Hamilelikte beslenme

dnzmhmmt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2014
609
134
Hamile bayanlar nasil besleniyorsunuz paylasir misiniz nelere dikkat ediosunuz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hamile bayanlar nasil besleniyorsunuz paylasir misiniz nelere dikkat ediosunuz

Hergün 2 su bardağına yakın yoğurt yiyorum mutlaka, onu ihmal etmem, bi de 2 litreden fazla su içmeye çalışıyorum ve de tabi ki ceviz çok önemli, 3 tane kadar. Onun dışında hep bilinen şeyleri yapıyorum, kahveyi bıraktım mesela. sen hamile misin? düşünüyomusun ya da?

Ben hamileyim 6 haftalik ama yiyeceklerden cok tiksiniorum ozellikle yogurttan sabahlari sut iciorum 1 avuc findik yiyorym folik asite basladim balik yagi hapi kullaniorum arada ama yemeklerden tiksiniorum ii beslenemiycem die korkuom

Ben hamileyim 6 haftalik ama yiyeceklerden cok tiksiniorum ozellikle yogurttan sabahlari sut iciorum 1 avuc findik yiyorym folik asite basladim balik yagi hapi kullaniorum arada ama yemeklerden tiksiniorum ii beslenemiycem die korkuom

ilk haftalar olur öyle yiceklere karşı hassasiyet ben ilkinde 4 ay hergün düzenli (çok pardon) kusmuştum. ama 12. haftada geçti illa mideni bulandırmayan bişiler bulursun, ama çoookk zor bu iğrenmeler Allah kolaylık versin kardeş.

bende günde 1,5 lt. dogal mineralli su iciyorum normal su yerine bunu icmenizi oneririm. hergün 1 veya 2 bardak süt iciyorum bol meyve yiyorum iste evde ne yemek pisirdiysem onu yiyorum maasallah istahim benim cok acik suan da 7. haftaya girdim

bende günde 1,5 lt. dogal mineralli su iciyorum normal su yerine bunu icmenizi oneririm. hergün 1 veya 2 bardak süt iciyorum bol meyve yiyorum iste evde ne yemek pisirdiysem onu yiyorum maasallah istahim benim cok acik suan da 7. haftaya girdim

Ins bnmde 7. Haftada bole olur ben yemek yemeyi cok seven biriyim yiyemiorum uzuluorum zorluorum kendimi tiksinti var bende bu mineralli suyu nerden aliosunuz

Ins bnmde 7. Haftada bole olur ben yemek yemeyi cok seven biriyim yiyemiorum uzuluorum zorluorum kendimi tiksinti var bende bu mineralli suyu nerden aliosunuz

mineralli su türkiyede de vardir mutlaka ben Almanyadayim burda insanlar neredeyse hic normal su icmiyor hep mineralli su
su anda kac haftaliksin sen

6 haftalik mutlaka vardir bi arastiriim

X