Bebek Beslenmesi sma gaz yaparmi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

ozge_kerem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2014
7
0
merhaba arkadaslar 48 gunluk bir oglum var cok gazi oluyo uyumuyo gazdan dolayi sutum yetersiz geldiginden dolayi aptamilin mamasini kullaniyoruz acaba mamami gaz yapiyo diye esim sma aldi ama hic denemedim kullanan varmi sizce iyi mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimde 28 gunluk oglumvar .esim doktor ve onun prof hocasi smilac isminde mama onerdi gaz yapmiyor gdo suz .dogumdan sonra 2 gun verduk suan madallah emmesi guzel arada bir veriyorum .bu mamayi tavsiye ederim size

Sutun yetersizse sunlari dene.rezene kimyon papatya ihlamur anason al bitki cayi yap .gunde 2 kere bunu yapiyorum.humana still tea iciyorum gunde 3 litre su.kayisi incir kompostosu gunde 2 kase .

merhaba arkadaslar 48 gunluk bir oglum var cok gazi oluyo uyumuyo gazdan dolayi sutum yetersiz geldiginden dolayi aptamilin mamasini kullaniyoruz acaba mamami gaz yapiyo diye esim sma aldi ama hic denemedim kullanan varmi sizce iyi mi?

Benm bebeğimde 45 günlük şu an anne sütü sadece ilk haftalarda alabildi sonra alamadı sma başladık ilk kabızlık yaptı bizde, milupa aldık milupa da gaz yaptı iki gün önce bebelac kullanmaya başladım hafif düzelme oldu gibi uyurken falan gazını kendi çıkarabiliyor normalde baya ıkınır yardımımızla alttan gazını çıkarırdı. Her bebekte değişiyor bu mama konuları aslında deneme yanılma yöntemiyle bulacaksınız. Gaz damlası ve bitkisel yöntemlerle beraber deneyin isterseniz.

Milupa comformil de gayet iyi.benim oglum da cok gazli,doktorun tavsiyesiyle comformile basladik.buyuk olcude azaldi gaz problemimiz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bebege gore degisir mamalar.bebelac kizimda aleji yjpti yuzu gozu kizardi yavrumum sma kullaniyorm simdi memnunuz. Biraz gaz yapiyor amj

Biz de similactan conformile geçtik ama o da sonradan hep gaz yaptı.

Anne sütü bile gaz yapıyor, acı elma yağı bazen iyi geliyor...

X