Ağustos 2014 356.dönem Asker Yarenleri

Bnde ehliyet alcmda direksiyon çalşmaya geldim:)

Ne almıştın hediye? Yeni yaşında ve bundn sonra ki yaşlarınızda ayrılmazsınız inşallah cnm:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çakma parfümm :KK53:
hazır kahve
çikolata
kek
mektuppp

Yaşasınn,beklediğim konu sonunda açılmış....:KK6::KK6:

Öncelikle hepinize merhaba diyeyim.:KK3:

23 yaşındayım,üniversiteden geçen yıl mezun oldum.Türkçe öğretmeniyim ama atanamadım,tekrar hazırlanıyorum.Sevdiceğimle 4 yıllık arkadaşlıktan sonra,mezun olmaya 15 gün kala sevgili olduk.:nazar: Aramızda 2000 km var,Erzurum'da görev yapıyor,o da Matematik mezunu.

İnşallah güzel paylaşımlar yaparız.:KK16:

Yaşasınn,beklediğim konu sonunda açılmış....:KK6::KK6:

Öncelikle hepinize merhaba diyeyim.:KK3:

23 yaşındayım,üniversiteden geçen yıl mezun oldum.Türkçe öğretmeniyim ama atanamadım,tekrar hazırlanıyorum.Sevdiceğimle 4 yıllık arkadaşlıktan sonra,mezun olmaya 15 gün kala sevgili olduk.:nazar: Aramızda 2000 km var,Erzurum'da görev yapıyor,o da Matematik mezunu.

İnşallah güzel paylaşımlar yaparız.:KK16:

Bende geçen sene mezun oldum. Atandım bende matematik öğretmeniyim. Sevgilmle de burda tanıştık 4aylık bi ilşkimiz var bizmde :) hoşgeldin aramıza:)

Bende geçen sene mezun oldum. Atandım bende matematik öğretmeniyim. Sevgilmle de burda tanıştık 4aylık bi ilşkimiz var bizmde :) hoşgeldin aramıza:)

Maşallah hayırlı olsun,darısı başıma inşallah.:KK16: Ne güzel yan yanasınız.:nazar: İnşallah en güzel günlerimizin paylaşımlarını da görürüz.

Hoş buldum tekrardan.:KK42::KK42:

Maşallah hayırlı olsun,darısı başıma inşallah.:KK16: Ne güzel yan yanasınız.:nazar: İnşallah en güzel günlerimizin paylaşımlarını da görürüz.

Hoş buldum tekrardan.:KK42::KK42:

Evet ama 1hafta sonra ayrılıyoruz ve 7ay ayrı kalacaz :KK43: çok zor geliyo bana :KK43:

Evet ama 1hafta sonra ayrılıyoruz ve 7ay ayrı kalacaz :KK43: çok zor geliyo bana :KK43:

Biz alıştık sayılır.:KK31: Rabbim sabrını veriyor,hem hayat sürprizlerle dolu,şimdiden canını sıkma.:KK16:

Oh oh nerde askerlik yapıyo cnm:)

Gelibolu'da En Büyük TÜRKİYE

meslektaşmışız seninlee :KK31:

ben de ingilizce öğretmeniyim :21:

nerde görev yapıyorsun?

Günaydın kızlar :)

Merhaba kızlar...:KK3::KK3:

Çarşıdan geldim,babet aldım kendime çok cici...:KK16: Ama bir türlü çanta bulamadım,bir de nete bakacağım.

Siz nasılsınız,neler yapıyorsunuz ? Nasıl geçti gününüz ?:KK34:

X