Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kına gecesı kıyafete önerilerinızıbeklıyorum

Gamzesen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2014
3
0
34
Slm 10 ekımde kınam var gelınlıgıme karar verdım fakat kınada ne gıyıcem daha hınç bakmadım kabarık elbıse ıstrmıyorum daha çok abıye öldsün istiyorum ama karar veremıyorum onerısı olan varsa model resmi gonderebılırmı :)

çok güzel bindallı modeller var bence elbise yada abiye değilde sadece bindallı giy daha orijinal duruyor sonuçta kına gecesi

çok güzel bindallı modeller var bence elbise yada abiye değilde sadece bindallı giy daha orijinal duruyor sonuçta kına gecesi
Evet kesinlikle katılıyorum, kına da neden abiye giyilir ki diyorum hatta:) (benim düşüncem tabi sizi yargılamıyorum :KK34:)

Son düzenleme:
Evt simdilerde bende goruyorum cok slk bindalli gibi kinalik kiyafetler var. Basindaki tacindan uzun kuyruklularina kadar. Boyle seylerede bakabilirsin

mesela bu $MODAGALERI-HURREM-kiyafeti-KINA-BINDALLI-kaftan__47066861_0-663x1024.jpg tür bişey deneyebilirsiniz, ne klasik bindallı gibi şalvarlı ne de kabarık, ikisinin ortası, bence gayette hoş:) bunun başka renkleri de var $2.jpg illa kırmızı olması da şart değil :KK1:

Slm 10 ekımde kınam var gelınlıgıme karar verdım fakat kınada ne gıyıcem daha hınç bakmadım kabarık elbıse ıstrmıyorum daha çok abıye öldsün istiyorum ama karar veremıyorum onerısı olan varsa model resmi gonderebılırmı :)

Ben de abiye giyenlere pek anlam veremeyenlerdenim herkesin tercihi ama bu snein kınan bence giy bindallı kaftan tarzı elbise bütün gece onunla dolaş havalı havalı...bir daha nerde böyle abartabiliriz ki her şeyi :KK1: tak tacını macını oh mis... ben şahsen öyle yapıyorum, sana da eklim hemen yeni aldım kaftanımı..:

Eki Görüntüle 1170205 Eki Görüntüle 1170204

Eminönünden aldım; 650 tlden başladık ben 400 tl ye aldım :KK34:

Aslında dogru soluyosun gece kıyafetı gıy sonra onu cıkar bındallı gıy vakıt kaybı oluyor cok ztn kac saat suruyor senın mı bındallı cok guzelmıs:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aslında dogru soluyosun gece kıyafetı gıy sonra onu cıkar bındallı gıy vakıt kaybı oluyor cok ztn kac saat suruyor senın mı bındallı cok guzelmıs:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hem dediğin gibi vakit kaybı eziyet hem de canım zaten abiyeyi başka zaman al giy yani, bindallıyı şöyle bari 3-4 saat giyeym mis gibi :KK34:
Evet canım kaftan benm, yeni aldım sağoll :KK17:

X