silikon kalıplar 10 tk 15 tl sabun yapımı kokulu taş yapımı için silikon kalıplar

Ben de sadece kendimi oyalamak için sabun yapıyorum. Elimde birkaç tane kalıbım var. Bu çıkıntılı yerlerini o kadar emek vererek farklı renklerle yaptım. Dün bir baktım ki ikinci renkler yok olmuş, sıcaktan sanırım. Çok üzüldüm, o kadar uğraştım bu sıcaklarda sanki direk tek renk yapmışım gibi olmuş :KK43:

Neden olmuştur acaba ve yine olur mu? Bilen cevaplarsa sevinirim, boşuna uğraşmayım yani.
Merhabalar sorun genelde boya dan yada bazdan kaynaklanır bazı boyaları n kalitesi nedeni ile dolma yaşanıyor tanı sizden kaynaklı değil

yeni modeller

Eklentiler

• IMG_20140908_100051.jpg
    IMG_20140908_100051.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 8.354
Yeni çerçeve kalibi

Eklentiler

• IMG_20140910_103902.jpg
    IMG_20140910_103902.jpg
    969,6 KB · Görüntüleme: 26.091
kalıpları sattıgım arkadaslarımada her konuda yapım asması kokulu tas sabun vs her türlü kursu buradan özelden yazıp anlatıyorum butun detaylarıyla[/QUOTE]
arkadaslar ev hanımlarımıza katkı adına kokulu taş,sabun yapımında kullanılan silikon kalıplar sadece 10 tl 15 tl 20 tl fiyatlarla.. isteyen özelden mesaj atsın ben ara ara resim yükleyeceğim kalıplardan

merhaba, kalıplar tam aradıklarımdan özelden mesaj atamıyorum almak istediğim bikaç model var yardımcı olabilirmisiniz.

En son 22 Eylülde giriş yapmış :)

Yanlış hatırlamıyorsam geçmiş sayfalarda bir numara vermişti o da kullanım dışı..
Instagramda sabun kalıpları diye arama yapın çok yer var.. 10 tl 15 tl satıyorlar

En son 22 Eylülde giriş yapmış :)

Yanlış hatırlamıyorsam geçmiş sayfalarda bir numara vermişti o da kullanım dışı..
Instagramda sabun kalıpları diye arama yapın çok yer var.. 10 tl 15 tl satıyorlar

ben instagram hesabı üzerinden silikon kalıp aldın 26 ekim tarihine kadar 10 adet kalıp 100 TL ihtiyacı olan alsın ben aldım çok memnunum resimlerini atabilirim isteyene instagram hesabı ucuzkalipicin diye geçiyor.

ben instagram hesabı üzerinden silikon kalıp aldın 26 ekim tarihine kadar 10 adet kalıp 100 TL ihtiyacı olan alsın ben aldım çok memnunum resimlerini atabilirim isteyene instagram hesabı ucuzkalipicin diye geçiyor.
Bende gördüm kalıplar büyükmü acaba

X