85 kiloyum yoldaş arıyorum

eskirokfor

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2014
191
44
Sevgili hemcinslerim 25 yaşındayım, üniversiteden mezun oldum henüz iş bulamadım 4 aydır evde oturuyorum sıkıntıdan yemek yiyorum hareket hiç edemiyorum moralim çok kötü sevdiğim insan başka bir şehirde artık kavuşma ihtimalimiz kalmadı tüm bu dertlerden sonra dışarı çıkarken giyecek hiç bir şey bulamamam da beni çok yordu artık, boyum 170 85 kiloyum diyet yapmak istiyorum ama hayattan o kadar nefret ediyorum ki ne yaparsam yapayım bir faydası olmayacak gibi geliyor.dertleşecek birlikte kilo verecek arkadaş arıyorum :18: yalnız ve umutsuzum

Sevgili hemcinslerim 25 yaşındayım, üniversiteden mezun oldum henüz iş bulamadım 4 aydır evde oturuyorum sıkıntıdan yemek yiyorum hareket hiç edemiyorum moralim çok kötü sevdiğim insan başka bir şehirde artık kavuşma ihtimalimiz kalmadı tüm bu dertlerden sonra dışarı çıkarken giyecek hiç bir şey bulamamam da beni çok yordu artık, boyum 170 85 kiloyum diyet yapmak istiyorum ama hayattan o kadar nefret ediyorum ki ne yaparsam yapayım bir faydası olmayacak gibi geliyor.dertleşecek birlikte kilo verecek arkadaş arıyorum :18: yalnız ve umutsuzum

Canim merhaba, bende hep kilo verme derdindeyim. Bundan once baska arkadaslarla baska topikdeydim, ama hep yarida kaldi, malasef herkes dedigi gibi hergun yazmiyor (bazen bende dahil).
ben 22 yasindayim, boyum 1.60 kilomda 64. En az 50 olmak istiyorum.
Gecen yil 66 dan 56 ya inmistim, ama Seker bayramindan sonra birdaha tutturamadim. Simdi ise gene korkuyorum, Oructan sonra gine lopur lopur yersem diye. Ama citigi citigi de kilolarimdan kurtulmak istiyorum (kalici olarak). Artik elbiseleri ustumde yakistiramaz oldum:KK50:
Eger istersen sana yoldas olmak isterim. Haftalik ya da gunluk (ne istiyorsan) tartiliriz, buraya yazariz.
Bu ise bir dur dememiz lazim!

Canim merhaba, bende hep kilo verme derdindeyim. Bundan once baska arkadaslarla baska topikdeydim, ama hep yarida kaldi, malasef herkes dedigi gibi hergun yazmiyor (bazen bende dahil).
ben 22 yasindayim, boyum 1.60 kilomda 64. En az 50 olmak istiyorum.
Gecen yil 66 dan 56 ya inmistim, ama Seker bayramindan sonra birdaha tutturamadim. Simdi ise gene korkuyorum, Oructan sonra gine lopur lopur yersem diye. Ama citigi citigi de kilolarimdan kurtulmak istiyorum (kalici olarak). Artik elbiseleri ustumde yakistiramaz oldum:KK50:
Eger istersen sana yoldas olmak isterim. Haftalik ya da gunluk (ne istiyorsan) tartiliriz, buraya yazariz.
Bu ise bir dur dememiz lazim!

çok sevindim cnm geldiğin için,haftalık tartılmak daha güzel olur en önemlisi destek bence birbirimize destek olursak yapabiliriz ben de geçen yaz 1.5 ayda 11 kilo vermiştim ama sınav dönemi ve evde geçen zamanda yine aldım o zaman 91 kiloydum hala o halimden 6 kilo eksiğim.önce bi program netleştirelim saati saatine değil tabi sonra da konuşur motivasyonumuzu yüksek tutarsak yapabiliriz inşallah

çok sevindim cnm geldiğin için,haftalık tartılmak daha güzel olur en önemlisi destek bence birbirimize destek olursak yapabiliriz ben de geçen yaz 1.5 ayda 11 kilo vermiştim ama sınav dönemi ve evde geçen zamanda yine aldım o zaman 91 kiloydum hala o halimden 6 kilo eksiğim.önce bi program netleştirelim saati saatine değil tabi sonra da konuşur motivasyonumuzu yüksek tutarsak yapabiliriz inşallah

Insallah canim, hadi bakalim insallah guzel neticelerle ilerletiriz bu topigi. Normalde ben 3 ogun basen de 3 ara yapiyorum. Simdi niyetli oldugum icin sadece 2 ogun. Aslimda yanina 1 ara yerlestirsem iyi olacak ama o kadar yorgun ve halsis hissediyorum ki hemem yataga atiyorum kendimi.
Ne yasik ki hizli kilo verme yonteminde cok cabuk aliniyo kilolar. Ama baska turlude ben yapamiyorum (cok cabuk vericem ya).
Tartilma gunumuz hangi gun olsun canim?

Hatta simdiden yaza bilirim Sahurda yediklerimi:
1 bardak portakal suyu, biraz beyaz peynir, 6 siyah zeytin, domates
1 mandalin, 1 kucuk kase yoghurt

Iftar icinde yazarim insallah.

Bende geldim aranıza :KK3: Ben de şu an 82 kiloyum. İki hafta önce 87 kilogram olduğumu fark eder etmez başladım diyete . Hedefim bayrama kadar 70 kilo olmak ve en nihayetinde Ekim' e kadar da 60. Fazla sabırsız bir insanımda :KK9: Ama sıkı bir beslenme düzeni , spor ve en önemlisi sağlam bir irade ve motivasyonla halledebileceğimizi düşünüyorum. :nazar:

Bende geldim aranıza :KK3: Ben de şu an 82 kiloyum. İki hafta önce 87 kilogram olduğumu fark eder etmez başladım diyete . Hedefim bayrama kadar 70 kilo olmak ve en nihayetinde Ekim' e kadar da 60. Fazla sabırsız bir insanımda :KK9: Ama sıkı bir beslenme düzeni , spor ve en önemlisi sağlam bir irade ve motivasyonla halledebileceğimizi düşünüyorum. :nazar:

canim hosgeldin, insallah basaricagiz:KK16:

Kizlar bugun iftarda ne yedim onu yazicam:

Bir bardak sicak su, az zencefil tozu ve az limon suyu
ve bir bardak su
1 kase salata: havuc (rendelenmis), marul, 6 siyah zeytin (yagsiz-tuzsuz)
1 tost: 2 tamtahilli ekmek ve beyaz peynir
1 kase dondurma

Son düzenleme:
Hoşbulduk kızçeler : 16: Ben de bir kase light yoğurt ,1 kepekli bisküvi yedim ve 2 bardak yeşil çay içtim. Bu arada size de tavsiye ederim kesinlikle yeşilçay için. Hem tadı çok hoş hem de vücudun su toplamasını engelliyor ve yağ yakıcı özelliği de var. Ama içine kesinlikle şeker atmayın ,maximum bir tane tatlandırıcı atın.Değişik aromalıları satılıyor zaten markette ve fiyatlarıda gayet makul. Ben a,c,e vitaminli olanını kullanıyorum ve tadından gayet memnunum. : 7:

Hoşbulduk kızçeler : 16: Ben de bir kase light yoğurt ,1 kepekli bisküvi yedim ve 2 bardak yeşil çay içtim. Bu arada size de tavsiye ederim kesinlikle yeşilçay için. Hem tadı çok hoş hem de vücudun su toplamasını engelliyor ve yağ yakıcı özelliği de var. Ama içine kesinlikle şeker atmayın ,maximum bir tane tatlandırıcı atın.Değişik aromalıları satılıyor zaten markette ve fiyatlarıda gayet makul. Ben a,c,e vitaminli olanını kullanıyorum ve tadından gayet memnunum. : 7:

kızlar günaydın :KK1:bende başka tobikteydim am sizinki daha renkli geldi katılabilirmiyim 1,58 boyunda 70 kğ biriyim muhasebiciyim özel bi şirkette normalde 76 kğ dım iki ayda çok kasmamakla ve sporla 71 kğ düştüm ramazan başlayalı üç gün oldu bu sabah tartıldım 70 kğ çıktım oruçluyum nasıl diyet yapçamı bilmiyorum ama birbirimize destek olalım

Kararima'cım hoş geldin sen de aramıza :13: Sen zaten aşırı kilolu değilmişsin ki tatlım hiç canını sıkma ,birazcık diyet biraz sporla verirsin kısa sürede . Oruçluyken zor oluyor gerçekten ama elinden geldiğinde kalorisiz gıdalar tüketmeye çalış , porsiyonlarını küçük tut ,bol bol yeşil çay iç ,spor yapamıyorsan bile imkanın varsa iftardan sonra bir yürüyüşe çık :KK16:

kızlar günaydın :KK1:bende başka tobikteydim am sizinki daha renkli geldi katılabilirmiyim 1,58 boyunda 70 kğ biriyim muhasebiciyim özel bi şirkette normalde 76 kğ dım iki ayda çok kasmamakla ve sporla 71 kğ düştüm ramazan başlayalı üç gün oldu bu sabah tartıldım 70 kğ çıktım oruçluyum nasıl diyet yapçamı bilmiyorum ama birbirimize destek olalım

Canim hosgeldin, iftari acarken en az 2 bardak iliga yakin su ic. Zaten butun gun birsey yemedigin icin mide kuculuyor. Digerlerinden de az az ye. bol salata.

Kizlarr ben gunun niyetlenemedim, insallah yarina. Bugun icimden tartilmak geldi ve bende 1 kg vermisim: 64den 63 olmusum.
Aksam yediklerimi belirtirim.

bugunki yediklerim:

13.20: 1 cavdar ekmekli, beyaz peynirli tost
1 kase corba

18.00: sebzeli omlet-yarisi, domates
kucuk kase meyve salatasi+1 top dondurma

19.00: 1 bardak form cayi

ben de geldim aranıza. bugun dukana basladım. boy 155 kilo 72 hedefim 55 kilo. sabah 2 haslanmıs yumurta bi kase yogurt yedim. aksama yazarım yine :))

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz öncelikle kusura bakmayın iki gündür hastalığım nedeniyle giremedim sayfaya,iki gündür klima çarptı beni yataktan kalkamadım ona rağmen akşam yemeklerini çok az yiyorum ekmek yemiyorum fakat kahvaltıyı biraz abarttım, bu arada arkadaşlar ben oruç tutamıyorum maalesef,bu arada benim geçen yıl 1.5 ayda 11 kilo verdiğim bir listem var diyetisyen kontrolünde vermiştim fakat listeyi ve kürlerin tariflerini sakladım sizinle paylaşacağim en kısa zamanda. liste bayağı iyi ben pek spor yapamadığım halde güzel kilo verdim 92 kilo olmuştum 81 e düştüm üniversiteye gittiğim için o sıra diyetisyeni ve yurt yemekleri yüzünden diyeti bırakmıştım ona rağmen 4 kilo aldım yani kilo dönüşü fazla olmadı zaten hiç dikkat edememiştim sınavlar falan derken.
bu arada arkadaşlar ben naçizane bir sağlıkçı olarak dukan ve karatay diyetlerini önermiyorum çünkü çevremde yapan kişilerden ikisi hastalandı birine teşhis bile koyulamadı benim hedefim her besin grubundan az yemek ve bol yürüyüş yapmak:21:

dukanı niye onermiyorsun canm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaşlar şöyle bir uygulama yapalım ve hedeflerimiz kilomuzun fazlalığına göre aşamalı olsun örneğin ben ilk hedefi 70 koyarsam başarısız olabilirim, hedeflerimiz aşamalı ve ulaşılabilir olsun.ben başlıyorum herkes de yazarsa sevinirim :87:

kilo:85
boy:170
ilk hedef:80
ikinci hedef:75
üçüncü hedef:70
amaç:67

dukanı niye onermiyorsun canm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım ben de yapmayı düşündüm hatta kitabını aldım o sırada benim bir arkadaşım dukanla 20 kilo verdi ardından eklemleri şişmeye başladı hastanelik oldu iki ay yataktan kalkamadı , teyzemde dukan diyeti sonrasında 13 kilo verdi sonrasın gut hastası oldu. bu diyetlerde aşırı protein alımı olduğu için uzmanlar fazla önermiyor.tabi yapıp hiç bir hastalığa yakalanmayanlar da var ama bu örnekler benim gözümü korkuttu hatta dukana yaşadığı ülkede ceza verilmiş gibi bir şeyler de vardı.

kızlar öncelikle benim yazdığım gibi hepimiz hedef ve amacımızı yazalım,kimler oruç tutuyor kimler tutmuyor ona göre bir şeyler belirleyelim bu arada bir iki püf nokta vereyim sabah yürüyüşü ile %30 daha fazla enerji harcanır ayrıca günde 3 bardak yeşilçay içelim güzelleşelim.zayıflama ilaçları otlar pek çok şey var bildiğiniz üzere bu ilaçların çoğunun içinde metabolizma hızını arttıran fakat ani kalp krizine neden olan sibutramin adlı bir madde var bu gibi şeylerden uzak duralım, zayıflatan bitkilere de hergün bir yenisi ekleniyor fakat hepsinin tam çalışması mevcut olmadığından zararları önümüzdeki yıllarda ortaya çıkabilir fakat şu an yeşilçay metabolizma hızını arttırıcı ve güvenli olarak çoğu uzman tarafından kabul görüyor bu nedenle benim tavsiyem YEŞİLÇAY içmek içine limonda sıkarsanız nefis olur ama içne şeker atmıyoruz tabi ki :KK9:

Bende geldimmm yeni iyeyim ve diyet konusunda motivasyon olabilmek için katıldım kk ya .. 1 70 boyayım ve 6 kg fazlam var ben hamile kalmadan önce biraz kilo vermeye çalışıyorum rahat bir hamilelik dönemi geçirebilmek adına.. Aslında 16 kg fazlam vardı 10 kilosunu şeytali yoğurt diyeti ile 10 günde verdim biraz sağlıksız ama geri almadım dikkat ettim şimdi son 6 kg dayım arkadaş arıyorum destek olacak bana😭

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X