Bebek Beslenmesi Mama Sandalyesi Tavsiyesi ?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

cceyda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2008
38
1
Merhaba,
Arkadaşımın oğlu 6.ayına girecek ve ek gıdaya baslayacaklar. Uygun fiyatlı, demonte saklanabilen, az yer kaplayan ve taşınabilen mama sandalyesi arıyoruz. Kullanıp memnun kaldıgınız, tavsiye edebileceğiniz ürünler var mı?
Tesekkurler..

Merhaba,
Arkadaşımın oğlu 6.ayına girecek ve ek gıdaya baslayacaklar. Uygun fiyatlı, demonte saklanabilen, az yer kaplayan ve taşınabilen mama sandalyesi arıyoruz. Kullanıp memnun kaldıgınız, tavsiye edebileceğiniz ürünler var mı?
Tesekkurler..

Merhabalar..
Nettekı araştırmalarımın sonucunda ıkea mama sandalyesinin şiddetle tavsiye edildiğini gördüm.. Fiyatı 80 tl.
Uygun fiyatta olması hafif olması avantajları.. Katlanılmıyor ama sökülebiliyormus parcaları..
Yine pilsan mama sandalyesi var fiyatı 60 küsürdü net hatırlamıyorum. Küçük oyuncak gibi bir şey ama içi cok dar.
Ben kızıma kraft fun mama sandalyesi aldım ve cok memnunum. Tekerleki olması benım için avantaj oldu.. İçi cok geniş. 3 kademeli.İçinde uyuyabiliyor..
Hiç katlamıyorum. Sürekli açık tutuyorum. Bir yerden bşka bir yere giderken kızım üzerinde dahi olsa tekerlekleri sayesinde kolayca ittirebiliyorum..
Fiyatı 200 tl. şuan..
Özelliksiz, ucuz,katlanabilen, hafif ve portatif mama sandalyesine de en güzel örnek Kraft Basic.
111 tlye netten de satışı var..
Daha o kadar cok marka var ki.. Kraft Basic baya küçk oluyor katlanınca. Dierlerikatlansa dahi kdr küçülmüyo..
Hepsinin artı ve eksileri oluyor tab,ii..
Yardımcı olmak istedim inşaAllah kafanızı karıştırmamışımdır..

Merhabalar..
Nettekı araştırmalarımın sonucunda ıkea mama sandalyesinin şiddetle tavsiye edildiğini gördüm.. Fiyatı 80 tl.
Uygun fiyatta olması hafif olması avantajları.. Katlanılmıyor ama sökülebiliyormus parcaları..
Yine pilsan mama sandalyesi var fiyatı 60 küsürdü net hatırlamıyorum. Küçük oyuncak gibi bir şey ama içi cok dar.
Ben kızıma kraft fun mama sandalyesi aldım ve cok memnunum. Tekerleki olması benım için avantaj oldu.. İçi cok geniş. 3 kademeli.İçinde uyuyabiliyor..
Hiç katlamıyorum. Sürekli açık tutuyorum. Bir yerden bşka bir yere giderken kızım üzerinde dahi olsa tekerlekleri sayesinde kolayca ittirebiliyorum..
Fiyatı 200 tl. şuan..
Özelliksiz, ucuz,katlanabilen, hafif ve portatif mama sandalyesine de en güzel örnek Kraft Basic.
111 tlye netten de satışı var..
Daha o kadar cok marka var ki.. Kraft Basic baya küçk oluyor katlanınca. Dierlerikatlansa dahi kdr küçülmüyo..
Hepsinin artı ve eksileri oluyor tab,ii..
Yardımcı olmak istedim inşaAllah kafanızı karıştırmamışımdır..

Tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim, ikea mama sandalyesinde karar kılmışlar :KK34:

Tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim, ikea mama sandalyesinde karar kılmışlar :KK34:

En güzeli..:) Kızımla dısarda yemek yerken genelde o sandalyelerden oluyor.
Bacaklarını sallayarak yemeye bayılıyor. Kendi sandalyesinden cok onu seviyor..

bende kesinlikle tavsiye ederim eğer mama sandalyesi olmasaydı benim kızım hep sıvı şeyler yerdi çünkü geç tek başına geç oturdu ama masa sandalye sayesinde hafif pütürülü şeylere geçebildik...

Kesinlikle ikea antilop. 26 aylık olduk hala kullanıyoruz daha da kullanacağız. diğerleri pahalı, temizlemesi zor ve çok yer kaplıyor. gittiğim restoranlarda bile ikea sandalyesi değilse geri gönderiyorum genelde çok pis oluyorlar ve kaba olmalarından dolayı rahat edemiyoruz.

Arkadaslar bende kucuk mama sandalyelerinden almistim ve asla onermiyorum ozellikle hareketli bebekler icin cunku bu kucuk mama sandalyeleri hafif oluyor bebek hareket ettikce sallaniyor benim bebegim 10 aylikken gozumun onunde mama sandalyesiyle devrildi ve alninu vurdu alni morardi sonra gidip o buyuk pahali mama sandalyesinden aldik onda gayet guvende.o yuzden asla onermiyorum

Merhaba benim de oğlum 6.5 aylik yemek saatlerimiz hep bebek uyuduğu saatler boyle olunca da bebek bizimle yemek yemeye alisamiyor yorumları okudum IKEA mama sandalyesi iyi diyorlar fakat benim oğlan çok hareketli acaba arkami döndüğüm an ddüşer mi diye korktum aslinda fiayti da iyi olsun diyorum ötekiler de çok pahali benim komşunun üc çocuğuvar gereksiz bisey dedi ben de bboşuna masraf yapiyormusum gibi hissettim kararsizim burada olmadigi için görüp alma sansim yok internetten alicam bir fikir verin """ IKEA güvenli midir?" bir de mutfaklar zemini fayans sonuçta mazallah haliya denk gelmez kayar mi bilemedim

Merhaba,
Tesekkurler..

Merhaba ben oğluma Tospik gurme mama sandalyesi kullanıyorum ve çok memnunun.Çof hafif ve gittiğim heryere götürebiliyorum.Çantası sayesinde kolay taşınıyor ve yer kaplamıyor.Ayrıca oğlum yemek yemeği ve oturmayı hiç sevmediği halde bu mama sandalyesinde çok rahat ediyor.Eve aldığım koca mama sandalyesini ihtiyacı olan birine verdim hatta evdede onu kullanıyorum.Çok aradım böyle birşey ve sonunda buldum.Sizde benim gibi fazla aramadan bu siteden bulabilirsiniz.www.tospik.com.tr

Ben de aynı soruyu sorsam? İkea nın mama sandalyesi güvenli mi? Kimler ne kullanıyor memnun olanlar fikir verse :)

Aynı soruyu ben de güncellesem,ne alacağımı bir türlü bilemedim ya,ikea alsam kızım çok hareketli acaba güvenli olur mu??

Ben de aynı soruyu sorsam? İkea nın mama sandalyesi güvenli mi? Kimler ne kullanıyor memnun olanlar fikir verse :)

Aynı soruyu ben de güncellesem,ne alacağımı bir türlü bilemedim ya,ikea alsam kızım çok hareketli acaba güvenli olur mu??

Bende ikea kullanıyorum memnunum ama bebeği yalnız bırakmamak gerekiyor benim ufaklık ileri geri sallanmaya çalışıyor çünkü sandalyede. Gözünüzü ayırmayın derim.

e-bebekten sökülüp takılan mama sandalyelerinden aldım pratik kullanışlı temizlemesiş kolay ayrıca çok ucuz

*önce chicco polly aldık tamam güvenli geniş ferah ama çok yer kaplıyor ordan oraya taşımak zor oluyor ayrıca biz eşimin işi ve aile durumları dolayısıyla sık seyahat ederiz sandalyesini de yanımızda götürmek isteyince onu almak mümkün olmadı kızımın odasınaa koltuk olarak kaldırdım verdiğim paraya acıyorum 2. el sitesine koyup satsam mı diye düşünüyorum şimdi bebeklerii oturtuyor bazen kendi çıkıp oturuyor oyuncak oldu yani uzun lafın kısası büyük ayrıntılı modeller pek kullanışlı değil ayrıca çift minderli her ne kadar silinebilir olsa da temizlemesi çok zor mindersiz plastik olanlardan çok memnunum. bakın işte bu http://www.e-bebek.com/baby-plus-diny-oyuncakli-mama-sandalyesi_BYP-564789

ilk aldığımda şuydu: http://www.444emarket.com/chicco-polly-cift-kilifli-mama-sandalyesi-ayni-gun-ucretsiz-kargo-pmu13794

bu arada yanlış anlaşılmasın chicco güzel minder temizliği ve yer kaaplaması dışında kullanışlı masası tepsili çıkarıp yıkayabiliyorsun yerin genişse seyahatlerde yanında taşımayı düşünmüyorsan ve bir de titiz temiz kadınsan minderi sık sık silersen silmeye üşenmessen tabii ki chicco daha kaliteli.. :)

X