Yöresel Tarif Ramazan Sofraları + Ana Yemek veya Tatlı

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    85
  • Anket Kapalı .

Nevreste

Bir garip yolcu
Yönetici
Editor
16 Ağustos 2010
289.395
594.081
42
- Yarışma kategorisi : Ramazan Sofraları + Bir Ana Yemek Tarifi (tatlı da olabilir örnek ev baklavası)
- Malzemeler, yapılış aşamaları ve sunum şekli olarak her şey fotoğraflanıp sunulmalıdır.
- Malzemeler detaylı olarak listelenmelidir,
- Can alıcı püf noktaları çok net olarak verilmelidir,

ramazan_sofralari.jpg

gullac.jpg
- Bu yarışmamızda sponsor benim.
- Yarışma katılım oranını arttırmak için konu linkini paylaşmak serbest olup, oy istemek kesinlikle yasaktır ! Kendine bunu yakıştıran oy isteyebilir.
- Yarışmaya katılırken kendinize sanal bir sponsor bulmuş gibi sponsor lansmanı yapılmalıdır bu isteğe bağlıdır. (Pınar Süzme Yoğurt, Mahalle Kasabı Kazen Abi sponsorluğunda gibi ...)

- Yarışmaya katılım şekli;

Bu kategoriye konu ismi : Ana yemeğinizin ismine konu açılmalı yukarıdaki gibi anlatılmalıdır. Paylaşımı yaptığınızda konu editörün onayına düşecek eksiklik durumunda kullanıcıya bilgi verilecek ve eksiklik düzeltilene kadar konu aktif edilmeyecektir. Gerekirse başvuru red edilebilir.

Katılım başlama tarihi : 30 Haziran 2014 Pazartesi
En son başvuru tarihi : 27 Temmuz 2014 / 23:00 Pazar
Oylama başlama tarihi : 28 Temmuz 2014
Oylama bitiş tarihi : 10 Ağustos 2014 / 23:00 Pazar

Yemekteyiz, Soframız, Benim Mutfağım, Mutfakta Mutluyum

Konuya ekleme oldukça burayı güncelleyeceğim ...

Tüm katılanlara başarılar dileriz...

Oylamada kriterler ;

Tarif yaratıcı ve özgün olmalı.
Bilinen, kolay sağlanan malzemelerden yararlanmalı.
Doğru ölçü kullanılmalı.
Anlatımı anlaşılır olmalı varsa hikayesi aktarılmalı.
Hazırlama süreci basamakları, aşamaları açık ve sıralı olarak anlatılmalı.
Hazırlama sürecinden fotoğraflar bulunmalı.
Pişirme tekniği ve dereceleri doğru ve net anlatılmalı.
Bitmiş halinin fotoğrafı zevk ve estetik içermeli.

Yeni kategori gelmiş bileeee:KK52::KK52::KK52::KK52:
Geçen yıl bu kategoriye katılmıştım çok güzeldi:KK16::KK16::KK16:
Tüm katılımcılara şimdiden kolay gelsin...
Katılasım gelmedi değil hani:KK53::KK53::KK37::KK37::KK1::KK1::KK1:

sütlü tatlılarda ki heyecanı yaşadıktan sonra katılmam şart oldu :)

emma orda pek beğenilmedim :KK53: burada iyi geçer inş :KK51:

Bu sefer çok hızlısınız Kazen Bey.:KK52:

Hayırlı olsun yeni kategori.:nazar:Umarım aramıza yeni arkadaşlarımız da katılır.:103:

hamile halimlee ne bulduysamm yapıyorum yıyoruzz bi menü oluşturamıcamm misafirr çagırdıgımda yaptıgım menüyle katılmayı dusunuyorumm :) bakalımm ınsallahh ne zamana denk gelırsee :-)

Yarışma konumuz açılmış hayırlı uğurlu olsun :KK52::KK52:kimler var :KK51:

Son düzenleme:
hamile halimlee ne bulduysamm yapıyorum yıyoruzz bi menü oluşturamıcamm misafirr çagırdıgımda yaptıgım menüyle katılmayı dusunuyorumm :) bakalımm ınsallahh ne zamana denk gelırsee :-)

İnşallah katılırsınız.Bir yemekle de katılabilirsiniz.Ve ya bir tatlıyla.Önemli olan katılmak zaten.Hiç belli olmaz belki de birinci olursunuz:)

İnşallah katılırsınız.Bir yemekle de katılabilirsiniz.Ve ya bir tatlıyla.Önemli olan katılmak zaten.Hiç belli olmaz belki de birinci olursunuz:)

tanıdıgmızz arkadaslarıı oylamaya katabılıyomuydukk bılmıyorumm ama koskoca paşa lokumuu kaldıı 14 de :))) bıde ne zorluklarla yapmıştım gecenin bi vaktii sessizz olucamm diye usul usul :)))

Yeni kategori gelmiş bileeee:KK52::KK52::KK52::KK52:
Geçen yıl bu kategoriye katılmıştım çok güzeldi:KK16::KK16::KK16:
Tüm katılımcılara şimdiden kolay gelsin...
Katılasım gelmedi değil hani:KK53::KK53::KK37::KK37::KK1::KK1::KK1:
Bekliyoruz :KK52:

sütlü tatlılarda ki heyecanı yaşadıktan sonra katılmam şart oldu :)

emma orda pek beğenilmedim :KK53: burada iyi geçer inş :KK51:
Hiç öyle düşünme tariflerin herbiri birinden güzeldi ellerinize ve emeğinize sağlık :KK56:bekliyoruz :KK52:
Bu sefer çok hızlısınız Kazen Bey.:KK52:

Hayırlı olsun yeni kategori.:nazar:Umarım aramıza yeni arkadaşlarımız da katılır.:103:

Bende bekliyorum yeni katılımcıları:KK52:sende ki eletürük durumu ney :KK53:şarzlarım hazır :KK52:

Son düzenleme:
tanıdıgmızz arkadaslarıı oylamaya katabılıyomuydukk bılmıyorumm ama koskoca paşa lokumuu kaldıı 14 de :))) bıde ne zorluklarla yapmıştım gecenin bi vaktii sessizz olucamm diye usul usul :)))

Canım ellerine sağlık :KK19:umarım bu yarışmada şansın bol olur :KK16:

Ramazan sofraları çok güzel bir kategori geçen sene oldukça iyiydi sofralar bu senede olacaktır eminim katılmak isterim evde bazı durumlar var müsait olursam ekleyeceğim bende:KK16:

en yakın takip ettiğim kategorilerden biri olacak, katılacaklara başarılar:13::13:

Ramazan sofraları çok güzel bir kategori geçen sene oldukça iyiydi sofralar bu senede olacaktır eminim katılmak isterim evde bazı durumlar var müsait olursam ekleyeceğim bende:KK16:
Evet canım çok zevkliydi :KK16: senin tariflerini büyük bir merakla bekliyorum :KK52::KK56:
en yakın takip ettiğim kategorilerden biri olacak, katılacaklara başarılar:13::13:

Yorumlarını beğendiğim birinin burda görmek çok güzel :KK16:

Son düzenleme:
Sütlü tatlılarda tatlıyı yaparken fotoğrafları çekip bi türlü vakit bulup konu açamayan ben de inşallah bu yarışmaya katılabilirim :)

Ahh ben ne zorluklara katlanıyorum bir bilsen.Evde hiç kimse destek değil.Katılma yeter artık diyorlar.Benim yedi veya sekizinci katılışım.Hemen pes etme.Ben napim baksana bana.:KK52:

X