Bireysel emeklilik mi , fon mu?

cilek88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2013
226
8
Merhaba kızlar
Yeni dogum yaptım oğlum içn birikim yapmak istiyorum sizce fon mu alsam yoksa bireysel emeklilik sistemine mi bas vursam yardım istiyorum canlar 😔

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben bireysel emeklilik yaptırdım.

Eğer sende çalışıyorsan bireysel emekliliği tavsiye ederim çünkü %25 devlet katkısı var. 100 verirsen 125 oluyor yani.

Ama ev hanımıysan bir şey diyemeyeceğim.

Birde fon olaylarını düzenli takip etmek lazım.

Ben bireysel emeklilik yaptırdım.

Eğer sende çalışıyorsan bireysel emekliliği tavsiye ederim çünkü %25 devlet katkısı var. 100 verirsen 125 oluyor yani.

Ama ev hanımıysan bir şey diyemeyeceğim.

Birde fon olaylarını düzenli takip etmek lazım.

Çalışıyorum canım bes hangi bankadan yaptırdın sen

Bes'i tercih etmenizde fayda var bence. Devlet katkısı çok iyi. 10 yıl süreyle bozdurmayacaksanız mükemmel bir birikim olur. Çocuğunuzu sağlıkla mutlulukla büyütmeniz dileği ile...

Bes'i tercih etmenizde fayda var bence. Devlet katkısı çok iyi. 10 yıl süreyle bozdurmayacaksanız mükemmel bir birikim olur. Çocuğunuzu sağlıkla mutlulukla büyütmeniz dileği ile...

Tesekkur ederim güzel dileklerin için... dün bismillah deyip bes açtım inşallah Rabbim bozdurmadan birikim yapmama vesile olur

Tesekkur ederim güzel dileklerin için... dün bismillah deyip bes açtım inşallah Rabbim bozdurmadan birikim yapmama vesile olur

Hadi hayırlı olsun :) inşallah dilediğin birikimi yaparsın : )

Iyi geceler avukat olarak bireysel emeklilik yalanlarına kanmayın derim...
Ali tezelim bu konuyla ilgili haber7com da yayınladığı yazı var göz atın derim

Iyi geceler avukat olarak bireysel emeklilik yalanlarına kanmayın derim...
Ali tezelim bu konuyla ilgili haber7com da yayınladığı yazı var göz atın derim

Canim devlet katkisi olayi beni de cok dusunduruyor. Altinda bit yenigi ariyorum. Bu ulkede devlet neyi tesvik ettiyse hep insanimizin basi yanmistir.

X