Göz Makyajı Eyeliner çekmekte zorlanıyorum :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Her daim :KK70: diplinerla başla sen. Onun fırçası kalın daha rahat edersin. İncede elin titrerse belli olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Basladim zaten dipliner kullaniyorum canim elim falan titremiyo kalin da ince de guzel.suruyorum bendeki kuyruk sorunu :KK70: istedigim gibi oolmuyor ya da goz seklimden dolayi ucunu istedigim gibi yapiyorum o bozuluyor banti denicem oyle dde olmazsa gozyapisindandir :KK70:

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bantla denemedim ama bir şey önerebilirim :) eyelineri göz pınarından diğer tarafa kadar çekiyoruz kirpik bitene kadar. daha sonra o son kısımdan hafif eğikleştiriyoruz. (son kirpiklerimiz yana doğru kıvrık onu takip ederek eğikleştirebilirsiniz) eğikleştirdiğiniz kısmın altını doldurarak daha kalın ve belirgin kuyruk yapabilirsiniz. yada öyle de kalabilir o da hoş oluyor. ben öyle bıraktım ellemedim mesela :) böyle daha kolay sankimm :KK76:
Eki Görüntüle 1194364

Eyelinerın markası ne :)

kııızzzlllaaarrrr el becerisi olmayanlar denesin benim dediğimi cidden kolay oluyor ben bugün çektim o anlattığım şekilde 2 dkda eşitledim ikisini de. incecik kuyruk bile bakışlarımızı değiştiriyor hadi deneyinnn :)))) :KK8:

eyeliner sürmek, takma kirpik takmak yetenek işi değildir, el alışkanlığı ister. bir youtube kanalında, ünlü markalardan birinin makyörü anlatıyordu, "bir cumartesi gününü kendinize ayırın ve eyeliner sürün. olmadı mı, sil baştan sürün ta ki düzgün bir şekil elde edene kadar!" sebi bebi'nin youtube'daki eyeliner derslerini izleyin, mesela onun dediğine göre eyelinerı tek seferde çekmeye çalışmak yanlış. ortalardan başlayıp azar azar oluşturmalıymış çizgiyi. sanırım 6 yıldır eyeliner çekiyorum, likit, jel, ince uçlu, keçe uçlu, bir sürü fırça/yapı denedim. asla tek seferde çekmedim ki elim hızlıdır gayet. ortadan başladım, dışa doğru çizgi çektim. dış kısımda bir kuyruk oluştum, en sonunda içlere girdim. benim kolayıma gelen bu. kaşıktı, kartondu, cetveldi, bunlara tamah etmeyin derim. bir adım daha uzatmış olursunuz makyaj yapma faslını. baştan zora(!) alıştırın kendinizi, 25 dakikada eyeliner çeken hatunlardan olmak istemiyorsanız tabii :- D

eyeliner sürmek, takma kirpik takmak yetenek işi değildir, el alışkanlığı ister. bir youtube kanalında, ünlü markalardan birinin makyörü anlatıyordu, "bir cumartesi gününü kendinize ayırın ve eyeliner sürün. olmadı mı, sil baştan sürün ta ki düzgün bir şekil elde edene kadar!" sebi bebi'nin youtube'daki eyeliner derslerini izleyin, mesela onun dediğine göre eyelinerı tek seferde çekmeye çalışmak yanlış. ortalardan başlayıp azar azar oluşturmalıymış çizgiyi. sanırım 6 yıldır eyeliner çekiyorum, likit, jel, ince uçlu, keçe uçlu, bir sürü fırça/yapı denedim. asla tek seferde çekmedim ki elim hızlıdır gayet. ortadan başladım, dışa doğru çizgi çektim. dış kısımda bir kuyruk oluştum, en sonunda içlere girdim. benim kolayıma gelen bu. kaşıktı, kartondu, cetveldi, bunlara tamah etmeyin derim. bir adım daha uzatmış olursunuz makyaj yapma faslını. baştan zora(!) alıştırın kendinizi, 25 dakikada eyeliner çeken hatunlardan olmak istemiyorsanız tabii :- D
Haklısınız valla bir gün oturup ugrasmak lazım yine yapamıyorum

X