merak ediyorum

paylaxsxxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
154
0
slm arkadaslar uzun bı aradan sonra yıne aranızdayım hepinizi cok özledim.bugunlerde kafama takılan bışı var yardımlarınızı bekliyorum.ben temmuzu 10u gibi regl olmam gerekiyordu ama hala olmadım.ayın 19unda kan testı yaptırdım negatıf cıktı.negatıf cıktıgına göre baska bı sorun olur mu hiç böle olmazdım.mevsimsel olabılır mı hemen hemen her kalktıgımda sankı regl olucak mısım gibi sag kasıgım ve belim agrıyo amam halal olmadımm

cok enteresan ya nasil cikmaz acaba testi erkenmi yaptirdinki canim nerdeyse 10 gün gecikmis doktora gittinmi

evet cıkmadı ayın 9unda idrar testı yaptım oda negatifdi.ertesi günde kan testı yaptırdım oda negatıf cıktı ve ben hala regl olmadım.sorun ne olabılır hamıle degılımdır heralde dımı.cunku 2 teste negatıf

evet cıkmadı ayın 9unda idrar testı yaptım oda negatifdi.ertesi günde kan testı yaptırdım oda negatıf cıktı ve ben hala regl olmadım.sorun ne olabılır hamıle degılımdır heralde dımı.cunku 2 teste negatıf

vallaha cok drgisik bi durum ama en iyisi doktora gitmen kimi bünye cok gec gösterir hamilrligi daha önce böyle gecikmen oldumu canim hic

hayır hiç bu kadar olmamıstı neredeyse bu ay bıtıyor ama hala olmadım.sadece regl olucakmısım gibi kasıgım agrıyorayrıca sunuda belirtıyım kı gecen ay düzenli bi şekilde ilişkiye gırmıstım eşimle.günasırı yanı.bız bebek cok istiyoruz ama bu durm bızı üzüyo yanı belirsizlik.ne yapıcam bılemıyorum bır kac gun daha olmazsam drye gıdıcem.

Hemen doktora git. Yumurtalik kisti oldugumda regl olmamistim.(3-4 kere basima geldi, 1 operasyon gecirdim).. insallah degildir tabi, ama kan testinde cikmadigina gore uzerine git derim.

canım senin yaşadığının aynısını bende yaşadım,adetim 29 haziranda olması gerekirken 12 temmuzda oldu,bu gecikme sırasında iki kere kan testi yaptırdım fakat negatif çıktı,muayene oldum herşey normal,kist falan yok dedi ve rahim duvarların kalınlaşmış yakında regli olucaksın dedi,muayeneden 1 hafta sonra regli oldum,açıkçası umutlanmıştık,bebek planladığımız için acaba hamile olabilir miyim diye düşünmüştüm,malesef değilmişim,bende burda yazılanları okuyorum adeti düzenli olan kişilerin bu tür gecikmeleri rahimin bebeğe hazırlandığı yolundaydı bilmiyorum ne kadar doğru ama bu bile beni umutlandırıyor,inşallah en kısa zamanda bebek sahibi oluruz.

canim ayni problem bendede olmustu bir hafta gecti benimde test yaptim cikmadi negatiefti sonra adet oldum 8 gununde bence mevsimden canim bende ne kadar sevinmistim esim bile ama olmadi canim saglik olsun mevsimden stresten olur gecikmedir bence kib

kızlar hepinize tesekkür ediyorum yardımcı oldugunuz için.haklısınız bende drye gitmeyı düşünüyorum yarın büyük bi ihtımalle giderim drye dua edin bişey cıkmasın arkadaslar hepinizi ve bebişlerinizi öpüyorumm.bende bır bebek istıyorum artık allahım duy sesimi.

Sanırım psikolojik canım... Bende de aynı oldu çünkü. 3 ay boyunca 10 civarı gecikmeler yaşadım. Doktora gittim bişey çıkmadı. Bebek bekleyince sanırım bünye de sapıtıyor. Ama bence de bi doktora görünmende fayda var. Kist veya iltihap tarzı bişeyler de olabilir.

X