İlginç cinsiyet belirleme yöntemi

Fener17

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2014
88
2
Annemden duydum alyansla cinsiyete bakiyor annem buzamana kadar hic yanilmamis. Alyansa ip bağlıyor sag avucunu actirip iplerin uclarin tutup tam ortasina tutuyor. 3 kulhuvallahü ehad ve 1 elham okuyor okurken alyans daire cizerse kiz duz gidip gelirse erkek oluyormus.bna kiz dedi cinsiyeti ogrenmeme cok var. hamile olmayan birinde denedik hic sallanmadi.denemekte fayda var benım gibi merakli anneler deneyin bakalim doğrumu :):):)

Annemden duydum alyansla cinsiyete bakiyor annem buzamana kadar hic yanilmamis. Alyansa ip bağlıyor sag avucunu actirip iplerin uclarin tutup tam ortasina tutuyor. 3 kulhuvallahü ehad ve 1 elham okuyor okurken alyans daire cizerse kiz duz gidip gelirse erkek oluyormus.bna kiz dedi cinsiyeti ogrenmeme cok var. hamile olmayan birinde denedik hic sallanmadi.denemekte fayda var benım gibi merakli anneler deneyin bakalim doğrumu :):):)

İlginç ama denenebilir tabi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende yüzük testi yaptım.testte göre erkekti.ama benim kızım olacak

Evet canım doğru bi tespit. Şirketteki yemekçimiz yaptı bana doktor erkeğe benziyo dedi ama alyansla bakınca kız çıktı. İki hafta sonra cinsiyetinin kız olduğunu söyledi doktor. Kesin tutuyo

Evet canım doğru bi tespit. Şirketteki yemekçimiz yaptı bana doktor erkeğe benziyo dedi ama alyansla bakınca kız çıktı. İki hafta sonra cinsiyetinin kız olduğunu söyledi doktor. Kesin tutuyo

:) darisi bnm basima :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aslında doğru yapıldıgında çıkıyo sanırım. benimde arkadaşımın annesi yaptı arkadasıma. kız cıktı. ablasına yaptı onada erkek cıktı ve tuttu. bidaha gidişimde bende rica edicem :)

Ben hamile kaldigimda kac kez yaptilar, erkek dediler, hatta kafama duz dokup cenemi mi bsimimi elleyecem diye baktilar , basimi ellemişim erkek diye direttiler. ama kızım oluyor. :KK70: :) çok mutluyum

bence de bunlar hurafe.. arkadaşların da dedikleri gibi %50 şans var ona göre tutacak elbet biri.. benim daha cinsiyeti belli olmadı ama yaptırmadım böyle bir şey de.. tutacak bile olsa mantıklı değil..

karında tam bebeğin olduğu yeri tutturabilirseniz ileri geri hareket ediyorsa erkek dönüyorsa kızmış. (bunun için bebeğin kalp atışını görmemiz lazım)
bu mantıklı geliyor çünkü aynı şekilde yüzük erkeğin kalbinde gidip gelirken kadında dönüyor (kanın akışıyla ilgili galiba)
babam erkek dedi geçen hafta özel bi hastandeki doktor da cinsiyet söylemdi ama babası gibi horon tepiyor dedi... yarın öğreneceğiz kısmetse :KK51:

Merhaba arkdaslar ben nisanlıyken bi abla bana bakmıştı tek taşla. İlk çocugun kız 2 tanede oğlun olcak dedi.. :) iLK Çocugum gerçektende kız oldu Şimdi sıra oğlanlardadır inşallahhhh :emir_bebek::emir_bebek:

X