Lazer Epilasyon kuaförde genital bölge temizliği

10ocak

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2013
8
0
Herkese merhabalar ;

Ben 27 yaşındayım. Bu zamana kadar genital bölge tmizliğimi jiletle yaptım.Ama artık ağda yaptırtmak istiyorum. Çok temiz ve rahat oluyormuş. Kuaföre gitmeyi düşünüyorum yarın konuyla alakalı ama çok utanıyorum. Neler yapılıyor , nasıl yapılıyor ? Yani nasıl bi pozisyonda duruluyor? Hiç bi şey bilmiyorum. Rezil olmak da istemiyorum. İlk kez yaptırcam. Aslında kendim veetle üst tarafını ve yan taraflarını temizledim az önce. Çok canım yandı ama alt ve dudak kısımlarını yapamadım dayanamadım acısına. Kuaförde nasıl olcak ? Lütfen bu konuda beni açıkça aydınlatabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Ben hiç ağda yapamadım genital bölgeme, kuaföre hele hiç açamam. Bir senedir lazere gidiyorum, kuaföre açacağıma doktora açarım mantığındayım ben :KK1:
Eğer imkanın varsa lazeri öneririm, tertemiz oluyor :KK16:

ben bi iki kere gittim en güzelide hemen çıkmıyor ilk başlarda acıyo ama daha sonraları kökler inceldiği için acımıyo evde uğraşmaktansa tabi tanıdık iyi bi kuaförde yaptırmak daha iyi

teşekkür ederim arkadaşlar ama mesela nasıl duruyosunuz kuaförün karişısında ? bi arkadaşım domalıyosun felan dedi ? nasıl olcak bu iş yaa? :KK43: ben kararlıyım yarın gitcem zaten ama bu duruş pozisyonu nasıl oluyo ? tamamen açılıyo mu yani ? iç çamaşırı felan çıkarılıyor mu ?

kuaförde sürekli zaman harccamak ve sürekli gitmek yerine tek seferde kökten çözüm yap epilasyona git.

ilk kez gittiğini söyle kuaföre ve sakin olmaya çalış.onlar zaten çok çabuk bitiriyorlar.acıyorsa ve dayanamıyorsan eğer emla adında bir krem var lazerli epilasyona giderken doktor önerdi sürüp yarım saat sonra lazer yaptırıyordum.içinde küçük küçük diş macunu gibi 10taneydi galiba tüp var her defasında 1tanesini sürsen yeter

teşekkür ederim arkadaşlar ama mesela nasıl duruyosunuz kuaförün karişısında ? bi arkadaşım domalıyosun felan dedi ? nasıl olcak bu iş yaa? :KK43: ben kararlıyım yarın gitcem zaten ama bu duruş pozisyonu nasıl oluyo ? tamamen açılıyo mu yani ? iç çamaşırı felan çıkarılıyor mu ?

Allah aşkna güldürdün ya iç çamaşırı çıkmadan nasıl ağda olcakk :KK70:DD

niye? :KK43: herkes çok iyi oluyo diyor bana? jilet daha mı iyi ? :44:

canım jilet illet kullanma olmayan yerde bile kıl çıkar . sana önerim madem bu aklında o bölgen için epilasyona git. dini açıdan haram belki bu ama ağdacıda her ay açtırcağıma epilasyona gider bi kre açtırırm daha iyi die düşünüyorum .

Ben hiç ağda yapamadım genital bölgeme, kuaföre hele hiç açamam. Bir senedir lazere gidiyorum, kuaföre açacağıma doktora açarım mantığındayım ben :KK1:
Eğer imkanın varsa lazeri öneririm, tertemiz oluyor :KK16:

canım lazere bende gidiyorum 3 seans bitti. azaldı baya tüyler ama tamamen değil senin ne kadar zamanda istedğin gibi oldu

Allah aşkna güldürdün ya iç çamaşırı çıkmadan nasıl ağda olcakk :KK70:DD

ya dedimya bilmiyorum işte. gülmeyin ne olur yaa .. valla başım belada bu konuyla.. tmm öğrenmiş oldum demkki çıkarcam yani..

canım jilet illet kullanma olmayan yerde bile kıl çıkar . sana önerim madem bu aklında o bölgen için epilasyona git. dini açıdan haram belki bu ama ağdacıda her ay açtırcağıma epilasyona gider bi kre açtırırm daha iyi die düşünüyorum .

epilasyonluk zamanım da yok param da yok maalesef.

canım lazere bende gidiyorum 3 seans bitti. azaldı baya tüyler ama tamamen değil senin ne kadar zamanda istedğin gibi oldu

Canım 8 seans girdim, üst kısım bitti, alt tarafta tek tük çıkıyor. Onlar için de her ihtimale karşı 5 seans daha aldım. Seans aralıklarım 3 aya çıktı. Şu an tertemizim bi dahak, seans temmuzun sonunda.

Son düzenleme:
ya dedimya bilmiyorum işte. gülmeyin ne olur yaa .. valla başım belada bu konuyla.. tmm öğrenmiş oldum demkki çıkarcam yani..

epilasyonluk zamanım da yok param da yok maalesef.

Tamam bitanem şaka yapıyorum bakma sen bana :) ama canım ağdacıya verceğin parayı biriktir sadece o bölge için epilasyona git tüm vücut değil. valla ömür bitmez. benim de durumum yok yazın çalışcam kendi alanımda. anneme de dedim biriktirip gitcem. şimdi kısa süreli çözümler yapıyorum orayı tahriş etmemeye çalışıyorum ağda yaptığımda sivilcelenme oluyor berbat duruyor. tam da temizxlenmiyor açıkçası. bi de o ortamlar temiz değil. doğum yapıyorsun gibi açıyon bacaklarını iğrenç cidden öğğ :KK43:

lazere 1 kere mi gidiliyor sanıyorsunuz?en az 10 kere açıyosun lazer için de..
10 seans gidiyosun ve tam bitme garantisi de yok..
temizlik imandan gelir kendisi yapamıyorsa mecbur yaptırıcak,yapıcak bir şey yok...

niye? :KK43: herkes çok iyi oluyo diyor bana? jilet daha mı iyi ? :44:

canım jilet kullanma artık evlimisin bilmiyorum ama evlendiğinde çok zorlanırsın..
haftada bir temizlemek zorunda kalırsın...
ayda bir git kuaföre temiz temiz..
sen yıllarca jilet yaptığın için kökleri güçlenmiştir ilk bir kaç seferde acır ama sonra alışırsın evde kendin devam edersin..
çok çekiniyosan kuaföre söylersin ilk kez geliyorum diye..
iç çamaşırını çıkarmadan elinle açarakta yaptırabilirsin..
çekinme herkesin başında bu bela malesef....

Canım 8 seans girdim, üst kısım bitti, alt tarafta tek tük çıkıyor. Onlar için de her ihtimale karşı 5 seans daha aldım. Seans aralıklarım 3 aya çıktı. Şu an tertemizim bi dahak, seans temmuzun sonunda.

evet üst kısımlar hemen sonuç veriyor bende senin gibi yaparım artık bitince bikaç seansa daha alırım cnm

Tamam bitanem şaka yapıyorum bakma sen bana :) ama canım ağdacıya verceğin parayı biriktir sadece o bölge için epilasyona git tüm vücut değil. valla ömür bitmez. benim de durumum yok yazın çalışcam kendi alanımda. anneme de dedim biriktirip gitcem. şimdi kısa süreli çözümler yapıyorum orayı tahriş etmemeye çalışıyorum ağda yaptığımda sivilcelenme oluyor berbat duruyor. tam da temizxlenmiyor açıkçası. bi de o ortamlar temiz değil. doğum yapıyorsun gibi açıyon bacaklarını iğrenç cidden öğğ :KK43:

ya dediğin gibi bence de çok ama çok iğrenç bi durum ama yapcak bi şey yok emkki ...peki başlamadan önce acıyı azaltmak için bi şeyler sürüyolar mıki acaba ? ya da böle bi şey desem ayıp olur mu ki? ( gerçi oranı açmaktan daha ayıp ne olabilirki :KK14: )

ya dediğin gibi bence de çok ama çok iğrenç bi durum ama yapcak bi şey yok emkki ...peki başlamadan önce acıyı azaltmak için bi şeyler sürüyolar mıki acaba ? ya da böle bi şey desem ayıp olur mu ki? ( gerçi oranı açmaktan daha ayıp ne olabilirki :KK14: )

şimdi sana utanç verici ama gittikçe normalleşcek senin için. sen bilirsin ama ağdacılardan yana değilim . paramı biriktircem ben napıp edip öyle halletcem bu illeti :KK43:

ya hamileyken giden varmı ağdaya bir riski var mı acaba??

bir de bazı kuaförler sir ağda ile yapıyormuş cok acıyormuş diyorlar
bazıları ise el ağdası diye birşey varmış kalın bıyıklara sürülenden elle kaldırıyor cok acıtmıyormuş o el eğdasının adı ne kendimiz yapabilir miyiz onu biliyor musunuz

X