Saç Uzatma Yöntemleri SAÇÇ UZATMA YÖNTEMLERİ. LÜTFEN YARDIM(fotoğraf)

Arkadaşlar, restorex diye bir şampuan markası var. Benim saçlarım çabuk kırılan ve ince Telli olmasına rağmen, birkaç ayda toparladı saçlarımı. Şimdi keyifle uzuyorlar:) bir deneyin derim. İçeriği de sıradan şampuanlara göre sağlıklı. A101'lerde arada sırada satılıyor.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hardalı nasıl yapıyorsun canım anlatır mısın?
benim şuan baya uzadı diplerimi kendim kumral boyadım missssss o turunculuğu biraz kırdım ama uçlar çok kuru malesef yanık.
tatilden sonra denizde iyice yıpranacağı için yaz sonu kestirmeyi düşünüyorum.
renk şuan başlara göre daha iyi biraz daha böyle kullanabilirim.
ama şuan zoratenin kullanmaya başladım saçlarım iyice kuruycakkkkkkkkkkkkk :KK52::KK52::2:

2 çorba kaşık toz hardal. 1 çorba kaşık şeker. 1yumurta sarısı.60 ml sıcak su.2 çorba kaşık zeytinyağı.
Bunları karıştırıyorsun canım sonra benım fırçam var onunla diplerine suruyorum da suruyorum 40 dk 1 saat bekletıyorum sonra duruluyorum durulaması bıraz sıkıntı ama onuda bl bol şampuanla :))

Arkadaşlar, restorex diye bir şampuan markası var. Benim saçlarım çabuk kırılan ve ince Telli olmasına rağmen, birkaç ayda toparladı saçlarımı. Şimdi keyifle uzuyorlar:) bir deneyin derim. İçeriği de sıradan şampuanlara göre sağlıklı. A101'lerde arada sırada satılıyor.

Teşekkür ederiiiz :)

canım bugün bakırköyde gördüm bunu ama hangisini alsam bilemedim o an aceleyle çıktım. hangisini öneriyorsun? saçlarım yağlı 😞

galiba benim size yardımım dokunabilir hanımlar 😊

yorumları okuyamadım.

başlığa yazıyorum sadece.

ben 3 yıl önce belimdeki saçlarımı omuzlarıma kadar kestirdim.

çok pişman oldum ama uzar dedim.

aradan 2 buçuk yıl geçti saçlarım bir gıdım bile uzamadı.

ne yaptım ne ettim uzamadı. artık depresyona girdim.

sonra aktarda bir şampuan keşfettim.

entele şampuanı ve entele losyonu. tek bir markası vardı zaten.

4,5 ay düzenli kullandım.

mucize! saçlarım nerdeyse kalçalarıma değecek 😊😊

ve şampuan ayrıca yağlı saçlara birebir.

sabah yıkayıp akşam yağlanan saçlarım 3 gün yıkamasam yağlanmadı.

artık kullanmıyorum bıraktım. çok mutluyumm. sorularınız olursa ben burdayım 😊

Her Akdarda bulunur mu bide fiyatı ne kadar canım bende kırık cok uzamıyo diye kestim baya kısa okul açılana kadar uzatmam lazım

Her Akdarda bulunur mu bide fiyatı ne kadar canım bende kırık cok uzamıyo diye kestim baya kısa okul açılana kadar uzatmam lazım

canım genelde büyük aktarlarda oluyor ama ben şansıma bazen ufaklarda da buluyorum.

fiyatından emin değilim. ama losyon ve şampuan beraber 40 küsür tutuyor canım.

Son düzenleme:
canım genelde büyük aktarlarda oluyor ama ben şansıma bazen ufaklarda da buluyorum.

fiyatından emin değilim. ama losyon ve şampuan beraber 40 küsür tutuyor canım.

Peki bu şampuan yağlı saçlara iyi geliyo demişsin canım. Benim saçlarım ise çok kuru benim için iyi olmaz mı sence?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ffEki Görüntüle 1165132

BU SACIM 4 5 GUN ONCE CEKILMISTI ASLINDA SACMA OLUCAK AMA Eki Görüntüle 1165134 BUNUDA BUGUN CEKINDIM YANI UZAMIS GIBI DURUYO AMA 4 5 GUNDE SAC NE KADAR UZAYABILIR.(SAMPUANIMA KATTIKLARIMDAN SONRAKI FOTOM) Bılmıyorum yanılmamı

K bakmayin bu sizin saciniz oldgna innmyrm eger sizseniz 2 gunde bu kadar uzamaz bn o kadar saclarimi sewerim en iyi bakimi yprim bu arada sacim gicimin altinda ve cok abartmissin 2 gunde o kadar uzyn bir sac grmdm

Saç uzatmaya, dökülmesini durdurmaya, saçı gürleştirmeye, dip yağlanmasını önlemeye, kuru ve kırılganlığı gidermeye , elektriklenmeyi önleyip parlaklaştırmaya en iyi yöntem ISIRGAN ÇAYI KÜRÜ arkadaşlar..Bu arada resmi olan arkadaş saçınızın birini uzaktan birini yakından çekmişsiniz yakından çekilen göz yanılması yapar ama uzamamış hele iki günde saç uzamaz sadece fön çekmişsinizdir azıcık ondandır...

Peki bu şampuan yağlı saçlara iyi geliyo demişsin canım. Benim saçlarım ise çok kuru benim için iyi olmaz mı sence?

canım hiç bilmiyorum, bir denesen? sonra belki canlandırıcı maske falan yaparsın.

Merhabalar :)
bende saçlarımı uzatmaya karar verdim 2 yıldır düzenli olmasada haftada 1 -2 kere bakım yapardım bazen 2 3 hafta yapmaz sonra tekrar yapmaya başlardım yani tam düzenli olarak yapmazdım 1 aydır tam olarak düzenli bir şekilde saç bakımı yapıyorum haziranın 21 inde başladım düzenli bakıma.
kullandıklarıma geçeyim :

Hc hair complex kullanıyorum 2 günde bir . içerisine çam terebentin de kattım .
Şampuanıma çam terebentin kattım 15 adet dk hapı ezdim ve kattım 1 tatlı kaşığı bal kattım .
şampuan olarakta saç dökülmeside başlamıştı bende 1 2 aydır bu nedenle 2 adet dermokil şampuan aldım ve 1 tanesinin içine bu saydıklarımı kattım ve başladım 1 aydır kullanıyorum .
MEDOBİOCOMPLEX-K adında biotin hapı kullanıyorum b7 vitaminiymiş bu ve saçı güçlendirirmiş aynı zamanda tırnaklarıda ve tırnaklarım çok sertleşti gerçekten güçlendiler saçlarımdada küçük küçük saçlar çıktı .
günlük 1 bardak süt içiyorum artık normalde hiç sevmem ama kakaolu alıyorum küçük kutuda her sabah 1 tane içiyorum mecburen protein açısından zengin ve protein saç için gerekli birşey.
saçlarımı düzleştirmiyorum artık . topuz yapıyorum .
son kez bayram için koyu renge boyayacağım ve sonra kendi haline bırakacağım çünkü diplerden 3 cm falan uzadı .buda çirkin bi görüntüye yol açıyor son kez kendi saç rengime yani kestane kahvesine boyayacağım saç hizam südyen kopçamın 4 parmak falan altında .
aklıma gelen şeyler olursa ekleme yaparım .

canım hiç bilmiyorum, bir denesen? sonra belki canlandırıcı maske falan yaparsın.

Tamam canım deniyim ben bi ara ;-)

k bakmayin bu sizin saciniz oldgna innmyrm eger sizseniz 2 gunde bu kadar uzamaz bn o kadar saclarimi sewerim en iyi bakimi yprim bu arada sacim gicimin altinda ve cok abartmissin 2 gunde o kadar uzyn bir sac grmdm

sıze yalan atıcak halım yok ve yalan soyledıgımde kazanacak bişeyim yok kestirince uzayan saclarım ve duzleştridiğim için ayrı bi uzun durmuş kendi sacım yanı

inanmıyosanda buna bakabılırsın herşey açık bence :)))

Canım resimlerden net anlamadım da. Ilk resmin var zatrn bi de şuanki halini bi daha çekip atabilir misin acaba? Çok merak ettim ne kadar etti etmiş acaba :-) bi ay oldu demi

Canım resimlerden net anlamadım da. Ilk resmin var zatrn bi de şuanki halini bi daha çekip atabilir misin acaba? Çok merak ettim ne kadar etti etmiş acaba :-) bi ay oldu demi

Tabi atıyım sımdı cekındım 1ay oldu sanırsam :) $DAHAUZUN.jpg

Tabi atıyım sımdı cekındım 1ay oldu sanırsam :) Eki Görüntüle 1204111

Çok teşekkürler canım :) 3 parmak felan uzama var gibi . Ben sinemaki uyguladigimda da böyle uzamisti o zamanlar ama şimdi 2 parmak bile uzamadi. Bide bunu denicem belki işe yarar :-/

Çok teşekkürler canım :) 3 parmak felan uzama var gibi . Ben sinemaki uyguladigimda da böyle uzamisti o zamanlar ama şimdi 2 parmak bile uzamadi. Bide bunu denicem belki işe yarar :-/

İnşallah işe yarar canıım sonuclarını falan yazarsan cok mutlu olurumm:)

X