Saç Şekillendiriciler Wag maşa sorunu

yesilimsisari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2014
4
0
Kızlar ben saçlarını sürekli düz kullanan biriydim çünkü kendi yapısıda düz. Artık çok sıkıldım ve saç maşasıyla maşa yaptım. Fakat saçımın her bölümünü eşit şekilde dalgalandıramıyorum karışıyor ve kötü duruyor. Acaba wag maşa bu sorunumu çözebilir mi? Hem uygun fiyatlı hemde iyi kalitede bir wag maşa markası önerebilir misiniz?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar ben saçlarını sürekli düz kullanan biriydim çünkü kendi yapısıda düz. Artık çok sıkıldım ve saç maşasıyla maşa yaptım. Fakat saçımın her bölümünü eşit şekilde dalgalandıramıyorum karışıyor ve kötü duruyor. Acaba wag maşa bu sorunumu çözebilir mi? Hem uygun fiyatlı hemde iyi kalitede bir wag maşa markası önerebilir misiniz?

wag maşasının dalgası farklı diğerlerinin havasını vermez benher ikisiylede yapıyorum . Wag maşayı da öneriririm ayrıca yapması çok kolay:KK34:

Benm de sıkıntım aynıydı sırf bu yüzden perma yaptırmak istiyorum. Remington un wag maşasını aldım memnunum ama Babyliss daha iyi diye düşüyorum.

X