izmirli yeni anne olacaklar selamlarrr buyruuunnnn

dğru sölüon . Ama elbise türü aldın demi genede bulundur ben kapalıyım bakalım nassıl olcak . Terlik te aldım dalğnlıkla parmak arası aldım ee diorumki çorap nasıl gycem gidim değiştrmeye dedim baktım öbür düz terlikler ayağıma girmioki :KK70: ay rezil oldum adamada dicek şişko bide değiştirmeye gelmş :KK70: iç çamaşırı aldım çantamın eksiği bitti bide diş fırcası alıcam allah nasip ederse tamamen bitcek cantam bebeğinde bezi kaldı onuda alıcsz bimin bezini kullanmaya karar versik hem kremli baya kadebeli bantlı kaliteli dedim öbürlerine okdar para verceğime onu alim memnun çok kişi var bide tek fiyat kilo alsada aynı fiyat . Tek maaşız kolay değil canım ee ektralar çıkacak falan .. yeni doğan unibaby in ıslak mendilini aldım 8tane yeni doğan pamuk. Başkaları dio yok pamuğu afedersin boka sürcem suya batırcam tekrar narin poposuna sürücem dedim asla yapmam vallahi . Unibaby in şampuanını yağını aldım. Sonra bitkisel bişi buldum inanlmaz tuttu bübchen var ondanda aldım tek bitkisel marka avrupadan damgalı onaylı aldım pahalı diğerlerinden bakalım 2 markanın aldım hangiisini kullanırsam bakalım :)

dğru sölüon . Ama elbise türü aldın demi genede bulundur ben kapalıyım bakalım nassıl olcak . Terlik te aldım dalğnlıkla parmak arası aldım ee diorumki çorap nasıl gycem gidim değiştrmeye dedim baktım öbür düz terlikler ayağıma girmioki :KK70: ay rezil oldum adamada dicek şişko bide değiştirmeye gelmş :KK70: iç çamaşırı aldım çantamın eksiği bitti bide diş fırcası alıcam allah nasip ederse tamamen bitcek cantam bebeğinde bezi kaldı onuda alıcsz bimin bezini kullanmaya karar versik hem kremli baya kadebeli bantlı kaliteli dedim öbürlerine okdar para verceğime onu alim memnun çok kişi var bide tek fiyat kilo alsada aynı fiyat . Tek maaşız kolay değil canım ee ektralar çıkacak falan .. yeni doğan unibaby in ıslak mendilini aldım 8tane yeni doğan pamuk. Başkaları dio yok pamuğu afedersin boka sürcem suya batırcam tekrar narin poposuna sürücem dedim asla yapmam vallahi . Unibaby in şampuanını yağını aldım. Sonra bitkisel bişi buldum inanlmaz tuttu bübchen var ondanda aldım tek bitkisel marka avrupadan damgalı onaylı aldım pahalı diğerlerinden bakalım 2 markanın aldım hangiisini kullanırsam bakalım :)

elbise şeklinde aldım canım.bir alt üst sabahlıklı takım,bir kaprili takım,bir de önü düğmeli elbise şeklinde.3 tane de yeter herhalde.terlikleri ev terliğinden düşünüyorum.o bebek eşyalarını süsleyen sitelerde hem ev terliklerini süslemişler.burda bulamadım.hep yazlık terlik var.annemin komşusu terlikçi.ona söyledim o getirecekçkrem renkte.sonra taçla beraber süsleyeceğiz.ya ben de beze henüz karar veremedim ama,ilk bezi de premium care olsun diye 2 numarasını aldım.ben allerjik bünyeliyim.ilk günden bişey olmasın çocuğa diye.huggies de mantıklı geliyor.belki büyüyünce daha ucuz bezlere geçilebilir.nasılsa içine edecek kerata :)
ıslak mendili de almadım daha.unibaby düşünüyorum ben de.bir iki paketlik bulamadım.12 lik vardı mira baby de.onu da gözüm kesmedi.memnun kalmazsam diye.sen nerden aldın?
pamuk da aldım.kare şeklinde bir paket.ama 5 liraya yakın.ıslak mendil daha mı avantajlı olur bilemedim.e canım boka sürdüğünü atıp yenisiyle silicen artık.
bübchen de çok iyiymiş.zaten ya mustela,ya bübchen diyorlar.
antibakteriyel jel alayım iyi hatırlattın.

canım ilk önce şunu sölim çok önemli şimdi ne bez kullanırsan daha sonrada onu kullanmak zorundasın .. şimdiden bütçene göre seç . Benm arkadaş bebeği ilk doğduğunda gitti prima aldı sonra yetişemedi değiştrdi bebeğin popodun kıpkırmızı oldu . Şimdi primaya para yetiştiremio zor canım . Ondan bende biminkini alıcam.15 tl her boyutu fiyat değişmio . Islak mendil benden tavsie hiç pamukla uğraşma uni ninkini al yeni doğan . 3lü paketler var şuan 14 lira . Ben öle 2paket aldım . 6tane yeter 1ayı çıktımı tamam diğerlerni kullanmaya başlarsın ıslak mendilde .

Doum şeklim nasıl olsun canım ya sen napcan normalden korkuorum sezeryanla ya toparlanamassam die korkuorum . İş hiç yapmıcam sadce çocukla ilğilencem ? Napiiimmmmmm

Doum şeklim nasıl olsun canım ya sen napcan normalden korkuorum sezeryanla ya toparlanamassam die korkuorum . İş hiç yapmıcam sadce çocukla ilğilencem ? Napiiimmmmmm

canım ben ilaç kullandığım için sezeryan olmak zorundayım.anestezi şeklime doktorla birlikte karar vereceğiz.aslında önerilmiyor spinal ya da epidural ama,yine de ilaçkullanıp da yaptıranları okudum.henüz konuşmadık.
mecburiyetim olmasaydı herşey yolundaysa normal doğum yapardım.ya da en azından senin yerinde olsam,suyum gelene ya da sancım gelene kadar beklerdim ki,bebeğim anne karnından tam yetişmiş şekilde çıksın,doğumu kendi başlatsın.öyle 38-39.haftada bu olmuştur artık diye dr a gidip aldırmazdım.
ama ne yazık ki,ilacı planlı bırakacağım içim,benim 38.haftanın günlerinde alınmak zorunda.aspirini 1 hafta önce bırakacağım.
bebek bezi konusunda eşim en iyisi olsun ,önemli değil filan diyor,huggies olacak büyük ihtimal.ıslak mendili de alayım artık bugün.
kaç gündür mesaiye sürünerek gidip geliyorum.32.haftadan sonra rapor vermelerinin mantığını anladım.ama devam edeceğim bebeğim için.çünkü burda da bişey yapmıyorum.boş boş oturuyorum bütün gün.kalan zamanı bebeğimle geçirmek benim için daha önemli.sen bu konuda çok şanslısın.bayram tatilini iple çekiyorum.öğleye kadar uyumayı çok özledim.

Belli konuşmanda yorgunluk var canm . Bebeğin gelişimi 37 hafta da bitio zaten canm keyfe 3 hafta dah a duruo... valla hep otursnda iş yerin de illa yatmak istio ben haytta sürekli oturamam canm maşşallah genede iyisin. Ee çalşmanın zorlu yanları .çocuğunu nasıl bırakcan sonra .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X