Doğal Saç Bakım Kürleri Saçlarım mahvoldu yandı :(

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

zehra333

Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2014
196
18
Kızlar saçlarım çok sönüktür bugün işe gideken kadama yapışması. Diye maşayla hafifçe dalga verip kabartıcaktım. İnce olan saçlarım tutam tutam elimde kaldı. Zaten çok sağlıksız yıpranmıştı keşke yapmasaydım. Eve gelince saçlarımı küt kestim. Ne yapıcam ben şimdi hiç amlamam bakımdan falan. Saçlarım sağlıklı olsun yeter. Öyle çok uzamasına gerek yok. Parlak ve sağlıklı görünmesi için ne yapabilirim. Birdenvitaminsizlikten tel tel kopar saçlarım :KK43:( lütfen bilerlen çözüm önersin

Cnm maşa duzlesyirici kullanma her banyodan önce saçına zeytin yağı sur en az yarım saat brklet
sonra yıka restorex uzama etkili şampuan kullan çok iyi gelecek ayrıca saçlarını havluyla kurula

benimde son 6 aydır sürekli( ayda 3-4 kez) boyamamdan dolayı saçım süpürge gibi kurumuştu.Yapmadığım doğsl maske kalmadı hazır maskede kullandım pek fayda görmedim.Saçım kuruduğu için şekil almıyodu ve gittim remington düzleştirici aldım ve saç uçlarım yandı birkaç gün sonra tüm saçım kırıldı.Dün loreal maske ve şampuan sipariş ettim netten inşl bir faydası olur.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cnm maşa duzlesyirici kullanma her banyodan önce saçına zeytin yağı sur en az yarım saat brklet
sonra yıka restorex uzama etkili şampuan kullan çok iyi gelecek ayrıca saçlarını havluyla kurula

Üç aydır şampıan kullanmayı bıraktım kimyasal sürmüyorum kafama. Kupkurudur birde. Zeytinyağını uygulicam tşk ederim

kızlar zeytin yağı co iyi grlecek ayrıca defne sabunu bulabilirseniz kullanılanin boya yıpratıyor sscinizi çok taramayin bol bol proteinli şeyler yiyin

benimde son 6 aydır sürekli( ayda 3-4 kez) boyamamdan dolayı saçım süpürge gibi kurumuştu.Yapmadığım doğsl maske kalmadı hazır maskede kullandım pek fayda görmedim.Saçım kuruduğu için şekil almıyodu ve gittim remington düzleştirici aldım ve saç uçlarım yandı birkaç gün sonra tüm saçım kırıldı.Dün loreal maske ve şampuan sipariş ettim netten inşl bir faydası olur.

Aynen benimde saçım çalı süpürgesi gibiydi. Şampuan kullanmayı bırakmıştım düzmişti biraz sma yaktım işte yinede bakımsızdı. Argan yağıda iyi geliyormuş. Bin tane yağ var hangisini kullanıcağımı şaşırdım

canım zeytin yağı badem yağı çam terebentin esansı çörek otu yağı ve ısırgan rohumu yağını karıştır kullan faydasını göreceksin , ben 8 yağ karıştırmıştım bunlarda var arasında faydasını gördüm , ayrıca saç uçların için serum al onuda kullan birde aylık ucundan azıcık kestir yani dokundursanda olur saçlarına uyaran gelsinki saçların hızlı uzasın , umarım saçların düzelir :KK34:

Valla benim saçlarım da 6 ay önce aynı durumdaydı hemen gidip kestim sonra da hep bakım yaptım şimdi kendine geldi şükür en çok yağ karışımlarını faydası oldu

Arkadaşlar merhaba restorexs kullanan varmi ? Onerırımısınız ! Bıde saclarim çok kuru ne önerirsiniz ?? Teşekkurler şimdiden...

Arkadaşlar merhaba restorexs kullanan varmi ? Onerırımısınız ! Bıde saclarim çok kuru ne önerirsiniz ?? Teşekkurler şimdiden...

Saç kuruluğu için argan yağlı saç spreyini duymuştum.hatta bende bu hafta almayı düşünüyorum sende bi deneyebilirsin:-)

Teşekkurler :KK66: ama restorexs iyi geldi şimdilik

Kızlar saçlarım çok sönüktür bugün işe gideken kadama yapışması. Diye maşayla hafifçe dalga verip kabartıcaktım. İnce olan saçlarım tutam tutam elimde kaldı. Zaten çok sağlıksız yıpranmıştı keşke yapmasaydım. Eve gelince saçlarımı küt kestim. Ne yapıcam ben şimdi hiç amlamam bakımdan falan. Saçlarım sağlıklı olsun yeter. Öyle çok uzamasına gerek yok. Parlak ve sağlıklı görünmesi için ne yapabilirim. Birdenvitaminsizlikten tel tel kopar saçlarım :KK43:( lütfen bilerlen çözüm önersin[/QUOca

canım ben aranıza yeni katıldım.O da mucizeyi paylaşmak için.Bunun için forum da açmam lazım aslında(nasıl olucak onu da bilmiyorum).Saçların tek çaresi Şenköylüler defne sabunu.Dikkat ederseniz defne sabunu yazmadım.Şenköylüler defne sabunu.Yok böyle bir şey.Benim saçım yağlı ve cansız bana bile mucize geldiyse...Halen şoktayım.Ama sadece kendi sitesinden sipariş alınıyor.1 kilo 40 tl.Az bile...Benim gibi defne sabunu kullanan varsa eğer eminim farkı hemen anlar.Bu sabun kül suyundan yapıldığı için muhteşem temizliyor.Sadece saçıma diil yüzümü de şahane yaptı.Vücüduma da ....Dökülme falan var ise hemen azalıyor.Sadece cansız saçlar dökülüyor.Günlük yağlanan saçım 3 günde zor yağlandı.Hacim ve dolgunluk cabası.Daha 1 haftada bu sonucu aldıysam bilemiyorum.Mehmet Aydın ve Müftüoğlu Sabunları meğersee sahteymiş.Anladım.Kafamda o yüzden ağırlık ve yağlanma hatta matlaşma yapıyordu:KK53::KK53::KK53:

X