Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan elbisesi

Merhaba kızlar nişanım için giyeceğim elbise konusunda fikirlerinizi rica ediyorum.Düşündüğüm renk pudra pembesi model olarak şu ana kadar bu elbiseleri denedim sizce balık mı tercih etmeliyim kabarık mı? Şimdiden tesekkürler Eki Görüntüle 1162796 Eki Görüntüle 1162797

bence kabarık olanını giymelisin hem sana daha çok yakışmış hemde çok güzel model ve renge bayıldım:KK9:

balık olanı giymelisin bence kabarık neden giyiliyo anlamıs degilim dügünde kabart istedigin kadar kabarık nişanlıkların modası gecti artık

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba kızlar nişanım için giyeceğim elbise konusunda fikirlerinizi rica ediyorum.Düşündüğüm renk pudra pembesi model olarak şu ana kadar bu elbiseleri denedim sizce balık mı tercih etmeliyim kabarık mı? Şimdiden tesekkürler Eki Görüntüle 1162796 Eki Görüntüle 1162797

bence kabarık tam olmuş
balık göbeği hafif çıkarmış mı ne

ya da ben rahat edemem diye kabarık dedim
nereden baktınz çok güzelmiş kabarık olan
fiyat nedir? salonda olacak dimi?

Bence kesinlikle balık vücudun hatlarını çok güzel belli etmiş ve yakışmış

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İki elbisede çok güzel çokta yakışmışlar..
Karar size ait ama kabarık elbiseyi başka hiç kimsenin düğününde ya da özel bir akşamda giyemezsiniz. İçimde kalır aklıma takılır derseniz bence kabarık olanı tercih edin.. Balık elbiseyi varsa kardeşiniz kuzeniniz çok yakınlarınızın özel günlerinde giyebilirsiniz. Ya da kına gecenizde bindallı dışında elbisede giyecekseniz o zaman birini nişanda birini kınada giyebilirsiniz.. Nacizane fikrim böyle.. :KK9:
Mutluluklar dilerim.. :KK16:

X