Eskişehir'de gezilecek yerler?

deedoo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2013
46
2
34
Merhabalar öncelikle :KK16:

Neredeyse 1 yıl oldu eskişehirdeyim ancak hala doğru düzgün bir yer bilmiyorum, çünkü pek gezecek fırsatım olmadı
Bir ay sonra gibi çok ama çok yakın bir arkadaşım gelecek, dolayısıyla birlikte gezebilecek çok fırsatımız olacak

Bu yüzden bize gezilecek güzel yerler önerir misiniz?
20 yaşlarında iki genç kız olduğumuz için ona göre de önerilerde bulunabilirsiniz :KK53:

Şunu da söyleyeyim dedim; "o yeri de biliyordur artık söylemeye gerek yok herhalde" diye düşünmeyin, her yeri söyleyin çünkü bu şehir hakkında hiçbir şey bilmiyorum hala :KK17: dediğim gibi pek gezemedim

1 hafta sonra ordayım tatlım beraber gezelim :-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Neredeyse 1 yıl oldu eskişehirdeyim ancak hala doğru düzgün bir yer bilmiyorum, çünkü pek eskişehir gezilecek yerler gezecek fırsatım olmadı
Bir ay sonra gibi çok ama çok yakın bir arkadaşım gelecek, eskişehirde gezilecek yerler dolayısıyla birlikte gezebilecek çok fırsatımız olacak

20 yaşlarında iki genç kız olduğumuz için ona göre de önerilerde bulunabilirsiniz :KK53:

Eskişehir'de birçok gezilecek yer mevcut. Özellikle Odunpazarı

Buyuk parklar mevcut sazova parki kentpark sazovada hayvanat bahcesi de var.carsi adalar odunpazari balmumu muzesi universite cad.doktorlar cad. Aklima gelen en bilindik ve kalabalik gezilecek yerler

Neredeyse 1 yıl oldu eskişehirdeyim ancak hala doğru düzgün bir yer bilmiyorum, çünkü pek gezecek fırsatım olmadı
Bir ay sonra gibi çok ama çok yakın bir arkadaşım gelecek, dolayısıyla birlikte gezebilecek çok fırsatımız olacak

Merhaba :) Belki çoktan gezmişsinizdir ama en azından konuya gelip okuyup çıkan arkadaşlardan faydalananlar olabilir. Öncelikle bol bol tarih koktuğu için Odunpazarı Evleri'ni gezin derim. Yanlış bilmiyorsam el sanatları cam müzesi var. Ona da mutlaka uğrayın. Sonra Şelale Park var. Bu parkta bütün Eskişehir ayaklarınızın altına serilir. Sazovaya gidebilirsiniz. Ben gitmedim ama akvaryum da oraya açılmış galiba. Sonra balmumu müzesi var. Bir akşamüstü özellikle yaz mevsiminde Adalar'a gidip gözünüze kestirdiğiniz herhangi bir yerde yemek yiyin ve yemekten sonra da adalar yürüyüşü yapın bence :) Kentparkı da unutmamak lazım o da otogar tarafında :)

X