Bu ayakkabı güzel mi

adsiz789

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2010
56
18
arkadaşlar spor ayakkabı almak ıstıorum şu modeli beğendım sizce nasıl? iki renk arasında takılı aldım

bu sene bunlar çok moda bende de iki tane var çok kullanışlı rahat ve şık duruyor :KK23:
bu iki renkten siyah olan bence daha güzel herşeye uyar ama daha açık renkler alırsanız yaz renkleri daha iyi olur die düşünüyorum
krem rengi, açık sarı gibi :KK51:

Yüksek tabanlar neredeyse vazgecilmezim oldu artık :-) ama sana bi tavsiye veriyim ayakkabının rengi koyu olacaksa eğer topugu da koyu olsun yoksa bir kaç kullanimliktan sonra beyaz yerler sararmaya başlıyo kötü duruyo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu sene bunlar çok moda bende de iki tane var çok kullanışlı rahat ve şık duruyor :KK23:
bu iki renkten siyah olan bence daha güzel herşeye uyar ama daha açık renkler alırsanız yaz renkleri daha iyi olur die düşünüyorum
krem rengi, açık sarı gibi :KK51:

evet her yerde görüyorum bende alıyım dedim kendime :) ama bu modelin krem rengini begenemedim koyu daha hoş duruyor :)

lacivertini beğendim

bende sanırım onu alıcam :)

ikisi de guzel :KK1: ama tercıh gerekıyorsa siyah :)

teşekkürler canım fikrin için, hafta sonu gidip bakıcam yakından

Yüksek tabanlar neredeyse vazgecilmezim oldu artık :-) ama sana bi tavsiye veriyim ayakkabının rengi koyu olacaksa eğer topugu da koyu olsun yoksa bir kaç kullanimliktan sonra beyaz yerler sararmaya başlıyo kötü duruyo

evet biliyorum canım conversimde öle oldu, ama hem kendi koyu hem tabanı koyu olunca pek hoş durmuyor sanki böle daha iyi gibi :)

hepinize fikirleriniz için çok tesekkür ederim kızlar :KK16:

lacivert daha iyi bence ama senin kıyafetlerinin rengine göre seçmen daha güzel olur

Bende bu tarzları beğeniyorum canım, insan uzuyo zaten oh mis :KK70: lacivert kotla-şortla giyeceksen laciverti al, ama siyah pantolon taytla da siyah daha uygun olur.. Hani kıyafetlerine hangisi daha uygunsa, daha iyi duruyosa, onu al derim..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X