İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar bir kadın neden don giymez

yaa şimdi neden merak ettim acaba bi sağlık sorunu falan mı vardır, arkadaşım bu merak ettim. tanga mı giyiyosun dedim yok dedi hiç giymem dedi yalnızca regl olunca pamuklu giyiyorum dedi. don mevzusuna gelince genel anlamda söyledim.. :KK70: dedim kot giyersin sürter hele soğukta fena acıtır, yazın desen güzel güzel oğlanlar görünce ya da aklına şeytani şeyler gelince maazallah akıntı falan olur.. sürtünme sürekli tahrik eder... vs vs... :KK70: şaşırdım bence ilginç.. çok rahat diyo böyle.. teşhirci de değil, nedir böyle anlayamadım gitti.. :KK70:
ben guzel oğlanlar görünce nıye bır yerlerım akmıyor hıc :KK53:
akmasın bır yeri
illa akacaksa ağzının suyu aksın :KK60:

ya sağlık sorunu varsa doktora yönlendirirm ya da beraber gideriz.. yazıktır, bu tip şeyler toplumda bastırılır konuşulamaz, halbuki benim çook samimi arkadaşım yaaa.. :KK43:

Konu sahibi ya feyk ya sapık bence daha baska bir konudada yaptigi yorumlar sadece erkeklerin aklina gelen cinsten

İmza

yaa şimdi neden merak ettim acaba bi sağlık sorunu falan mı vardır, arkadaşım bu merak ettim. tanga mı giyiyosun dedim yok dedi hiç giymem dedi yalnızca regl olunca pamuklu giyiyorum dedi. don mevzusuna gelince genel anlamda söyledim.. :KK70: dedim kot giyersin sürter hele soğukta fena acıtır, yazın desen güzel güzel oğlanlar görünce ya da aklına şeytani şeyler gelince maazallah akıntı falan olur.. sürtünme sürekli tahrik eder... vs vs... :KK70: şaşırdım bence ilginç.. çok rahat diyo böyle.. teşhirci de değil, nedir böyle anlayamadım gitti.. :KK70:

bence bi kaç cütt don alıp arkidişinizi don giymeme fobisinden kurtarın:KK51:
sizin gibi düşünceli arkidiş nerde gözü kör olsun şeytanın. insanın akan şeysine kadar düşünüyosun
ayyyyy niii kadar iyiniyetli erkeksin sen. ay pardon hatun:KK37:

sitemize hg erkek üye. ama sitede erkek üye yasak.:KK51:

X