör mü ağda mı ?

Sudeonn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2014
8
0
Kızlar ben bacaklarımı şu ana kadar hep epilatörle aldım ve çok memnun kaldığım söylenemez.Temiz ve güvenilir bir güzellik salonunda ağda yaptırmak istiyorum.Sizce doğru mu ya da çok can acıtıyor mu? Bilgisi olan yardım ederse sevirim :KK43:(

Kızlar ben bacaklarımı şu ana kadar hep epilatörle aldım ve çok memnun kaldığım söylenemez.Temiz ve güvenilir bir güzellik salonunda ağda yaptırmak istiyorum.Sizce doğru mu ya da çok can acıtıyor mu? Bilgisi olan yardım ederse sevirim :KK43:(

kesinlikle ağda canım daha uzun süre çıkmıyor hem tüyler

Küçüklüğümden beri epilatör kullanıyordum.
Yatılı okula gidince sıkıntı oldu epilatör.
O zaman başladım ağdaya.
Dünyanın en büyük rahatlığı:KK15:
Düzenli olarak her ay adet bitiminden sonra gidiyorum.
Gerçi artık adet işi de bitti de geçici süreyle :))

Şiddetle tavsiye ederim.
Hele ki genital için. bacak, kol altı zorda kalınca epilatörle oluyor da, genitalde ağdanın temizliği gibisi yok.

Lazeri düşünmüyorsan -yani tamamen bitirmeyi- ağdaya git.
veriyorum 50 tl komple sir, kaş, bıyık.. ohh pırıl pırılım..:KK34:

Kesinlikle ağda ancak içinde şeker içermemeli şeker içerenler kıl diplerini besliyormuş.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

valla ben yıllardır ağda kullandım. Fakat hiç mi hiç memnun değildim. O kadar uğraştığıma mı yanayım, daha ay sonu gelmeden yine kıllandığıma mı? Epilatör aldım ve inanılmazzz rahat ettim. Pamuk gibi oluyor bacaklarım ve de öyle pratik ki daha uzamadan alıyorum kılları. Kum tanesi kadarken bile.. peki ağda? Ufak kılları alıyor mu? Hayır. İlla uzamasını beklemek gerekiyor. Bence kesinlikle epilatör.

valla ben yıllardır ağda kullandım. Fakat hiç mi hiç memnun değildim. O kadar uğraştığıma mı yanayım, daha ay sonu gelmeden yine kıllandığıma mı? Epilatör aldım ve inanılmazzz rahat ettim. Pamuk gibi oluyor bacaklarım ve de öyle pratik ki daha uzamadan alıyorum kılları. Kum tanesi kadarken bile.. peki ağda? Ufak kılları alıyor mu? Hayır. İlla uzamasını beklemek gerekiyor. Bence kesinlikle epilatör.

canım hangi epilatörü kullanıyosun acaba? bende almayı düşünüyorum, şuan araştırma aşamasındayım ve sırf çok ufak kıllar için epilatör istiyorum. sen kum tanesi kadarını bile alıyo deyince çok merak ettim. şimdiye kadar hep ağda kullandım. ilk kez epilatör alıcam o yüzden çok kararsızım.

Canım bişey sorcm bende kullandm ama hep batk yaptı.sen hangsini kullanysun marka olarak.

Ben ikisinde yapıyorum.agda yapıyorum 2 hafta sonra çıkıyor çıkanlarıda epilatör kullanyrum.bu kış lazere gtcem artk.

Epilator batik yapiyor bende. Sir agda yaptiriyorum kozmik bakim in tarihlerine gore. Cok rahat ettim. Hele koltuk altini berbat etti epilasyon aleti. Daha da surmem yani.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bacaklar için kesinlikle sir ağda. bir nevi pelling görevi de görüyor hem. koltukaltı için ise epilatör, çünkü ağda koltukaltını karartıyor ve sir kokusu oluyor terleyince hoş değil...

X