ACİL! Turuncu minik kedi "HÜRREM" yuva arıyor!

MecnununLeylasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2013
119
18
Evin yakınlarında doğmuş bu minik kedinin arka sağ ayağı yaralıydı bulduğumuzda :/ Abim eve almış ve temizlemiş yavruyu. Kıyılacak gibi değil ki, o kadar tatlı o kadar canayakın bir hayvan ki, nasıl sokakta yaşasın tekrar yaralansın. Sokağa bırakmak istemiyoruz, fakat bu evden taşınacağımız için ona yuva bulmalıyız. Daha önce 2 kediye baktım ama ne yalan söyleyeyim bu turuncu kızın enerjisi bambaşka :) Onu bırakmak istemezdim ama öyle olmak zorunda. Evet, turuncu tüylerinden dolayı ona HÜRREM diyorum :) Hem de pek bi oyuncu, hareketli. Yakışmış değil mi ismi? Tuvalet eğitimi var, geceleri uyurken sessizce gelir boynunuza sarılır ve huzurla birlikte uyursunuz. İşten ya da okuldan geldiğinizde mırıl mırıl yanınıza gelir ve tüm yorgunluğunuzu alıverir. 1 haftada bana çok iyi geldi ama sahiplendirmek zorundayım. Ömürlük dost arayanlar, İstanbul Halıcıoğlu'na gelip alabilecekler arayabilirlerse seviniriz. Gerçekten çok güzel ve akıllı bir kedi Hürrem. Umarım hayırlısıyla yeni yuvasına kavuşur :):KK8:

$Ekran Alýntýsý.jpg
$IMG-20140615-WA0001.jpg
$IMG-20140615-WA0004.jpg

X