Mecitefendi Kaş-Kirpik Bakım Yağı

bayansakar

Seyirlik değil ömürlük <3
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2014
130
6
Merhaba . Bugün bir yerden kaş-kirpik bakım yağı aldım mecitefendi markalı . Kullananlar var mı sonuçlar nasıl bizimle paylaşabilir misiniz ? :KK1:

umarım kullanan olur bize de söler...ben de arifoğlu kaş-kirpik yağı alıcam....böle ürünler iyi geliyor mu bakalım artık deneyip görcem...

2 haftadır kullanıyorum ve muhteşem bir ürün kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim sabah akşam iki kere sürüyorsunuz 2 hafta içinde kirpiklerim inanılmaz uzadı ve kaşlarımın seyrek yerlerinde çıkmaya başladı

bende bugün kullandım ilk
göz
yakıyor evet eğer gözün sulanırsa..
sabah ve öğleden sonra bol bol sürdüm
yarım saate kadar bişey yoktu
ne zaman ki gözüm sulandı ,yanmaya başladı...mecitefendini bi sürü ürününü aldım...hepsiciğini kullanıp
topiğimde yorumliycam :):)

Bende merak ediyorum sonuçları? Benim gözlerim alerjik biraz makyaj yapınca filan sulanıyor,kullanabilirmiyim acaba?

merhaba sevgili arkadaşlar :) Çoğu kez sabrımızı zorlayan bir süreç gerektirirse de doğanın elinden tedavi olmak kendimizi asla pişman olmayacağımız, her şeye hakim bir hekime teslim etmektir.Guzellik te o muhteşem hekimden faydalanacağımız konulardan biri.Kimyasal içeren ,geçici guzellik sağlayan ürünler belki bizlere istediğimiz sonucu çok cabuk verecektir.Ama eğer yüzümüzün dili kırışma değil de konuşma olsaydı kimbilir bizlere ne kadar kızacaktı.İnanın çok kritik bir durum olmadıkça doğru şekilde ve %100 doğal yağlar kullanıldığında (bende bu gelişim sureci yavaştır.)geri dönüşü olmayacak güzellikler elde edebiliriz.Biliyorum çok açıklama yaptım.Ama tüm insanların hastalıkların,vücuttaki memnuniyetsizliklerin başlangıcı olan hormondan,kimyasal ürünlerden uzak durmasını çok isterdim :) Mecitefendi kaş ve kirpik serumuna gelince bence harika bir ürün.Ben uzun bir süre sarımsak kullandım kaşlarımda ve yaktı.Bu benim bilgisiz liginden kaynaklandı.Her gün surmemem gerekiyordu. Daha sonra mecit efendi kaş ve kirpik serumunun kullandım uç haftada kaş tüylerimde mükemmel çıkmalar gözlemledim.Ve şu an çıkanları uzatıyorum.Çok memnunum.Kirpiklerime gelince bazen yakıyor ama az da olsa uç haftada uzama olduğunu farkettim.Ve devam edeceğim kullanmaya. :) uç ay daha kullanïrsam muhteşem ötesi sonuçlar alacagima inaniyorum.

X