sln71 in başarı öyküsü 13 kilo verdiiiiiiim

Benimde 165 boyum sizin kilolara inmek istiyorum suan 62 kiloyum çok oburum malesef. :kk77:

Diyet yapıyo msn canm :KK66: yaşn kaç bu arada

senin kilo çokta fazla değil aslnda tatlm bi başlasan diyete sonu gelir ben 75 le başladım biliyosun istersek başaramayacağımz şey yokkk unutma :)

Bende yarin basliyorum ve kilom 79. 65 olmak istiyorum. Kalori hesabi gercekten onemli. Yani baklava bile yiyebiliriz ama kalorisi onemli degil mi

Merhaba arkadaşlar kısaca size kilo verme sürecimi anlatayım bundan 1 buçuk sene önce doğum yaptım hamile kalmadan önce de diyet yapmıştım ve yaklaşık 8 10 kilo vermiştim ama sağlıksız bi diyet yaptığım verdiğim kiloları geri aldm 51 kiloydum diyeti solandrdığmda sonra 58 e kadar çıkp hamile kaldım ve sonra da 84 kiloyla doğuma girdim çıktığımda 72 kiloydum ve lohusalığın ve emzirmenin verdiği gazla son hızla yemeye devam ettim gecelere kadar yiyordum karnım tok olsa bile canım bişeyler yemek istiyordu ve hiçte tartılmıyordum sonunda kaynanamgilin orda dur bi tartılıyım acaba kaç kiloyum diye tartıya bi çıktım 68 falan bekliyordum bi baktım 75 kiloyum o anda diyet yapmaya karar verdim zaten bi şeyi kafama koyduktan sonra hedefime ulaşmadan durmam porsiyonlarımı azalttım yemekleri çok az yağlı yaptım kendi çapımda spor yaptm ama düzenli değil bi süre sonra kalori saymaya başladm vee 62ye kadar düştüm 1000 1200 kaloriyi geçmedim hala kalori sayıyorum hedefim 57 olmak ve sporla vücudumu şekle sokmak işte böyle uzun oldu ama kusura bakmayn sormak istediğiniz bişey varsa seve seve cevaplarm ve geri kalan 3 5 kilosu olan varsa tecrübelerimizi paylaşarak birlikte kurtulalım son kilolarmzdan

ah o dogum kıloları:KK14: bıgun bende yazabılcem mı acaba verdım dıye....hıç sanmıyorumo_O

Sibelim84 .!.:
ah o dogum kılolari bıgun bende yazabılcem mı acaba verdım dıye....hıç sanmıyorumo_O

Aslnda bence daha tam anlamyla kafaya koymamissin o yuzden böyle dusunuyorsun canm gerçekten istediğin zaman başla o zaman seni kimse durduramax

Hemde 1 kilo 2 günde :) ve karnm indi çünkü ödem gitti ve geride almadm tabi sonrasnda da diyete devam ettim :KK66:

Yapmak isteyenler için ben şöyle yaptm karabuğday kürünü
karabuğdayı geceden sıcak suyla ıslattım sabah kahvaltısı 3 kaşık yoğurtlu karabuğday 1 haşlanmş yumurta salatalık domates
ve bütün gün acıktkça 2 veya 3 kaşık karabuğdayı yoğurtla yedim ve elma yedim 3 litre de su içtim 6dan sonra hiç bir şey yemedim ilk gün 600 gr ikinci gün 400 gr gitti :KK66: tabi yine kkda okudum ordan da bakabilirsiniz :KK66:

ben de 83 kilo falanım. nerden baksan 23 kilo vermem lazım. ama en azından moral olsun diye ilk etapta 1 ocak a kadar 79 a inmek istiyorum. diyete başlayıp hemen bitiriyorum. bir türlü motive olamadım.

X