Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan elbisesi

arkası şu fransız eski filmlerinde gördüğünüz gibi bağlamalı istediğiniz kadar sıkıyorsunuz. içindeki çubuklarda çelik işte

Aaa anladım tamam gelinlik korselerini araştırdığımda tarif ettiğiniz gibi arkadan bağlamalı birşeyler çıkmıştı googlede demek sizinki de öyle birşeymiş süper buluşmuş keşke basenler için de böyle bişey olsa:)

Merhaba kızlar nişanım için giyeceğim elbise konusunda fikirlerinizi rica ediyorum.Düşündüğüm renk pudra pembesi model olarak şu ana kadar bu elbiseleri denedim sizce balık mı tercih etmeliyim kabarık mı? Şimdiden tesekkürler Eki Görüntüle 1162796 Eki Görüntüle 1162797

Normalde kabarik severim balik hosuma gitmez ama cok yakismis walla balik super olmus bnde balik almalisin kesinlikle :)

Merhaba kızlar nişanım için giyeceğim elbise konusunda fikirlerinizi rica ediyorum.Düşündüğüm renk pudra pembesi model olarak şu ana kadar bu elbiseleri denedim sizce balık mı tercih etmeliyim kabarık mı? Şimdiden tesekkürler Eki Görüntüle 1162797

bence kesinlikle bu model olsun:KK16: ama koyu renk olsa aha iyi olur ben yavru ağzı seçmiştim, şimdi koyu renk seçseydim daha iyi olurdu diye düşünüp duruyorum:KK1:

Son düzenleme:
bence kesinlikle bu model olsun:KK16: ama koyu renk olsa aha iyi olur ben yavru ağzı seçmiştim, şimdi koyu renk seçseydim daha iyi olurdu diye düşünüp duruyorum:KK1:

Ya o zamana kadar bronzlasmayi düşünüyorum o yüzden açık renk istiyordum özellikle pudra pembesi hep hayalimdi ama bakalım o zamana kdar fikrim degismezse:)

Ya o zamana kadar bronzlasmayi düşünüyorum o yüzden açık renk istiyordum özellikle pudra pembesi hep hayalimdi ama bakalım o zamana kdar fikrim degismezse:)

işte bende süt gibiydim:KK52: bronzlaşırsan olur tabi :KK66:

Kesinlikle balık, diğeri gelinlikten farklı değil, balık olan nişan töreni için daha uygun bana göre. Mutluluklar dilerim.

balık model bana normal elbise gibi geliyor, evde düşünülen bi nişan için uygun olabilir ama mekanda yapılacak bi nişan için kesinlikle kabarık modellerden yanayım. Ağustos 2 de de benim nişanım var ve kabarık nişanlıklara bakıyorum. rengide çok hoş çok yakışmış :KK34:

balık model bana normal elbise gibi geliyor, evde düşünülen bi nişan için uygun olabilir ama mekanda yapılacak bi nişan için kesinlikle kabarık modellerden yanayım. Ağustos 2 de de benim nişanım var ve kabarık nişanlıklara bakıyorum. rengide çok hoş çok yakışmış :KK34:

Ya kabarık giymeyi aslında ben de cok istiyorum ama balıktan da vazgeçemiyorum hani gelinlik de kabarık olacak diyorum kendi kendime bakalım hayırlı bi karar veririm inşallah hayırlı olsun size de mutluluklar:)

Merhaba kızlar nişanım için giyeceğim elbise konusunda fikirlerinizi rica ediyorum.Düşündüğüm renk pudra pembesi model olarak şu ana kadar bu elbiseleri denedim sizce balık mı tercih etmeliyim kabarık mı? Şimdiden tesekkürler Eki Görüntüle 1162796 Eki Görüntüle 1162797

resimler sizin ise ikiside birbirinden güzel seçmek zor..ikisinide alın,farklı renk olsun değiişik değişik giyin :)))))

resimler sizin ise ikiside birbirinden güzel seçmek zor..ikisinide alın,farklı renk olsun değiişik değişik giyin :)))))

Resimler benim evet :) gerçekten aklın yolu bir ben de sizin gibi düşündüm ama ikisinin birlikte fiyatı maşallah baya yüklü erkek tarafına bunu yapamam :)Bide acaba nisanda iki kıyafete görmemis muamelesi yparlarmi o da aklıma gelmedi değil kına gecemde düğününde istiyorum da nişanda bilemedim cok teşekkürler:)

İkisi de süper bayıldım gerçekten karar vermek çok zor cidden ama sanırım balık model biraz daha güzel :KK34:

İkisi de süper bayıldım gerçekten karar vermek çok zor cidden ama sanırım balık model biraz daha güzel :KK34:

Umarım daha guzel balık model bulabilirim tercihim ondan yana olacak biraz göğüs bölümü taşlı istiyorum cok teşekkürler yorumunuz icin:)

Umarım daha guzel balık model bulabilirim tercihim ondan yana olacak biraz göğüs bölümü taşlı istiyorum cok teşekkürler yorumunuz icin:)

Ne demek rica ederim her şey dilediğinizce olsun inşallah:KK16:

Resimler benim evet :) gerçekten aklın yolu bir ben de sizin gibi düşündüm ama ikisinin birlikte fiyatı maşallah baya yüklü erkek tarafına bunu yapamam :)Bide acaba nisanda iki kıyafete görmemis muamelesi yparlarmi o da aklıma gelmedi değil kına gecemde düğününde istiyorum da nişanda bilemedim cok teşekkürler:)

hiçte bile kim ne düşünürse düşünsün ,bu senin en mutlu günün kime ne ki :) aslen nerelisiniz bilmiyorum ama arnavutlarda böyle birşey var 2 elbise değil 5 elbise degiştiriyorlar :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) biz arnavutuz de olsun bitsin :)))) kıyafetler içinde pazarlık yap ..şimdi heryerde yapıyorlar.1 alana 1 bedava diye :)))) ( şaka tabii ki) belki tutar ne dersin :)))))

Bende balık modelden yanayım, hatta kendi nişanımda da sadece göğüs ve sırtta dantel detayı olan hafif balık model bir elbise giydim, kabarık modeli düğünde giyersiniz hemde nişanınız da farklı olmuş olursunuz.. :KK31::KK34:

Son düzenleme:
Bende balık modelden yanayım, hatta kendi nişanımda da sadece göğüs ve sırtta dantel detayı olan hafif balık model bir elbise giydim, kabarık modeli düğünde giyersiniz hemde nişanınız da farklı olmuş olursunuz.. :KK31::KK34:

Ya insanın üzerine yakışacak balık model de bulmak o kadar zor ki ama araştırmaya devam ediyorum çok teşekkürler ilginiz icin:)

Ahh ben de kararsız kaldım kabarik modeller de cok hoşuma gidiyor ama balıktan da vazgecemiyorum cok teşekkür ederim size de:)

Canım düğününde kabarık giyceksen nişanda balık giy fiziğin güzel ikiside çok yakışmış

X