Kaç yaşında evlendiniz? :)

dryfc

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2014
2.568
1.628
34
Konu daha önce de birçok kez açılmış olabilir fakat güncel olması adına bir kez de ben açıyorum :) Bekarım 22 yaşındayım hayatımda kimse yok arkadaşlarım evlenmeye başladılar arada bir umutsuzluğa kapılmıyor değilim:) Sizler kaç yaşında evlendiniz? Ne kadar süre içerisinde tanışıp evlendiniz ve şimdi olsa yine o yaşta evlenir miydiniz? Cevaplayan herkese teşekkür ediyorum şimdiden:)

Konu daha önce de birçok kez açılmış olabilir fakat güncel olması adına bir kez de ben açıyorum :) Bekarım 22 yaşındayım hayatımda kimse yok arkadaşlarım evlenmeye başladılar arada bir umutsuzluğa kapılmıyor değilim:) Sizler kaç yaşında evlendiniz? Ne kadar süre içerisinde tanışıp evlendiniz ve şimdi olsa yine o yaşta evlenir miydiniz? Cevaplayan herkese teşekkür ediyorum şimdiden:)

25 yaşında evlendim 7 ay içinde tanışıp evlendik.
Şimdi olsa şu an evlenirdim :))))

17 yaşında evlendim 27 yaşındayım 8.5 yaşında kızım 9 aylık oğlum var...mutluyum huzurluyum şükür:nazar:

güzel baslık canım :) 23 yasındayım 8 aydır evliyim öncesinde 4 yıllık ilişkimiz vardı :) biraz erken oldu evlilik yaşım ama yine olsa evlenirdim diyorum henüz yeniyizz zaten :KK16:

daha çok gençsin kısmetim kapanmaya başlıyo gibi hissetmek neden ben 26ya gircem o zaman evde mi kaldım yani :KK37: (not:erkek arkadaşım da var yani :KK17: )

27 yasimda evlendim.

8.5 ay once...

2.5 aydir baba evindeyim. 28'imdeyim su an.

7.5 senelik flortun ardindan nisanlandik, sonra da evlendik.

9 senelik bir iliski bu.

Birkac aya kadar da tamamen bitmis olacak.

Henuz cok gencsin. Evlilik oyle sahane bir sey degil.

Bana Allah yeter...

Valla maşallah daim olsun sağlık, huzur, mutluluk dolu olsun evlilikleriniz:) Ama erkek arkadaşım bile yok:))) Aslında meraklı da değilimdir evliliğe ama ne bileyim hep bir yanım hiç mi olmayacak diye soruyor bana :)

27 yasimda evlendim.

8.5 ay once...

2.5 aydir baba evindeyim. 28'imdeyim su an.

7.5 senelik flortun ardindan nisanlandik, sonra da evlendik.

9 senelik bir iliski bu.

Birkac aya kadar da tamamen bitmis olacak.

Henuz cok gencsin. Evlilik oyle sahane bir sey degil.

Bana Allah yeter...

Çok haklısınız Rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin. Düşünüyorum şuan öyle bir sorumluluğu kaldıra bilir miyim? Kendime cevabım hayır. Arada bir geliyor işte aklıma evlenen arkadaşlarımı gördükçe :)Allah hakkımızda hayırlı olanı versin.

30yasinda evlendim daha 2ay bile olmadi:KK66:iyi ki de gec evlenmisim cok guzel bekarlik zamanlarim oldu esimle de ayni yastayiz erken evlensek kavga gurultu birbirimizi yerdik su an iyiyiz:KK66:

17 yaşımda tanıştım eşimle, 4 sene flört ettik 21 yaşımda evlendim şuan 25 yaşımdayım 1 yaşında oğlum var :)) çok mutlu ve huzurluyuz şükürler olsun...
Kaderinde yazılı evlilik tarihin, doğum tarihin, ölüm tarihin.. Çok da düşünüp kendini bunaltma benim de aklımda hiç evlenmek yoktu ama eşimi çok seviyordum.. Buarada eşimle aramızda 4 yaş var..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Onemli olan dogru insani bulmak bence. Ben 29 yasindayim, nisanliyim, 8 ay oldu tanisali. Daha once tanismis olsaydik tabi ki daha once evlenmis olmak isterdim. Ama bu 'evlenmis' olmak icin degil onunla olmak icin. Yoksa daha erken yaslarda da evlenebilirim dedigim iliskilerim oldu ama hayirlisi iyi ki de olmamis diyorum simdi mantikli bi sekilde bakinca. O yuzden Allah gercekten hayirlisini versin. Yasin daha bunalima girmek icin cok genc :) bir anda oluyor eger kismette varsa. Tabi niyetine girdiysen sen ve evlenmek istiyorsan hayirlisini Allah'tan iste; oluyor gercekten her sey niyet :))

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Ben hayırlısı ne zaman ise o zaman oldun diyorum :) Rabbim mutluluğunu daim etsin hepinizin.

21 yasimin icindeyken evlendik suan 22 yasindayim iki bucuk aylik hamileyim evlilikte ne var diyenlere karsiyim bence evlilik dunyanin en guzel seyi siddetle tavsiye ediyorum tabi mutluluk varsa evlilik guzel

24 ümden gün almıştım evlendiğimde ,3 yıl oldu evleneli çok şükür.. 2008 de tanıştık 2011 de evlendik canım.. 11 ay nişanlı kaldım.. Hiç takılma böyle şeylere nasibin seni bulacaktır. Hakkında hayırlısı..

Hayırlısı olsun inşaallah:)Allahım hepinizin mutluluğunu daim etsin:)

19 yasında evlendim 23 yasında bosandm evlilik güzel sey ama dogru eşi bulman lazm ve çok acele etmemekte fayda var evlilik nasıl olsa olur Allahım hayırlısını nasip etsin inşallah

X