Tecrübesi olan arkadaşlar noolur yardım edin... Çıldırıcam :(((

Lukretia

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
147
16
Arkadaşlar bebeğim 2 aylık oldu. Ama doğduğundan beri huzursuz. 4 günlüktü doktor sütüm yetmediği için mama vermemizi söyledi, çünkü bebeğim sürekli ağlıyordu, şimdi 2 aylık oldu hala uyumadığı bütün zamanlarda ağlıyor :KK43: ama nasıl bir ağlama, nefesi kesiliyor, kırmızı oluyor bebeğim,,, ben ne yapacağımı şaşırıyorum artık.... şimdi 15 gündür kabızlık problemi çıktı, acaba o yüzdenmi sürekli ağlıyor huzursuz.. Doktoru aradım fitil verdi, yine olmazsa mamayı değiştirelim dedi. Fitili 1 kez kullandım, yaptı, uyudu ama bugün yine aynı ağlamalar huzursuzluk :KK43: şimdi doktor conformil mama önerdi, birazdan deneyeceğim.... Allahım noolur artık bebeğim rahatlasın:KK43: aynı şeyleri yaşayanınız varmı arladaşlar, tecrübelerinize fikirlerinize çok ihyiyacım var :KK43:(((

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benimde oğlum doğduğundan beri sütüm yetmediğinden doktor tavsiyesi ile mamayla büyüdü
Bir ara bıraktım sütüm var gibiydi kanız oldu doktor doymadığı için yapamıyor demişti tekrar başladık mamaya yapmaya başladı
Ama fitil vermeyin demişti küçük olduğu için
Kulak çubuğuna pişik kremini sürüp onunla makattan uyarın demişti fitilden daha iyi diye ve onu yapınca hemen dakikasında yapıyordu
Canım benim doymuyormuş yeteri kadar sıvı almadığından da yapamıyormuş
Bir dene istersen 2-3 yapamadığında dene birkaç kez yaptıktan sonra alışır yapmaya inşallah bazı bebekler uyarılmayı beklerlermiş ve doyduğundan emin ol bebişinin
Gaz problemi de olabilir onun içinde 1 çaykaşığının ucu kadar kamyonu yarım çaybardağı suda karıştırıp iki üç kaşık verebilirsin gerçekten rahatlatıyor
Rezene veriyorsan Yada içiyorsan onu da kesmelisin bazı çocuklara ters etki ediyormuş biz de öyle olmuştu rezene içtiğimde sabahlara kadar ağlıyordu sonradan farkettik
Çok yazdım umarım faydalı olur
Allah yardımcınız olsun

Benimde oğlum doğduğundan beri sütüm yetmediğinden doktor tavsiyesi ile mamayla büyüdü
Bir ara bıraktım sütüm var gibiydi kanız oldu doktor doymadığı için yapamıyor demişti tekrar başladık mamaya yapmaya başladı
Ama fitil vermeyin demişti küçük olduğu için
Kulak çubuğuna pişik kremini sürüp onunla makattan uyarın demişti fitilden daha iyi diye ve onu yapınca hemen dakikasında yapıyordu
Canım benim doymuyormuş yeteri kadar sıvı almadığından da yapamıyormuş
Bir dene istersen 2-3 yapamadığında dene birkaç kez yaptıktan sonra alışır yapmaya inşallah bazı bebekler uyarılmayı beklerlermiş ve doyduğundan emin ol bebişinin
Gaz problemi de olabilir onun içinde 1 çaykaşığının ucu kadar kamyonu yarım çaybardağı suda karıştırıp iki üç kaşık verebilirsin gerçekten rahatlatıyor
Rezene veriyorsan Yada içiyorsan onu da kesmelisin bazı çocuklara ters etki ediyormuş biz de öyle olmuştu rezene içtiğimde sabahlara kadar ağlıyordu sonradan farkettik
Çok yazdım umarım faydalı olur
Allah yardımcınız olsun

Canım çok teşekkür ederim, söylediklerini deneyeceğim, senin bebişin kaç aylık, geçtimi bu problemleri?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X