2015 Nisan Anneleri

belki bana da kısa bir süre sonra bu gruba dahil olmak nasip olur. bat 30 temmuz, bekliyorum. göğüs ucu hassasiyeti başladı, özellikle bi taraf çoook acıyor ve aynı taraf kasık bölgesi de:KK52:

arkadaşlar merhaba. benimde nisan annesi olacağım dün kesinleşti. benimde yumurtalıklarımda kist vardı yumurtlamamın olmadığı söyleniyodu. ama çok şükür ki 2 haftalık hamiş olduğumu öğrendim.herşeyi ilk önce rabbimden istemek gerekiyo.asla umudunuzu kaybetmeyin. yüce rabbim isteyen herkse yaşatır inş. bu duyguyu:KK49:

canım 2 hafta çok erken değil miii, nasıl öğrendinn

öncelikle maaşallah diyorum tebrik ediyorum seni arkadaşım. adetinkaçıncı günü hamile kaldığını biliyo musun ovulasyon testi vs kullandın mı? ben de çok istiyorum bu ay 9 ve 12. günler ilişki oldu adet döngüm 29 gün acaba intrnetten ovulasyon testi alsaamı diyorum 3. dnememiz

çok teşekkür ederim canım allah her isteyene nasip etsin.ovulasyon testi falan da yapmadım canım ben sadece adet düzenleyici bi ilaç kullanıyodum ama bu ilaç aynı zamanda rahmi anneliğe hazırlıyorumuş yani döllenmede kolaylık sağlıyomuş onunda etkisi oldu bende sanıyorum ki. 14 temmuzda adet olmam gerekiyodu bu ay ama olmadım hamiş olduğumu öğrendim.

Kızlar benim muhtemel 40 hafta dolum tarihim 01042015 Mart annesi olurum insallah diye düşünüyorum. Bu yüzden Mart annelerine dahil oldum ama burayı da takip edeceğim. Hayırlı olsun bebislerimiz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

2015 nisan anneleri gurubu da açılmış :)) ne kadar büyümüşüz biz kızımla. Ahh ahh aynı heyecanları yasadık ama zaman Hızlıca geçiyor. Bol bol su için ve dinlenmeye çalışın. Stresten uzak durmaya gayret edin. 9 ay gercekten cok büyük bir süreç. Neler yaşadık biz bu süreç içerisinde. Annanemi hastaneye yatırdık sonra kaybettik Allah sizlere de boyle sıkıntılara yaşatmasın. Şimdi gün sayıyoruz. Sezeryan olacağız Allah kısmet ederse doğumumuz 12 Eylül ve son 51 gün kaldı :) inanın en güzel günler hamileliğin başları ve. 2. Trimester. Bu son aylar gercekten cok zor. Hele bu kaçınmalar beni öldürüyor. Allah'tan siz cok güzel zamana geliyorsunuz kışın fazla şişliğiniz olmaz ödem cok tutmazsınız. Bu arada ekmeği ve şekerli olan herseyden mümkün oldukça uzak durmaya çalışın. Sonra şekeriniz çıkar ve cok kilo alırsınız. Diyeceklerim okadar. Rabbim hepinizin kuzusunu sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah

hadi inşallah güzel sonuçlansın bu ay :KK16::KK16::KK16::KK16:

İnşallah hepimiz gönlümüzdekilere kavuşuruz :emir_bebek:

arkadaşlar merhaba. benimde nisan annesi olacağım dün kesinleşti. benimde yumurtalıklarımda kist vardı yumurtlamamın olmadığı söyleniyodu. ama çok şükür ki 2 haftalık hamiş olduğumu öğrendim.herşeyi ilk önce rabbimden istemek gerekiyo.asla umudunuzu kaybetmeyin. yüce rabbim isteyen herkse yaşatır inş. bu duyguyu:KK49:

Hayırlı olsun canım, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Merhabalarrr. Ben de dün kan testimi yaptırdım 724 çıktı:) regl tarihim 25 hazirandı. Henüz doktora gitmedim çok sabırsızım:KK66: herkese Allah sağlıklı mutlu gebişlikler yaşatsın inşallah

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

2015 nisan anneleri gurubu da açılmış :)) ne kadar büyümüşüz biz kızımla. Ahh ahh aynı heyecanları yasadık ama zaman Hızlıca geçiyor. Bol bol su için ve dinlenmeye çalışın. Stresten uzak durmaya gayret edin. 9 ay gercekten cok büyük bir süreç. Neler yaşadık biz bu süreç içerisinde. Annanemi hastaneye yatırdık sonra kaybettik Allah sizlere de boyle sıkıntılara yaşatmasın. Şimdi gün sayıyoruz. Sezeryan olacağız Allah kısmet ederse doğumumuz 12 Eylül ve son 51 gün kaldı :) inanın en güzel günler hamileliğin başları ve. 2. Trimester. Bu son aylar gercekten cok zor. Hele bu kaçınmalar beni öldürüyor. Allah'tan siz cok güzel zamana geliyorsunuz kışın fazla şişliğiniz olmaz ödem cok tutmazsınız. Bu arada ekmeği ve şekerli olan herseyden mümkün oldukça uzak durmaya çalışın. Sonra şekeriniz çıkar ve cok kilo alırsınız. Diyeceklerim okadar. Rabbim hepinizin kuzusunu sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah

Güzel dileklerin için saol içim açıldı:)

hayırlısıyla inşallah allah nasip ederse 2015 nisan annesi olacağım bendeeeee herkese nasip etsin rabbim bu güzel duyguyu

Merhabalarrr. Ben de dün kan testimi yaptırdım 724 çıktı:) regl tarihim 25 hazirandı. Henüz doktora gitmedim çok sabırsızım:KK66: herkese Allah sağlıklı mutlu gebişlikler yaşatsın inşallah

Ooooooo harika bir haber bu hemde regl geçmeden... Çoğul gebelik falan bekliyor muydun? Tedaviyle mi hamile kaldım, doğal yolla mı?
Amannn boşver yaaaa bebiş geliyorrrr ben sorduğum sorulara bak...
Hayırlı olsun canım, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

hayırlısıyla inşallah allah nasip ederse 2015 nisan annesi olacağım bendeeeee herkese nasip etsin rabbim bu güzel duyguyu

Hayırlı olsun canım sanada sağlıkla alın inşallah kucaklarınıza...

İyi aksamlar.. 2009 kasim anneliginden sonra 2015 nisan annesi olacagim Rabbim nasip ederse.. Regli tarihime 6 gun kala hamile oldugumu ogrendim.. Henuz cok erken beta hcg 88 cikti :) ins. Hepimiz saglicakla, hayirlisiyla kucagimiza aliriz nisan beberini..

Son düzenleme:

Ooooooo harika bir haber bu hemde regl geçmeden... Çoğul gebelik falan bekliyor muydun? Tedaviyle mi hamile kaldım, doğal yolla mı?
Amannn boşver yaaaa bebiş geliyorrrr ben sorduğum sorulara bak...
Hayırlı olsun canım, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

Hayırlı olsun canım sanada sağlıkla alın inşallah kucaklarınıza...

Henüz doktora gitmedim arkadaşlarım da öyle diyor hayırlısı bakalım:) ama tüp bebek tedavisi falan görmedim. Tamamen doğal yolla bakalım hayırlısı. Âmin Allah herkese hayırlı doğumlar hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba nisan anneleri:) bende yeni katildim araniza benim bat bugundu ve kan testi bhcg 200 cikti ve hayatimiz tamamen farkli bi yön aldi inşallah hicbir sıkıntı cikmadan guzel bi hamilelik geciririz... Bu arada doktorum bol su icmemi sut peynir ve pekmez yememi tavsiye etti paylasiyim sizinle de öpüyorum hepinizi hamislerrrr:))

Merhaba nisan anneleri:) bende yeni katildim araniza benim bat bugundu ve kan testi bhcg 200 cikti ve hayatimiz tamamen farkli bi yön aldi inşallah hicbir sıkıntı cikmadan guzel bi hamilelik geciririz... Bu arada doktorum bol su icmemi sut peynir ve pekmez yememi tavsiye etti paylasiyim sizinle de öpüyorum hepinizi hamislerrrr:))

Tebriklerrrr:)

Bizde çift çizgiyi gördük dün ama hala kan testi yapmadık :) ama hamileysem bebeğim 1 Nisan'da doğacak inşşşşş:)

tkvimimi hazırladım ancak daha sonuç yok :KK43: 22 temmuz bat tarihim . 21 de test yaptım negatif:26:
hala bekliyorum vakit gecmek bilmiyor .. erken ögrenenlere özeniyorum :KK16:

X