BİM de satılan yaşlanma karşıtı krem

tatlisubaligi

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
61
0
Merhaba bayanlar...
Daha önce hiç anti aging ürünler kullanmadım. Bugün BİM'de Bielanda'nın Gold&Diamonds gündüz kremini gördüm ve denemek için satın aldım. Fiyatı da oldukça ucuzdu. İşe yarar mı bu krem? Daha önce kullanan var mı?

Son düzenleme:
Hiç kimse kullanmadı mı bu kremi ya? Sözde kremin içinde altın ve elmas tozu varmış. Bu kadar ucuz bir krem için imkansız bir iddia ama nemlendirici olarak memnunum şu an. Kırışıklıklara iyi gelip gelmediğini bekleyip göreceğim anlaşılan.

Son düzenleme:
Hiç kimse kullanmadı mı bu kremi ya? Sözde kremin içinde altın ve elmas tozu varmış. Bu kadar ucuz bir krem için imkansız bir iddia ama nemlendirici olarak memnunum şu an. Kırışıklıklara iyi gelip gelmediğini bekleyip göreceğim anlaşılan.

Valla bende gördüm hatta alıyım dedim ama bu kadar uygun kötü olur cıldım diye vazgectım.hassas cıldım,eğer memnunsan bende alıyım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Valla bende gördüm hatta alıyım dedim ama bu kadar uygun kötü olur cıldım diye vazgectım.hassas cıldım,eğer memnunsan bende alıyım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Nemlendirici olarak iyi ama kırışıklıklar için bir etkisini görmedim henüz. Zaten 3 4 gün oldu kullanmaya başlayalı.

Kremi bir haftadır sabah kalkınca ve akşam yatarken olmak üzere düzenli olarak kullanıyorum. Bu akşam gözeneklerimin küçüldüğünü farkettim ama bunun sebebi krem mi yoksa kremle beraber sürdüğüm ozon yağı mı bilemedim. Haftada bir dermaroller de kullanıyorum bu arada. Kırışıklıklarda etkili mi anlayamadım. Yüzümde sadece bir kırışıklık var. Ağızla burun arasında oluşan mimik çizgisi... O da sadece sol tarafta, sağ taraf normal. Kırışıklığımda bir düzelme olmadığı gibi daha derinleşti sanki. Bana öyle geliyor da olabilir emin değilim.

Son düzenleme:
X