Bebek İkinci El Sallanan park yatak arıyorum;

Bana da park yatak lazım. İstanbul Avrupa yakasındayım.

bende mevcut Kraft marka pembe gri aşağıdaki gibi. Sallanabiliyor. Eğer düşünürseniz 0 fiyatı 250 tl veya civarında. Ben içindeki yatağı ve english home nevresim takımı ve yastığı dahil 150 TL ye vereceğim. Sıfır gibidir eğer isterseniz evdekini çeker gönderirim. Kurulu vaziyette ve hiçbir eksiği kusuru yıpranma çizik vs yoktur.

Antalyadayım.

Sevgiler
Ceren

$kraft park yatak.jpg

Teşekkür ederim. Ancak fiyat bana pahalı. Ben yazlıkta kullanmak için park yatak almak istiyorum. Yani yılda ancak bir iki ay kullanılacak. O nedenle daha uygun olmalı :)

Teşekkür ederim. Ancak fiyat bana pahalı. Ben yazlıkta kullanmak için park yatak almak istiyorum. Yani yılda ancak bir iki ay kullanılacak. O nedenle daha uygun olmalı :)

Yatak + nevresim takımı + yastık eklenince hemen hemen bu fiyata denk geleceğini tahmin ediyorum.
Sizin düşündüğünüz fiyat nedir?

Sevgiler
Ceren

Yastık ve nevresim var. Yatağı da evde pamuk yatak var.Onu kullanırım diye düşünüyorum. Ben 80 TL max. 100 TL diye düşünüyorum.

bende mevcut Kraft marka pembe gri aşağıdaki gibi. Sallanabiliyor. Eğer düşünürseniz 0 fiyatı 250 tl veya civarında. Ben içindeki yatağı ve english home nevresim takımı ve yastığı dahil 150 TL ye vereceğim. Sıfır gibidir eğer isterseniz evdekini çeker gönderirim. Kurulu vaziyette ve hiçbir eksiği kusuru yıpranma çizik vs yoktur.

Antalyadayım.

Sevgiler
Ceren

Eki Görüntüle 1183046

Rengi pembe olmayaydı iyiydi :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Antalyadayım.

Sevgiler
Ceren

Eki Görüntüle 1183046

Ceren merhaba

Bu ürün sallanan park yatak mı?
Aldığın hali ile her şeyi orjinal duruyor mu?
Hala satmadıysan bir resmini çekip gönderir misin?

Teşekkürler, iyi bayramlar

Pinar

X