Garantili Göbek Eriten Kür

KadinlarKulubu

Portal Editör
İçerik Editörü
21 Ağustos 2011
5.186
594
Bugün sizlerle harika bir kürün etkilerini ve bu kür ile ilgili deneyimlerimi paylaşacağım. Günde 500 gram verdiren yoğurtlu kür olarak bilinen bu kürü daha önce bu yazımda paylaşmıştım. Oldukça ilgimi çeken yoğurtlu kürü denemeye karar verdim ve bugün 2. günüm. Bunu deneyecek herkesin çook mutlu olacağından eminim.
Günde 500 gram vereceğim umuduyla başladığım kür bana ilk gün 1.600 gram, ikinci gün ise 700 gram vermeme sebep oldu. Üstelik egzersiz yapamadım. Neredeyse 5 avuç çekirdek yedim. Şimdi benim gibi denemek isteyenlere kürümüzün detaylarını paylaşayım. Kürün olmazsa olmazı kullandığımız yoğurdun yağsız olması. Sabah, öğle ve akşam yemeklerden 30 dakika kadar önce yoğurtlu karışımın tüketilmesi ve yemeklerde abartmamak. Şimdi napıyoruz 2 çorba kaşığı yağsız yoğurda 1 çay kaşığı zerdeçal, 1 çay kaşığı zencefil, 1 çay kaşığı toz tarçın koyup karıştırıyoruz ve afiyetle olmasada yiyoruz. Tadı tam bir felaket ve özellikle ilk gün ağzınızda kötü bir tat hissediyorsunuz. Mideniz çok hassassa asla denemeyin çünkü midede hafif bir yanma hissi uyandıırıyor. Gün içerisinde su içemeyenler için artı bir yön bol bol su içmek istiyorsunuz. Bu arada unutmadan söyleyeyim ben bu kürü yaparken 1'er bardak tarçın çayı ve mısır püsküllü kiraz saplı çay içtim. (sendeincel.blogspot)

Son düzenleme:
Göbek eritme karışımını uygulayacağınız gün, bir saat boyunca tempolu yürüyüş yapın ve karın eriten egzersizleri 15 dakika yapın ki vücudunuzu yağ yakmak için uyarın.
.Ayrica kürü yedikten sonra uyuyana kadar 1 lt su için. Kürü uyumadan 3 saat önce yiyeceksiniz..
Göbek eritmek formülünü haftada 2 kez uygulayacaksınız; daha fazlasını yapmayın ki vücudunuz buna alışıp yağ yakmayı durdurmasın. Sakın, bir an önce göbeğim gitsin diye her gün zencefilli yoğurt yemeyin; hiçbir işe yaramaz.

Eğer oldukça büyük bir göbeğiniz varsa kürü tekrarlayın, eriyene kadar her hafta yapın. Ama hafif yağlı bir göbeğiniz varsa 2 hafta sonunda göbeğiniz yok olacaktır. Vücutta eriyen yağın dışarı atılması için sizi bol bol idrara çıkaracak kadar su için.

Peki sureklimi yaptin bunu yoksa ara verdin mi? Acaba metabolizmaya zarat verirmi daha fazla bilgi verirmisin?

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

Kızlar merhaba, ben bir ürün buldum 28 günde 1 beden inceltiyor. Arkadaşım kullandı inanılmaz faydasını gördü. Ürünün ismi Pure Nature. Üstelik bu ürünü giydiğinizde ekstra spor yapmanıza hiç gerek yok. Giyiyorsunuz ve gündelik hareketler yeterli oluyor. Denemekte fayda var.

diğer konuya yazmıştım uyarı amaçlı tekrar yazayım bende bu kürü geçen yıl denedim gerçekten harika iki gün sonunda bende 68den 66 ya düştümmm ANCAKKK 2. günün gecesi acile kaldırdı eşim ense kökümde inanılmaz yanma vücüdum ve yüzümde uyuşma oldu.korkumdan eşime ondan oldu demedim emar filan bile çekildim çok şükür bişem çıkmadı.daha sonrasında acaba gerçekten kürmü yaptı merakımdan bir daha denedim ilk tabakta yine ense kökümde yanma başladı korkudan bir daha denemedimm dikkatli olun yani

Daha önce de çok kez duydum bu sefer deniycem zaten her gün yürümeye çalışıyorum yardimci olur inşallah bu arada benim daha önce okuduğum başlıkta her gün yapılıyordu burada haftada iki görünce şaşırdım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Markette yagsız yogurt bulamadıgımız ıcın annem yarım yaglı yogurtla yapıyor , siz yagsız yogurdu nerden buluyorsunuz, hangı markalarda var ?

Buarada az öne internetten baktım , benim incelediğim markalar içerisinde en az yağlı olanı İçim Ligth Yogurt %0,8 , digerleri genelde %1,5 civarında üç aşşağı beş yukarı , yarım yağlı ve ligth ürünlerin yağ oraları neredeyse aynı yani :) ligthların daha da az yaglı olacagını sanmıstım

canım zannetmiyorum , çünkü içindeki baharatları hiç o dönemle alakalı kürlerde görmemiştim.Maydanoz, hayıt,civanpercemi,aslanpençesi,adaçayı ,soğan suyu ...benim duyduklarım bunlar regl dönemiyle baglantılı ama bir araştır istersen

Ben yapiyordum ve gerçekten incelmistim tekrar bu konuyu görmek iyi oldu yine basliyorum:)
Peki yağsız yoğurt hangi markanın

Kolay bulunuyor mu marketlerde

Denemek istiyorum bende cok az doğumlarda kalan göbegım var dümdüz olsun istiyorum

Siz ne kadar sürede inceldiniz

Cevap verebılırsenız sevınırım

Fluttershy .!.:
Peki yağsız yoğurt hangi markanın

Kolay bulunuyor mu marketlerde

Denemek istiyorum bende cok az doğumlarda kalan göbegım var dümdüz olsun istiyorum

Siz ne kadar sürede inceldiniz

Cevap verebılırsenız sevınırım
Mrblar:) ben bir hafta duzenli uygulamadigim halde duzlesti karnim tabi mekik de çektim o bir hafta süresince. Yanlarimda da incelme olmuştu. Marketten bulduğum yagsiz yoğurdu aliyordum sutas aliyodum sanirim:) ama ev yoğurduyla da yiyordum yani..

Mrblar:) ben bir hafta duzenli uygulamadigim halde duzlesti karnim tabi mekik de çektim o bir hafta süresince. Yanlarimda da incelme olmuştu. Marketten bulduğum yagsiz yoğurdu aliyordum sutas aliyodum sanirim:) ama ev yoğurduyla da yiyordum yani..
Ev yoğurtu var cocuklar için yapıyorum

Ama yağsız olmuyor dıye dusunmedım tabı onu

Tesekkür ederim cevap için bende yazarım sonucu buraya ınsalah işe yarar

X