2014 Eylül anneleri

gulsen95

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2014
205
7
34
Merhaba güzel anne adaylari doguma cook az kaldi heycanlimisiniz? Nasil hissediyorsunuz ? Bebisleriniz kac kilo olmuslar :) sagliklari nasil :) muhabbet edelimmm :) :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba 31.haftadayım oğluşum olcak inşallah 1,500 gr ve 40 cm ama henüz dönmemiş inşallah döner çünkü normal doğum yapmak istiyorum :KK49:

Son düzenleme:
Merhaba guzel anne adaylari :) ben 2013 temmuz annesiyim. Heyecaninizi cok iyi anliyorum :) Umarim hamileliginiz iyi geciyordur. Bi arkadasim yeni dogum yapti erken dogum yaptigi icin elinde mustela catlak onleyici krem kalmis benden rica etti bende buraya yazayim dedim. Cok uygun fiyata verecek almak isteyenler benimle irtibata gecebilirmi? Mail adresi vermek yasakmi bilmiyorum ama ihtiyaci olanlar icin cok uyguna verecek. Mail adresim hanife2204@hotmail

merhaba bende 32+5 günlük hamileyim kızım olucak allah nasip ederse dün geceden beri kasılmalarım var normal mi

Merhaba kızlar... Ben de eylül annesi olucam inşallah. Şu an 14 aylık bir oğlum var, oğlum 5 aylıkken spiralim kaydığı için tekrar hamile kaldım. Başlarda çok üzülmüştüm ama şu an çok heyecanlıyım. Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Zaman çabucak geçsin hamileliğin sıkıntılarından kurtulup bebeğimi kucağıma sağlıkla alıyım istiyorum :)

X