Formasyon mağdurları :((

setenay143

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2013
411
205
Kızlar var mı aranızda formasyon bekleyenler ?? aradım ama böyle bir başlık bulamadım varsa bu başlık altında toplanalım hem yardımlaşırız

Kızlar var mı aranızda formasyon bekleyenler ?? aradım ama böyle bir başlık bulamadım varsa bu başlık altında toplanalım hem yardımlaşırız

Evet canım ben de cok aradım ama formasyona uygun bir başlık bulamadım ben su an Aksaray üniversitesinde formasyona kaydoldum ama su an devamsizlik yapmak zorunda oldugum icin 1. Donem derslerinden kalabilirim sen ne durumdasın

Evet canım ben de cok aradım ama formasyona uygun bir başlık bulamadım ben su an Aksaray üniversitesinde formasyona kaydoldum ama su an devamsizlik yapmak zorunda oldugum icin 1. Donem derslerinden kalabilirim sen ne durumdasın
Ben de kaydımı yaptırdım çok şükür canım uzaktan eğitim benimkisi keşke sende öyle bir üniversiteye başvursaydın

Uzaktan eğitim Sakarya Samsun Karabük Hacettepe gibi bir çok üniversitede var canım ben Hacettepeden alıyorum

benim kızım şu anda eskişehir osmangazi üniversitesinden alıcak kaydını yaptırdı. kayıt süresi doldumu bilmiyorum bir araştırın isterseniz.

bence formasyon magdurlarindan cok ogretmenlik okuyup, formasyon alip atananlar yuzunden atanamayan ogretmen magdurlari var...:KK50:

Hem fen edebiyat mezunları hem de öğretmenler mağdur edilmiştir. Neticede neredeyse hepimizin hevesi kursağında kaldı.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

karabuk unıversıtesı uzaktan egıtım olarak formasyon verıyor ama ben orgun egıtımım bakalım guz donemını beklıyorum bu yıl 4 sınıfım ınsallah alabılırız:KK43:

karabuk unıversıtesı uzaktan egıtım olarak formasyon verıyor ama ben orgun egıtımım bakalım guz donemını beklıyorum bu yıl 4 sınıfım ınsallah alabılırız:KK43:
Bu yıl mı 4.sınıfa geçtiniz ? karabük üniversitesi eylüle kadar yani birinci dönem uzaktan eğitim ikinci dönem örgün eğitim

X