Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

Lilruba

yaşamsürprizdir:)
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2011
3.570
2.518
Merhaba hatunlar......:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

Bu güzel duanın sırrını öğrendiğimden beri aklım fikrim onda.....:KK16::KK16::KK16:

İşinde huzuru olmayan,
Yeni iş arayan,
Eşinin işinden dolayı rahatsız olan,
Memur olup atanmak isteyen(kpss)
Maddi sıkıntılarından kurtulmak isteyen,
Rızkının bereketli olmasını isteyen,
............vs. isteyen herkesi birlikte duaya bekliyorum........Listemizi oluşturduktan sonra sayıları belirler okumaya başlarız……

SALAT-I TEFRİCİYE DUASI:

”Bismillahirrahmanirrahim”

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

"Allâh’ım, kendisi hürmetine düğümler çözülen, gamlar-kederler açılan, ihtiyaçlar giderilen, isteklere, hüsn-ü hâtimelere güzel âkibetlere nâil olunan, kerem (cömertlik) sahibi yüzü-suyu hürmetine bulutların sulandığı, Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e ve onun âl ve ashâbına; her bakış ve her nefeste ve zâtinca mâlum olanların sayısınca, kâmil bir rahmet ve tam bir selâmet ihsan eyle."Bu fazilettendir ki, salavât okuyan kimsenin bütün işleri Allah tarafından kolaylaştırılır. İşleri düzgün yolunda gider. Gönül sıkıntısı olmaz. Gamı, kederi, sıkıntıları kendiliğinden kalkar. Geçim darlığı çekenlerin rızkı bollaşır, kazancına bereket gelir, geçim darlığı çekmez. Bütün duâları kabuldur. Her istek ve dileği yerine gelir. Ümid ve muradı hasıl olur.

KATILIM KOŞULLARI:

Katılımcıların düzenli okumak ve düzenli bildirimde bulunması gerekli.....Arkadaşlar biliyorsunuz duaya başlama,okumak için niyet etmek aynı zamanda Allah'a da söz vermekdir.....O nedenle katılacak arkadaşların bu bilinç içinde olmasını rica ediyorum......

Liste sırasına göre herkes için sırayla 4444 tefriciye okuyacağız....O nedenle katılan arkadaşların düzenli bir şekilde konuyu takip etmesi gerekiyor.....

LİSTE ÇOK UZUN....BANA SIRA GELENE KADAR...diye düşünenler Lütfen Okuyun.......

Selam Dua Hatunlarım......:KK12:

Yıllar önce bir kitapta okuduğum ve hala aklıma geldikçe düşündüğümde tüylerimi ürperten (belki de birçoğunuzun bildiği) ve beni duygulandıran birşeyi paylaşmak geldi içimden....

Hepimiz bu tefriciye duasını sırrına inanarak bir araya geldik....Malum listemiz de uzun....Birlikte yapılan duanın daha makbul olduğunu sanırım hepimiz bildiğimizden daha önemle sarılıyoruz duaya.....

Liste uzun bana sıra gelene kadar diye düşünenler oluyor ve size bir müjdem var.....:KK16::KK16::KK16:

Allahımız o kadar merhametli ki.....Şuan yazarken bile duygulanıyorum.....:KK43::KK43:

Biz bir başkası için dua ederken duamıza Amin denmesi için melekleri görevlendirirmiş...ve meleklerde bir başkası için dua ettiğimizi görünce "Allahım bu kulun kendisi için değil,bir başkası için senden istiyor...Sende onun gönlünün isteklerini ona ver...ve bir başkası için ne istiyorsa bu kuluna da bir başkası için istediğinin kat ve katını ver Allahım.....diye melekler dua ediyorlarmış......düşünebiliyor musunuz Rabbimizin merhametini o melekleri görevlendiren ve o temiz günahsız melekler aracılığıyla bize dua ettiren.....ve üstelik bir başkası için dua ettiğimizi zannederken meleklerin bizim için dua etmesi.....:KK43::KK43::KK43:
Bir günahsız meleğin edeceği dua ile biz kulların edeceği dua aynı olurmu.....:26::26:

Listenin başında sonunda yada ortasında olmak değil listede olmak ve dua halkasına girmek önemli olan.....Allahın merhameti hepimizin üzerine olsun....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

NASIL OKUYORUZ
Liste sırasına göre kimin sırası geldi ise onun için 4444 tefriciyeyi listedeki kişi sayısına göre paylaştırıp;belli bir süre aralığında okuyoruz.....

Son düzenleme:
YENİ LİSTE fndkfndk için çekilecek

Kızlar Lilrubayla özelden konuştuk kendisi bu sene kpss ye girecekmiş ve hayırlı iş için tefriciye çektirmek istiyor... katılırsanız çok mutlu oluruz .. kendisi bu konuda sıkıntılı :KK25::KK16::KK16::KK54::KK54:...

Hayırlı İş İçin - Tefriciye Başlığı - Lilruba İçin

1-)mavigece07

fındık ın tefriciyeleri dışında bunada isminizi yazdırırsanız sevinirm kızlar...Haydi Lilruba için hayırlı iş :KK9::KK34:

Ben de aynı dertten muzdaribim ki. :KK50::KK50::KK50: Hemen katılmak istiyorum ben deee

ben de katılmak isterim :26:

pazartesiye kadar 2 gün var :KK53: hemen başlamam lazımm :KK52::KK52:

alıntılama konusunda da ben kimseyi pek tanımadıgım için yardımcı olamadım kuzum kusura bakma :26: ama bugun ceylininkinin bitecegini herkes biliyor herhalde girip de bakarlar degil mi :KK31:

Hayirli is icin ben de okurum.kac tane okumamiz lazim?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hatunlar sizi ekliyorum listeye.....hak geçmesin diye istek sırasına göre ekliyorum canlarım....:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Hayırlı İş Rızık Kapısı için Salat-ı Tefriciye......

LİSTEMİZ:

1) Lilruba.......
2) Mavigece07
3) Fndkfndk
4) Monarkkk
5) Cesmi_naz
6) Nara87

Son düzenleme:
hem de beşinci sıradayım, en sevdigim sayı :KK16::KK16:

çok sevindim kuzum...kpssye az kaldı diye kendimi en başa yazdım......:KK5::KK5::KK5::KK5:

ama söz sınava kadar benimki biterse duamı bağışlarken hepimizin sınavı için dua edeceğim kuzum....sende gircen dimi......:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
çok sevindim kuzum...kpssye az kaldı diye kendimi en başa yazdım......:KK5::KK5::KK5::KK5:

ama söz sınava kadar benimki biterse duamı bağışlarken hepimizin sınavı için dua edeceğim kuzum....sende gircen dimi......:nazar::nazar::nazar:

girecem kuzum ama çok umutlu degilim ben, benm acilen ankara il sınırları içerisinde bi iş bulmam laızm :KK36:

kpss ye 2 hafta var daha ya seninki rahatlıkla biter bence, hatta 1 2 arkadaşı daha bitiririz gibi geliyor :KK31:

girecem kuzum ama çok umutlu degilim ben, benm acilen ankara il sınırları içerisinde bi iş bulmam laızm :KK36:

kpss ye 2 hafta var daha ya seninki rahatlıkla biter bence, hatta 1 2 arkadaşı daha bitiririz gibi geliyor :KK31:

bende çok umutlu değilim......hem iş hem kpss ye hazırlanma pek verimli olmuyor açıkcası......ama elimden geleni yapmaya çalışacağım....

bende yeni işde arıyorum bir yandan.....hepimiz için hayırlısı olsun......umarım liste sayımız artar başlarız.......

bende çok umutlu değilim......hem iş hem kpss ye hazırlanma pek verimli olmuyor açıkcası......ama elimden geleni yapmaya çalışacağım....

bende yeni işde arıyorum bir yandan.....hepimiz için hayırlısı olsun......umarım liste sayımız artar başlarız.......

hayırlısı olsun hepimiz için de devlet yada özel ne fark eder :KK34: mutlu olalım yeter :KK16:

hayırlısı olsun hepimiz için de devlet yada özel ne fark eder :KK34: mutlu olalım yeter :KK16:

canım son 1 yıla kadar benim içinde fark etmiyordu ama bir süredir maaşımı alamayınca........:KK47::KK47::KK47:

devlette böyle bişey olmaz biliyorsun....:KK20::KK20::KK20:

ama yinede hayırlısı diyorum....

LİSTEMİZ:

1) Lilruba.......
2) Mavigece07
3) Fndkfndk
4) Monarkkk
5) Cesmi_naz
6) Nara87

Kişi sayımız artınca başlarız arkadaşlar süreyi de birlikte tayin ederiz.....

LİSTEMİZ:

1) Lilruba
2) Mavigece07
3) Fndkfndk
4) Monarkkk
5) Cesmi_naZ
6) Nara87
7) MissCherryBlossom
8) perican55
9) özgem81

Pericim hoşgeldin.....sensiz olurmu kuzum.....bekliyodum.....senide ekledim......:13::13::13::13::KK16::KK16::16

Son düzenleme:

LİSTEMİZ:

1) Lilruba
2) Mavigece07
3) Fndkfndk
4) Monarkkk
5) Cesmi_naZ
6) Nara87
7) MissCherryBlossom
8) perican55

Pericim hoşgeldin.....sensiz olurmu kuzum.....bekliyodum.....senide ekledim......:13::13::13::13::KK16::KK16::16

Oww hem de uğurlu sayımı yakalamışım süpper :KK52:

canım son 1 yıla kadar benim içinde fark etmiyordu ama bir süredir maaşımı alamayınca........:KK47::KK47::KK47:

devlette böyle bişey olmaz biliyorsun....:KK20::KK20::KK20:

ama yinede hayırlısı diyorum....

özel sıkıntılı evet ama bizim meslek için ya kendi işini yapmamış oluyorsun özelde, yada çok fazla torpil ve rüşvet dönüyor, ben de haram katmak istiemiyorum kazancıma, o ssebeple de devlet konusunda tereddutteyim ben canım :26: ama sınava girecem yine de, hem kendimi denemek için hem de ileride benm de canıma yeterse belki devlet istersem bişeyler deneeycek kadar şansım olsun diye :KK34:

Oww hem de uğurlu sayımı yakalamışım süpper :KK52:

:KK1::KK1: benm de uğurlu sayıma denk geldi numaram, şans sanırım, bu dualar çok hayırlı olacak inşallah bizim için :KK16:

kuzum katılmakistiyorumda işte 2 topıkteyım bir ucuncu ıcınde 2 kısı kaldı yetısemezsem dıye endişeliyim yoksa seve seve okurum bende işsizim şu an :KK14:

canım benim artık birbirimizi tanıyoruz özgem.....destek oluruz birbirimize....yazacağım seni listeye.....eğer yetiştirmekte sorun olursa; özelden görüşürüz

kuzum...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X