Bebek Beslenmesi Kanguru; erkek bebekler için zararlı mı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

athena

Goddess of Wisdom
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2013
6.524
24.175
Kızlar oğlum 5 aylık ve sadece bir defa uzun süre kanguruda kaldı. O da hem hastaneye hem de alışverişe gitmiştik. Kucakta taşısam hem o, hem ben sıcaktan telef olurduk. Uzun yola bebek arabası ile de gidemezdim mecbur kanguruya koydum. Bir arkadaşım; "6. aydan evvel kanguruya koymak erkek bebeklerin testislerine zarar verip ileride sperm kalitesinin düşüklüğüne bile sebep olabilirmiş" diyince kafama taktım. Halbuki doktorumuz "öyle bir şey yok" dedi. Sizce doğru mu bu? Doğruysa bile sadece bir kere o kadar uzun tuttum kanguruda, birşey olur mu? :KK43:

Benim oğlumda kucağa alıştı arabasında durmuyor diye bende aldım ve her zaman kullanıyorum, doktora bile danıştım. Için rahat olsun. Rabbimin izni ile hiç bişey olmaz.: )

Benim oğlumda kucağa alıştı arabasında durmuyor diye bende aldım ve her zaman kullanıyorum, doktora bile danıştım. Için rahat olsun. Rabbimin izni ile hiç bişey olmaz.: )

Aminn çok sağolun. Rahatladım biraz :) mecbur kanguruya koyuyorum uzak bir yere gidince. Bebek arabasını otobüslere bindirip indirmek büyük problem biliyorsunuz :)

X