Lazer Epilasyon kuaförde genital bölge temizliği

lazere 1 kere mi gidiliyor sanıyorsunuz?en az 10 kere açıyosun lazer için de..
10 seans gidiyosun ve tam bitme garantisi de yok..
temizlik imandan gelir kendisi yapamıyorsa mecbur yaptırıcak,yapıcak bir şey yok...

canım jilet kullanma artık evlimisin bilmiyorum ama evlendiğinde çok zorlanırsın..
haftada bir temizlemek zorunda kalırsın...
ayda bir git kuaföre temiz temiz..
sen yıllarca jilet yaptığın için kökleri güçlenmiştir ilk bir kaç seferde acır ama sonra alışırsın evde kendin devam edersin..
çok çekiniyosan kuaföre söylersin ilk kez geliyorum diye..
iç çamaşırını çıkarmadan elinle açarakta yaptırabilirsin..
çekinme herkesin başında bu bela malesef....

evli değilim şu an ama bi birlikteliğim var yakında nişanlancaz dediğin gibi evlilikte yaklaşınca daha da düşündürüyor işte beni..çok saol dediklerini dicem kuaföre yarın.. :)

10-15 dakika sürüyo sadece genital bölge...
bu kadar düşündüğüne değmicek hiç merak etme bi bakmışsın bitmiş bile...

ay inşallah kızlar...çok teşekkür ederim yorumlarınız için...yarın yaptırcam sora tekrar yazicam buraya :) herkese iyi günler...bu arada herkesin kandili mübarek dualrı kabul olsun inşallah...görüşmek üzere yarın ..sevgiler :)

canım şimdi öncelikle ağda odasına giriyorsun, kuaför sana hazırlan diyor ve o odadan çıkıyor. sende altındaki herşeyi çıkarıp, masaya uzanıyosun. sonra kadın geliyor. üstten başlayıp arkaya kadar yapıyolar. yeri geliyo elinle iki tarafı da ayırıyosun:KK17: arkanı dönüp yine elinle ikiye ayırıyosun:KK17:
yani öle böle değil, heryerini açıyosun.
bende gidiyodum arada sırada eskiden.
şimdi lazer yaptırdım kurtuldum. tavsiye ederim. maddi olarak ta çok görme. 2 ayda bir gidiyosun ben 90 tl verdim. ayda 45 tl ayırıyosun yani. her ay kuaföre gitsen 15-25 tl arasında bir para alıyolar.
ayrıca lazere 6 seans gittim bitti. ama kuaföre ömür boyu gideceksin. şimdi tek tük var. onlar içinde 1 seans daha giderim. o da keyfi yani. yoksa şuan bile çok rahatım.

Canım 8 seans girdim, üst kısım bitti, alt tarafta tek tük çıkıyor. Onlar için de her ihtimale karşı 5 seans daha aldım. Seans aralıklarım 3 aya çıktı. Şu an tertemizim bi dahak, seans temmuzun sonunda.

ilk seansların aralıkları ne sıklıkla oluyor peki ? ben de düşünüyorum ama hiç bir bilgim yok...
bir de nerde yaptırdığını sorabilir miyim? yaptırıp da menun olmayan çok insan var diye duymustum.

ya hamileyken giden varmı ağdaya bir riski var mı acaba??

bir de bazı kuaförler sir ağda ile yapıyormuş cok acıyormuş diyorlar
bazıları ise el ağdası diye birşey varmış kalın bıyıklara sürülenden elle kaldırıyor cok acıtmıyormuş o el eğdasının adı ne kendimiz yapabilir miyiz onu biliyor musunuz

Ben gidiyorum. Hijyene dikkat edilirse bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Ama bazı doktorlar yasaklıyormuş nedenini bilmiyorum. Ben doktoruma sormadım, bir şey olacağını düşünmüyorum. Siz isterseniz doktorunuza sorun bi içiniz rahat olsun.

Konu sahibi arkadaşım jiletle uğraşmaktansa git ağdaya bence. Hiç korkulacak bir şey değil. Gittiğin yer temiz olsun sadece. İstersen çamaşırını çıkartmazsın yandan açtırarak yaptırırsın. Pozisyon durumu da kuaföre göre değişiyor. Arkadaşlarının söylediği pozisyonda durmak zorunda değilsin. Acı için de dayanamayacağını düşünüyorsan emla kullan ama bence gerek yok zaten kısa sürüyor ve alışıyorsun. Lazer de malesef bir kere de bitmiyor. Uzun seanslar gitmen gerekir ve ben acısından korkup lazere gidemiyorum.

Selam bende ağdaya gidiyorum bazen evde ağda mı yapıyorum kendim :KK9: Gidiyorum soyunuyorum yatıyorum ohh ellerimi de karnımı tutuyorum derin nefes alıp veriyorum sakız da iyi geliyor acıyı anlamazsın :KK1: O domalma dediğin olay dizlerinin üstüne çöküyorsun kimisi yan yatırtıyor ellerinle poponu geriyorsun poponu da alacak ya :KK30: Hepsi bu 10 dakika sürüyor sürmez bile hatta ilkte illaki acır ama sakız ve derin nefes ile her şey hallolur :KK9:

Ben gidiyorum. Hijyene dikkat edilirse bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Ama bazı doktorlar yasaklıyormuş nedenini bilmiyorum. Ben doktoruma sormadım, bir şey olacağını düşünmüyorum. Siz isterseniz doktorunuza sorun bi içiniz rahat olsun.

Konu sahibi arkadaşım jiletle uğraşmaktansa git ağdaya bence. Hiç korkulacak bir şey değil. Gittiğin yer temiz olsun sadece. İstersen çamaşırını çıkartmazsın yandan açtırarak yaptırırsın. Pozisyon durumu da kuaföre göre değişiyor. Arkadaşlarının söylediği pozisyonda durmak zorunda değilsin. Acı için de dayanamayacağını düşünüyorsan emla kullan ama bence gerek yok zaten kısa sürüyor ve alışıyorsun. Lazer de malesef bir kere de bitmiyor. Uzun seanslar gitmen gerekir ve ben acısından korkup lazere gidemiyorum.
Doktorun yasaklamasının sebebi oradaki kıllarında bir amacı var içine dışına mikrop bakteri gelmesini önlüyor .. tamamen pürüzsüz olmak zararlıymış. . .

ve ağda çekiyor ya vajinada sarkma yapabiliyormuş . .

Lazer ise doğumdan önce önermiyorlar zararı olur yumurtalıklara diye bebeğini doğurduktan sonra kendine gelince gidersin bence en güzeli :KK55:

Doktorun yasaklamasının sebebi oradaki kıllarında bir amacı var içine dışına mikrop bakteri gelmesini önlüyor .. tamamen pürüzsüz olmak zararlıymış. . .

ve ağda çekiyor ya vajinada sarkma yapabiliyormuş . .

Lazer ise doğumdan önce önermiyorlar zararı olur yumurtalıklara diye bebeğini doğurduktan sonra kendine gelince gidersin bence en güzeli :KK55:

Ya ben 10 yıldır falan ağda yaptırıyorum. Jilete geçemiyorum şimdi. Geçenlerde bir kere mecbur kaldım jilet kullandım kaşıntıdan mahvoldum. Lazer için de dediğin gibi anca doğumdan sonra acısını göze alabilirsem.

Ya ben 10 yıldır falan ağda yaptırıyorum. Jilete geçemiyorum şimdi. Geçenlerde bir kere mecbur kaldım jilet kullandım kaşıntıdan mahvoldum. Lazer için de dediğin gibi anca doğumdan sonra acısını göze alabilirsem.
Bunca yıldan sonra jilet yapınca sanki ihanet etmişim gibi hissediyorum baya kötü oluyor insan değil mi :KK1:En güzeli bebişten sonra umarım yaptırırsın :KK34:

Herkese merhabalar ;

Ben 27 yaşındayım. Bu zamana kadar genital bölge tmizliğimi jiletle yaptım.Ama artık ağda yaptırtmak istiyorum. Çok temiz ve rahat oluyormuş. Kuaföre gitmeyi düşünüyorum yarın konuyla alakalı ama çok utanıyorum. Neler yapılıyor , nasıl yapılıyor ? Yani nasıl bi pozisyonda duruluyor? Hiç bi şey bilmiyorum. Rezil olmak da istemiyorum. İlk kez yaptırcam. Aslında kendim veetle üst tarafını ve yan taraflarını temizledim az önce. Çok canım yandı ama alt ve dudak kısımlarını yapamadım dayanamadım acısına. Kuaförde nasıl olcak ? Lütfen bu konuda beni açıkça aydınlatabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Selam. Ben 17 yaşımdan beri sir ağda yaptırıyordum. Onun da etkisiyle zaten çok seyrek çıkmaya başlamıştı. Ama 30 yaşımdan sonra lazer yaptırdum. Şuan tertemiz hiç bişey yok. Hem temizlik hem rahatlık. Ve kökten çözüm. Ağdaya her ay para vereceğine lazer kesinlikle daha ekonomik. Ve o kadar pahalı değil. Sadece oraya seans başına 100 lira verirsin ve 3 seans bile gitsen o seni acayip rahatlatır. Tüy gibi çıkmaya başlar. Alma gereği bile duymazsın.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben her gittiğimde ilk kez gitmiş gibi davranıyorum. :d rahat ol. doğuma gitmiyorsun. :p

Ben bundan bi iki yil once agda yaptiriyodum sonra lazere gittim 6 seans kampanya aldim ama tam bitmedi sonra birakmak zorunda kaldim bende simdi bacaklarima agda yapiorum ama genitale jilet vuruyorum maalesef ama iki gun sonra tatile gitcem ve agda yaptirmam lazim onceden gittigimde cok utaniyodum birde kadin cok kötü davraniyodu:KK43:(simdi baska bi yere gitcem ama yine de korkuyorumm evde kendim de alamam napcam ben:KK43:(

X