kürtajdan sonra hemen hamile kalanlar ve kalmak isteyenler

bende de geçen hafta kürtaj sonrası ilk adetimden 2 gün önce kahverengi akıntı gibi oldu 2 gün sonra adet oldum canım aynı şeyi yaşıyorsun anlatımından öyle sanıyorum.

Canım benmde sonraki 2 adetim öyle oldu ama içinin rahat etmesi için doktora danış istersen.

Bu arada inşallah bende tekrar hamile kalırsam karnım belirginleşene kadar kimseye söylemeyi düşünmüyorum. Çörek otunada başladım. Tadı biraz keskin ama ölümden başka her derde deva dendiğine göre vardır bir sebebi :)

teşekkür ederim kızlar aynen dediğiniz gibiymiş adet başlamadan önce benden de kahverengi leke geldi ve kanamam başladı. Bugün doktorada gittim söktürücü yazsın diye gerek yok dedi karnımdan baktı ve adet olmuşsun dedi. Allahıma bin şükür bende bir problem var diye korkuyordum. Ama bana dediki biraz daha korun sakın hamile kalma dedi niye öyle dedi ki oysa bende adet bitince denemelere başlarım diyordum :26: dinlemesem mi acaba ya aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum. bir adet dönemi daha mı beklemeliyim sizce???

teşekkür ederim kızlar aynen dediğiniz gibiymiş adet başlamadan önce benden de kahverengi leke geldi ve kanamam başladı. Bugün doktorada gittim söktürücü yazsın diye gerek yok dedi karnımdan baktı ve adet olmuşsun dedi. Allahıma bin şükür bende bir problem var diye korkuyordum. Ama bana dediki biraz daha korun sakın hamile kalma dedi niye öyle dedi ki oysa bende adet bitince denemelere başlarım diyordum :26: dinlemesem mi acaba ya aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum. bir adet dönemi daha mı beklemeliyim sizce???

ben bir daha gitmedim ama bana sadece 3 hafta ilişki yok demişti sen bilirin canım genede istersen doktora nedenini sor. ilk adet insanın rahatlamasını sağlıyor bende öyle olmuştu. kendimi normalleşmiş hissetmiştim.

canım bende çok sabırsızım adet olunca başlıcam denemelere allahın izniyle olursa olur ne yapalım. zaman kaybetmek istemiyorum seninde fikrini değiştirmek istemem ama herkese söylüyo ve çoğu kişi adet olmadan hamıle kalıyo sapasağlam doğuyo bebekler bilmiyrum ama ben doktoru dinlemicem :))) ben kendimi hazır hissediyorum zaten rah,m kendini hazır hissedince hamıle kalıyormuş

Oyle yapmayi planliyorum canim insallah 3 gunluk bi ilac verdi insallah o tamamen sokerde bende rahatlarim Allah buyuk

canım banada 2 günlük söktrücü verdi öncesinde hiç olmuyordu haplardan sonrada adetin ilk günü gibi kan oldu o kdrda söküldü diyemicem anlamadm bende o kdr kanama içnmi verdi hapları ki

canım banada 2 günlük söktrücü verdi öncesinde hiç olmuyordu haplardan sonrada adetin ilk günü gibi kan oldu o kdrda söküldü diyemicem anlamadm bende o kdr kanama içnmi verdi hapları ki

Canim benim hic kasilmiyomus sanirim rahmim icimde hala pihtilar var neredeyse bir ay olacak bundan once 2 kkez kullnmistim simdi tekrar kullaniyorum kalmis cok az insallah sokulurde atilip gider benimde azdi ilk gunler sonra dr o ilaci verdikten sonra bazen adet gibi bazen daha fazla geliyo bakalim hakkimizda hayirlisi insallah kisa zamanda eski sagligimiza kavusuruz

Canım herkesin bünyesi farklı eğer bana 6 ay bekle deseydi bile ben sabırla beklerdim. Çünkü aksi halde 2. Dede aynı şeyi yaşarsam ona yorardım. Gönlünü ferah tut. Bende kürtajdan sonra hemen hamile kalmayalıyım moduna girmiştm. Ama acele etmemek tevekkülle beklemek gerek. Bebeklerimiz bizi bekliyor ama doğru zaman çok önemli. Allah hepimize hakkımızda hayırlı olanı versin ve hayırlı olana gönlümüzü razı kılsın.. :)

Kizlaar, kesemiz gorundu degerim 2800e cikmis doktor normal seyrediyor dedi :) 10 gun sonra bebisi de gorcem insallah. Hersey iyi guzel de esim cok ilgisiz bu sefer kafayi yicem. Bugun hastaneye birakip gitti sabahtan beri yalniz bekledim almaya gelmeyecekti bile. Kavga ettik psikolojim bozuk zaten bağıra bağıra boğazım acidi valla.. pfff. Hevesi kacti sanirim. Ama bu yuku tek basina tasimak da cok zoor. :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım benim hayırlı ugurlu olsun bakalım darısı bebişi görmene ☺️ cok sukur ben eşimle kavga etmedim ama evet ilgisiz benimki de. Tamamen ilk yaşanan olaydan dolayı oluyor sen moralini yüksek tut. Ilkinde cok üstümüze düştüler dımı simdi umurlarında bile degiliz gibi geliyor bize. Belki onlar da ilk 3 ay sevinmeme kararı almışlardır. Inan bana biz her ne kadar aman bisey olacak mı diye düşünsek de onlar kat kat fazlasını düşünüyorlar yine bisey olursa diye babalık psikolojisine alıştırmak istemiyorlar. Zamanla asarsınız inşallah bu durumu ama tartışarsak degil guzel bi dille anlat uygun bi zamanda ne kadar üzüldüğünü ve üzülmenin bebeğinizi etkileyeceğini aynı seyleri kendinin de onun da yasmaasindan korktuğunu ve bunu ona hissettirmek istemediğini, bunun icin hem hamilelikle hem ic Dünya'nla savaştığını ve onu anladığını soyle. Ama sana kötü davranmasın, kötü bir bakışı bile seni üzer yıpratır. Hakkımızda hayırlısı olsun canım. Inşallah yoluna girer hersey ☺️ ben de ayın 5 inde gorcem inşallah bebişi☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim benim hic kasilmiyomus sanirim rahmim icimde hala pihtilar var neredeyse bir ay olacak bundan once 2 kkez kullnmistim simdi tekrar kullaniyorum kalmis cok az insallah sokulurde atilip gider benimde azdi ilk gunler sonra dr o ilaci verdikten sonra bazen adet gibi bazen daha fazla geliyo bakalim hakkimizda hayirlisi insallah kisa zamanda eski sagligimiza kavusuruz

canım adetle atılır diolar sen adet oldun mu

Bnim karnimda olmedi kesem patlayinca öldü oglum iltihaptn dolayi defilr patolojidedr cikti

Canım cok gecmis olsun. Evet niceleri var o yüzden icimizi ferah tutmaya çalışacağız. Bisey dikkatimi çekti kesen neden patladı acaba onun bir sebebi var mı?

Kızlar şimdi atvde izledim saraçoğlu hoca çıkmış. Düşük yapanlar, hamilelikte sıvısı azalanlar vs. Havuç suyu içsinler diyo çok faydalıymış. Çok değil ama 1 bardak kadar

Canım doğrudur tabi ama ben diyetisyenle beraber gidiyorum bu kez. Havuç yasak dedi acaba içindeki seker oranından dolayı mı bilmiyorum. Öğrenince paylaşırım ama yine de doktor veya bir diyetisyenle paylaşmadan denemeyin derim.

Canım cok gecmis olsun. Evet niceleri var o yüzden icimizi ferah tutmaya çalışacağız. Bisey dikkatimi çekti kesen neden patladı acaba onun bir sebebi var mı?

Iki sebep dediler ya iltihap yada rahim agzi yetmezligi iltihap icin tedavi oldum zaten patolojidede kordonda iltihap cikti

Iki sebep dediler ya iltihap yada rahim agzi yetmezligi iltihap icin tedavi oldum zaten patolojidede kordonda iltihap cikti

Anladım canım sagol. Kordon iltihabı neden olur ki acaba cok ilginc öğrenmek lazım bunların hepsini ☺️ canım benim inşallah Rabbim sana da en yakın zaman da hayırlı bir evlat verir. Inşallah tüm isteyenlere verir. Hakkımızda hayırlısı..

Anladım canım sagol. Kordon iltihabı neden olur ki acaba cok ilginc öğrenmek lazım bunların hepsini ☺️ canım benim inşallah Rabbim sana da en yakın zaman da hayırlı bir evlat verir. Inşallah tüm isteyenlere verir. Hakkımızda hayırlısı..

Amin ins idrar yollarindan veya vucudun baska yerinden gecmis olabilirmis

Kizlaaaar :KK43: ben cok hastayim yaaa yaz nezlesi olddum. Oksuruk bogaz agrisi burun akmasi hapsirik goz yasarmasi heeepsi var. Kafami kaldiramiyorum valla ne yapicam ben.????

Kizlaaaar :KK43: ben cok hastayim yaaa yaz nezlesi olddum. Oksuruk bogaz agrisi burun akmasi hapsirik goz yasarmasi heeepsi var. Kafami kaldiramiyorum valla ne yapicam ben.????

Dikkat et bunyen zayif dus mustur

Geçmiş olsun. Dikkat et canım bol bol c vitamini almaya çalış, bebişede kendine de iyi bak.

Yok canim olmadim 27 haziran gecesi oldum kurtaj simdiye kadar kanamam devam etti dun ve bugun kesilir gibi oldu verdigi ilctanmidir anlamadim ismi METILER kullanan varmi kizlar anlamadim bu ne ilaci

O ilacı bende kullanmistim üç gun kullanip biraktim. Rahimdeki kalintilari atmaya yariyor rahmi temizliyo kisacasi.

X