Gelinbaşı ve Gelin Tacı tesettürlü vede gelin olacak kızlara burayaaaa

bocukkkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2014
196
16
eminimm yalnız değilimdir diyerek konuya girmek istiyorum :KK5: ya kimse yokmu benimle
aynı sorunu yaşayan? eşarbın üzerine nasıl bi duvak yapabilirim illa kapalı gelin olununca
kafanın üzerinde başka kafa varmış gibi yapılmak zorunda mı
yada gelinliğim yeterince güpürlü olduğundan sizce sadece esarbın üzerine duvağı takıp
çıksakkk noluyo ki bi fikir verin
:KK34:

eminimm yalnız değilimdir diyerek konuya girmek istiyorum :KK5: ya kimse yokmu benimle
aynı sorunu yaşayan? eşarbın üzerine nasıl bi duvak yapabilirim illa kapalı gelin olununca
yada gelinliğim yeterince güpürlü olduğundan sizce sadece esarbın üzerine duvağı takıp

Bende kapalı gelin oldum tesettürlü yani. Eşarp değil şal kullandım. Normaldede eşarp sevmem çünkü. Nikahta duvağı iğneledim. Teknede pelerin diktirdim başıma. Eltim de eşarpın üstüne duvağı diktirdi dantel kısmından.

Bende kapalı gelin oldum tesettürlü yani. Eşarp değil şal kullandım. Normaldede eşarp sevmem çünkü. Nikahta duvağı iğneledim. Teknede pelerin diktirdim başıma. Eltim de eşarpın üstüne duvağı diktirdi dantel kısmından.

fikirler için teşekkür ederim canım ben çok ama çok sade olmasından yanayım bende şalı sevemedim bir türlü esarp severim
gelin başında da eşarbın hoş durduğunu düşünüyorum ancak öyle modeller varki çok abartılı ben sade ama çok sade bi model arıyorum
eltinizin başına gelince sade bi model bulamazsam son çare olarak bende duvağı eşarbın üzerine diktirmeyi düşünüyorum sanırım rahibe
modeli diyorla
r:KK34::KK16:

fikirler için teşekkür ederim canım ben çok ama çok sade olmasından yanayım bende şalı sevemedim bir türlü esarp severim
gelin başında da eşarbın hoş durduğunu düşünüyorum ancak öyle modeller varki çok abartılı ben sade ama çok sade bi model arıyorum
eltinizin başına gelince sade bi model bulamazsam son çare olarak bende duvağı eşarbın üzerine diktirmeyi düşünüyorum sanırım rahibe
modeli diyorla
r:KK34::KK16:

Ewt ondandı galiba. :)

kesinlikle eşarbına absürt şeyler yaptırma.
düzgünce normal kapat
duvak sade bi şekilde insin aşağıya o kadar...

kesinlikle eşarbına absürt şeyler yaptırma.
düzgünce normal kapat
duvak sade bi şekilde insin aşağıya o kadar...

oohhh be yaşasıııın :KK9:sonunda benim gibi düşünen birileri çıktı
çok teşekkür ederim yorum için bende öyle düşünüyorum ama bazıları gelin değilmisin
birazda model olsun gelin olduğun belli olsun diyip kafamı karıştırıyorlar
:KK9::KK9::KK23:

oohhh be yaşasıııın :KK9:sonunda benim gibi düşünen birileri çıktı
çok teşekkür ederim yorum için bende öyle düşünüyorum ama bazıları gelin değilmisin
birazda model olsun gelin olduğun belli olsun diyip kafamı karıştırıyorlar
:KK9::KK9::KK23:

ya o diyenleri dinleme
hatta tarlatansız dizden açılan balık gelinliklerden bile olur
sapsade olsun
uzun duvakta sade olarak insin
çok süper olur

ya o diyenleri dinleme
hatta tarlatansız dizden açılan balık gelinliklerden bile olur
sapsade olsun
uzun duvakta sade olarak insin
çok süper olur

gelinliğim belli canım şu an dikiliyor oda yine tarlatanı var ama çok kabartılı değil bel kısmından itibaren
hafif genişliyor. hakim yaka ve kolları uzun baştan aşağı güpür ama ağır bir model çok beğendim
gelinlik bu kadar ağır olduğu için başımı sade istiyorum. birde senin dediğin model benim fiziğime gitmez biraz basen var çünkü :KK1:
duvak konusunda hemfikiriz yorum için tşkler

gelinliğim belli canım şu an dikiliyor oda yine tarlatanı var ama çok kabartılı değil bel kısmından itibaren
hafif genişliyor. hakim yaka ve kolları uzun baştan aşağı güpür ama ağır bir model çok beğendim
gelinlik bu kadar ağır olduğu için başımı sade istiyorum. birde senin dediğin model benim fiziğime gitmez biraz basen var çünkü :KK1:
duvak konusunda hemfikiriz yorum için tşkler

rabbim telli duvaklı gelin olup gelinliği huzurla giymeyi nasip etsin
gelinliği çıkardıgın gece gebe kalasın inşşallahh bebek severiizz:KK16::KK16::KK16: :emir_bebek::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

rabbim telli duvaklı gelin olup gelinliği huzurla giymeyi nasip etsin
gelinliği çıkardıgın gece gebe kalasın inşşallahh bebek severiizz:KK16::KK16::KK16: :emir_bebek::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

amiiiiiin :KK1:canım ne güzel dua ediyorsun Mübarek Ramazan günü Rabbim herkese hayırlı huzurlu evlenmeyi nasip eylesinnn
Yalnızzzz daha ilk günden kalmayaydım iyiydi :KK1: :KK1: biraz zaman geçirseydik hoş yaşımızda geçiyor da :nazar::nazar::nazar::18:

Canm tesetturlu degilm bunu biliyosn ama icine en cok sineni yapmam tatafiym.. Ben de basta cok sade olmasn demistm ama madem gelinligin yeterince agir ve icinden de oyle sade yapmak geliyor bence zaten oyle yap bu senin gunun ne istersen onu yap yani :KK66:)) Allah mesut etsn insllahh

Canm tesetturlu degilm bunu biliyosn ama icine en cok sineni yapmam tatafiym.. Ben de basta cok sade olmasn demistm ama madem gelinligin yeterince agir ve icinden de oyle sade yapmak geliyor bence zaten oyle yap bu senin gunun ne istersen onu yap yani :KK66:)) Allah mesut etsn insllahh

Canım mesajını geç gördüm kusura bakma söylediğin çok mantıklı teşekkür ederim
bende öyle düşünüyorum sade eşarbın üzerine duvağı yapmaya karar verdim en sade bu şekilde olacak
çünkü taşlı boncuklu bişey yapsam bu sefer içime sinmeyecek

ben de sadelikten yanayım canım eski modelleri hiç sevmiyorum gelinliğin güpürlüyse güpür yaptırabilrsn duvağına hoş duruyor bence :):KK1:

ben de sadelikten yanayım canım eski modelleri hiç sevmiyorum gelinliğin güpürlüyse güpür yaptırabilrsn duvağına hoş duruyor bence :):KK1:

çok tesekkür ederim canım bende eşarbın üzerine sade duvak yaptırmayı düşünüyorum çok baktım araştırdım ama
güzel (sade) bi model bulamadım :KK23: gelinliğim hem güpürlü hemde incileri var çok hoş duruyor ama başımın bi okadar
sade olması gerekiyor artık iş gelinlikçimin dikeceği duvağa kaldı gerisi kolay
:KK16:

çok tesekkür ederim canım bende eşarbın üzerine sade duvak yaptırmayı düşünüyorum çok baktım araştırdım ama
güzel (sade) bi model bulamadım :KK23: gelinliğim hem güpürlü hemde incileri var çok hoş duruyor ama başımın bi okadar

Ben de ayni dertten muzdqribim hala da karar veremedim. Face kullaniyosan eger setr-i nur diye bi kuafir var tamamen tesettur uzerine ve guzel modeller var bence bi bak o siteye

Ben de ayni dertten muzdqribim hala da karar veremedim. Face kullaniyosan eger setr-i nur diye bi kuafir var tamamen tesettur uzerine ve guzel modeller var bence bi bak o siteye

tamam canım onada bakayım bende http://www.yenisezonmoda.net/2014-ilkbahar-tesettur-gelinlik-modelleri/ilkbahar-tesettur-gelinlik-modelleri-2 bunu buldum nasıl?? Lİnk gönderdim umarım bakabilirsin

zaten gelinliğim şuan dikim aşamasında az çok belli olsun onuda foto olarak yollayacağım onuda görür öyle fikir ediniriz
yahu gelinliği 4 kere prova ediyoruz neden gelin başımız süpriz olsun ki :44::44: Haksızmıyım
:KK50::KK30:

tamam canım onada bakayım bende http://www.yenisezonmoda.net/2014-ilkbahar-tesettur-gelinlik-modelleri/ilkbahar-tesettur-gelinlik-modelleri-2 bunu buldum nasıl?? Lİnk gönderdim umarım bakabilirsin

Baktim canim guzel ama ben yuz kapama tulu de diktiriyorum o olunca bu model nasil durur bilemedim simdi.

ben de çok model var canım :) bak bunlar olabilir böyle düşünebilrsn :) $12153_652341164836008_5903518095998294352_n.jpg $10414437_763617417003813_5290290725849515374_n.jpg $10441354_10204293330842513_4369268837709346379_n.jpg

X