Bana bi akıl verin :(

yooook

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2014
807
393
Çok dertliyim ya :KK43: şimdi anlatınca sen ne pis kızmışsın diyeceksiniz ama :KK43: :KK43: öyleydim Artık olmak istemiyorum ama cesaretim de yok. Kızlar ben 20 yaşındayım ve hormonlarım normal ama vücudum aşırı tüylü. Annemin buna tek yorumu : "Halanlara çrkmişsin." demek oldu hep. İlk defa bu sırrımı size anlatıcam. Ben erkek çocuğu gibi büyüdüm. Hiç kızlar gibi şeylerle uğraşmadım, hoşlanmadım, kendime bakmadım, öğrenmedim öyle şeyleri. Benden iki yaş küçük kız kardeşim beyaz tenli uzun boylu manken gibi bişey annem küçüklüğümüzden beri bana sen çirkinsin deyip onu prensesler gibi yetiştirdi herşeyiyle ilgilendi ben umrunda olmadım pek Bu yüzden annemle pek aram iyi değil. Geçen yıla kadar ben hala öyleydim Şişman, derslerinden başka bişey düşünmeyen erkek gibi, giyimine özen göstermeyen, güzlelikle işi olmayan bi insandım. Önceki sene aniden birkaç ayda 15-16 kilo kadar verip 42 bedenden 36 bedene düştüm. Zayıflayınca yüzüm bile güzelleşti. Zaten çirkin değilim de , bakımsızım :KK1: Daha önce vücudumun hiçbiyerindeki tüyleri almadım,hiç. Koltuk altıyla genital bölgeyi küçükken annem almamı söyledi, hijyenik sebeplerden dolayı. GERİSİNE KARIŞMADI? ALMan gerek bile demedi. Epilasyon aleti aldı bana elime verdi. BEN DAHA KÜÇÜKKEN bile tüylerim çok fazlaydı dayanamadım alamadım, jiletle almaya başladım hala da koltuk altımla genital bölgemi öyle alıyorum, hala başka hiçbir yerimi almadım. HEP KAPALI GİYİNİRDİM BACAKLAR HEP KApalı kollarımı açsam bile kimsenin ne dğşündüğü umrumda değildi Artık umrumda Bir erkek arkadaşım var, hatta sözlüyüz. Seneye evlenicez inşallah Ben zayıfladığımdan beri güzel görünmenin farkına varıp güzel giyinmek istedimse de epilasyona ya da ağdaya cesaret edemedim. Ama artıkevlenmek söz konusu olunca herşey değişti. Herşeye cesaretim var ama göbeğimde sırtımda bile tüyler var ne yapmalıyım bana yardım edin Bir senem var evliliğe , nasıl azaltır kendimi daha iyi hissederim bana yardım edin lütfen :KK43:

ya lazere ya da güzel bir ağdacıya git başka çaren yok.

sence başka yok var mı?

Agdaya alismalisin.cok rahat edersin.cesaretli ol biraz herkes yapiyor agda herkes ayni aciya dayaniyor:)

bence kesinlikle lazere gitmelisin. kökleri de sert olduğu için çabuk biter. benim arkadaşım da gidiyodu. bn de düşünüyorum

bence kesinlikle lazere gitmelisin. kökleri de sert olduğu için çabuk biter. benim arkadaşım da gidiyodu. bn de düşünüyorum

Lazer çok masraflı geliyordu Aman masrafsa masraf yaptırıcam dedim bi ara Sanki ben vazgeçiim diye karşıma çıkmış gibi Bi arkadaşımı gördüm kolları bacakları dayak yemiş gibi morluklar vardı Kılların köklerinde morluklar vardı İğrenç görünüyordu Vazgeçtim korktum Başka bi arkadaşım da denediğini ama ağdadan bile çok acıttığını söyledi Lazerin ne avantajı kaldı o zamann :KK14:

Agdaya alismalisin.cok rahat edersin.cesaretli ol biraz herkes yapiyor agda herkes ayni aciya dayaniyor:)

Eninde sonunda ağda olacak gibi evet Epilasyon aletine yanaşmam bile Ama eminim ağda da çok acıtacak da dayanmaya kararlıyım Ama ilk kes yapanlar illa kuaförde yaptırsın beceremezler diyor herkes Kuaföre gidemem Evde kendim yapabilir miyim ki :KK50:

Lazer çok masraflı geliyordu Aman masrafsa masraf yaptırıcam dedim bi ara Sanki ben vazgeçiim diye karşıma çıkmış gibi Bi arkadaşımı gördüm kolları bacakları dayak yemiş gibi morluklar vardı Kılların köklerinde morluklar vardı İğrenç görünüyordu Vazgeçtim korktum Başka bi arkadaşım da denediğini ama ağdadan bile çok acıttığını söyledi Lazerin ne avantajı kaldı o zamann :KK14:

amanın o_O benim arkim Anatolia mı neydi oraya gidiyordu. beraber gittik hatta bıyıklarını aldırıyo biraz kızarıyodu 10 dk sonra geciyo. belki tenin hassasıyetiyle de alakalıdır. bnm de bacaklarım hmen morarır çünkü :)

Ağdaya başvurucam galiba en son ona karar verdim ama birkaç sorum olacak. Tüm vücudma yapıcam Akla gelecek heryere çükü gerçekten gerekiyor :KK43:

-Yüzüme yanakların üst kısmı göslerin altındaki o elmacık kemiği üstlerine yapsam kızarıklık tahriş yapar mı?
-göbeğime aynı şekilde
-sırtımda tüyler var onları alsam kalınlaşır mı sarartıcı mı kullanmalıyım?
-kollarda sivilce yapar mı?
-özellikle genital bölge için ne yapsam daha az acı çekerim yıllardır jiletle aldım
-genital bölgeye yakın yerde bacaklarımın üst kısmı son zamanlarda hızlı zayıflamamdan dolayı derisi kırışmış şncelmiş gibi, çatlaklar var. Orası beni çok korkutuyor çünkü ağdayı çekerken etimi kaldırır gibi geliyor orası çok hassas görünüyor ne yapmalıyım?

Önerileriniz neler? Hangi ürünleri önerirsiniz?

kesinlikle lazere gitmelisin ağda cildi sarkıtıp erken yaşlanmaya neden oluyor ve genital ve koltuk altında koyulaşma yapıyor.lazerede diod dışında önermiyorum.benim birçok arkadaşım gitti bende başladım çok memnunum ağdanın 5 de 1 i acı bornovada ege clinic.

X