Kabaran saçlar için önerilerinizi istiyorum

hyetisgin

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2013
45
3
kızlar saclarım fazlasıyle kabarık ama oyle elıdor 7/24 pantene falan ıse yaramıyor.kabaran saçlar için durulanmayan krem ıstıyorum onerılerınızı beklıyorum canlarım:KK34:

yok tatlım normalde zencı kıvırcıcgı ama straight terapi var dalgalı duz arası ama asırı kabarık

Ya bu dediğim krem çok uzun süre etkili değil ama yumuşaklık verip sakinlestiriyor düzenli kullanımda sacımın nem dengesini sagladı diyebilirim nemli saç da daha az kabarır sonuçta bence saçına yağ Terapileri uygula aktarlardan argan yagı falan al baya bir faydasını görürsün benimde saçın dalgalı düz :)

Ya bu dediğim krem çok uzun süre etkili değil ama yumuşaklık verip sakinlestiriyor düzenli kullanımda sacımın nem dengesini sagladı diyebilirim nemli saç da daha az kabarır sonuçta bence saçına yağ Terapileri uygula aktarlardan argan yagı falan al baya bir faydasını görürsün benimde saçın dalgalı düz :)

argan falan hepsını kullanıyorum ama banamsın demedı canım:)bebek yagını dusunuyorum smdı faydası olur mu bılmem ama:)

Ben çeşitli yağları denedim. İlk kullanmaya başladığınızda güzel oluyor, ama saç sonra ona da alışıyor ve boş yere yağlı saçla gezmiş oluyorsunuz.

Önerim saçın uzunsa banyodan çıktıktan sonra kremleyip iki örgü yapman olabilir.

Ben çeşitli yağları denedim. İlk kullanmaya başladığınızda güzel oluyor, ama saç sonra ona da alışıyor ve boş yere yağlı saçla gezmiş oluyorsunuz.

Önerim saçın uzunsa banyodan çıktıktan sonra kremleyip iki örgü yapman olabilir.

Sen saçına bu yağları nasıl uyguluyorsun? Ben banyoya girmeden bolca saçıma sürüyorum hatta bazen ıslak saçıma daha iyi emmesi için ama 1 saat falan bekledikten sonra mutlaka yıkıyorum saçım nemlenmis oluyor eskisi gibi kabarmıyor hacimli duruyor

Sen saçına bu yağları nasıl uyguluyorsun? Ben banyoya girmeden bolca saçıma sürüyorum hatta bazen ıslak saçıma daha iyi emmesi için ama 1 saat falan bekledikten sonra mutlaka yıkıyorum saçım nemlenmis oluyor eskisi gibi kabarmıyor hacimli duruyor

banyodan önce sürülüp durulananlar nem veriyor, saça bakım yapıyor. Kabarmasını önlemek için ben duşta ıslak saçıma çok az sürüyordum. Kullandığım ürünün adını hatırlamıyorum ama doktor vermişti. Argan yağları fln kabarmasını zaten hiç engellemiyor. Fönlü saça sürdüğünde elektriklenmesini engelliyor.

Saç tipine göre değişiklik gösteriyordur ürünler. Benim saçım hem çok gür, hem de baya bir dalgalı.

Bende de nashi argan yagi var durulanmiyor bnyodan cikinca nemli sacima bir miktar surup havluyla sariyorum kurumaya birakiyorum

argan falan hepsını kullanıyorum ama banamsın demedı canım:)bebek yagını dusunuyorum smdı faydası olur mu bılmem ama:)

Merhaba , benimde saçım sizin kadar olmasada dalgalı ve sadece çözümü Marc Anthony ürünşerinde buldum.Tek geçiyorum o kadar diyim:)
bulunması biraz güç aslında ama , şu anda www.eguzelmis.com adresınde sac bakımı bolumunde var .
durulamadan, durulayarak her cesıdi var bende maıl atmıştım onlara , hemen yonlendırme yapmışlardı sızde maıl atın ıstersenız.urun secımını ordakı yetkılılerden almanız daha sağlıklı olacaktır.:nazar:

Keratin duzlestiriyo saci kabarikligina belki bi nebze yardimci olur kuaforumden 20 liraya aldim o fiyatlara bulabilirsin tabi ml dikkat et tutupta 200ml keratini 20liraya bulamazsin yani bulursunda kalitesinden suphe etmek gerekir. Kanser bile yapabildigini duymustum nette ne kadar dogrudur bilemiyorum. Ben kullaniyorum cok yumusak ve muthis guzel kokuyo

John frieda'nin frizz ease diye bir serisi var, seride banyo sonrasi uygulanan bi krem de mevcut. Benim saclarimin kabarikligini aliyordu ancak bu tarz urunler biraz yaglanma yapiyor. :/

John Frida Freeze Ease serisindeki saç şekillendirici sprey var, ama sabitlemek için değil, şişesi hafif şeffaf içindeki sıvı görünüyor :) püf anlatamadım :KK70: hem kabartmıyor hem de bukleleri çok güzel belirginleştiriyor. Gratis ve Watsons larda arada indirime giriyor, takip edip denemeni öneririm...

John frieda'nin frizz ease diye bir serisi var, seride banyo sonrasi uygulanan bi krem de mevcut. Benim saclarimin kabarikligini aliyordu ancak bu tarz urunler biraz yaglanma yapiyor. :/
Cnm sende kullanmışsın benim gibi, ben şampuanı kesinlikle önermiyorum, hiçbir etkisini görmedim :KK43: ancak sıvı saç kremi gibi bir ürünü var o gerçekten güzeldi şekillendirmek için...

Benim saçlarım düz ama banyodan sonra çok kabarıyordu kuaförden mavi bi su aldım markasını tam hatırlayamıyorum ama bütün kuaförler biliyor bir sor istersen çok işe yarıyor özellikle dolaştığı zamanlarda kesin çözüm öyle böyle değil.

X