Nişan Bir yardımcı olursanız sevinirim

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

srve06

Her şeyi salla ama çayı demle
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2014
1.159
975
Arkadaşlar 9 agustos da nişanım var.... Nişan da dagıtılmak için küçük kavanozlarda şeker yapmak istiyorum.... Kavanozları buldum ama kavanozların üzerine isimlerimizin yazdıgı etiketi nerede yaptırabilirim. Bir fikriniz varmı:KK5::KK5::KK5:

Arkadaşlar 9 agustos da nişanım var.... Nişan da dagıtılmak için küçük kavanozlarda şeker yapmak istiyorum.... Kavanozları buldum ama kavanozların üzerine isimlerimizin yazdıgı etiketi nerede yaptırabilirim. Bir fikriniz varmı:KK5::KK5::KK5:

Ofset yani davetiyelerin basıldıgı yerlerde vardır bence:) Ve yazıcıdanda çıkartılabiliyormuş diye okudum bir yerde

photoshoptan kendi zevkine göre yapıp ozalitçilerden sticker şeklinde çıktı alabilirsin photoshop bilmem dersen ozalitçi belli bir miktar karşılığı tasarımını yapar tatlım:KK16:

Ofset yani davetiyelerin basıldıgı yerlerde vardır bence:) Ve yazıcıdanda çıkartılabiliyormuş diye okudum bir yerde
S

Sticker gibi istiyorum internetden buldum yapan bir yer ama orası İstanbul dışına yapmıyormuş malasef

Canım davetiye basılan yerlerde mutlaka vardır hem de uygun fiyata olur oralarda :107:

SANA YARDIMCI OLCAMDA aLLAH AŞKINA PROFİL RESMİN NE ÖYLE CANIM YAAAAAA

DEĞİŞTİRSEN OLMAZMI KADIN NAPIYO ÖYLE :///

OTOKET MAĞAZALARINDA RENKLİ YAPIŞKANLI KAĞITLARA YAZDIRIP ÇIKTISINI ALABİLİRSİN

KÜÇÜK YERDEYSEN KIRTASİYERE VE FOTOĞRAFÇILARA BAK

kendin bile yapabilirsin Bencede canım ayrıca bazı internet kafelerde bile yapışkanlı çıktılar veriyorlar o şekilde yapabilirsin

X