Saç Uzatma Yöntemleri Sinemaki Kürüne Başlıyorum :) resimli

bnce olmaz ana madde zaten bemix.Cunku bemix saç uzatiyor zaten :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam arkadaşlar :KK16: Bu 1. kürden sonraki resmim ara ara resimler atacağım :KK1: bu kel saçımla sinemaki benim neyime gerçi :KK43:( çok az saçım var çok dökülüyor bu konu hakkında da çözümü olan arkadaşlar varsa yazarlarsa çok sevinirim :KK25: :KK37: Eki Görüntüle 1175466

benimde saçlarım çok dokuluyor biotin 5000mg diye vitamin var saç dökülmesine gerçekten iyi geliyor

7.kürden sonra :)

Eklentiler

• SON.jpg
    SON.jpg
    901 KB · Görüntüleme: 273
canımm fazla dökülme var çam terebenti yağından kürün içine 3-4 damla koyabilirsin bende bugün başlıyorum bu küre bi form sitesinde okumuştum dökülme normalmiş ama fazla olursa yani sen bundan rahatsızlık duyarsan çam terebenti yağıda ekleye bilirmişin içine. Benim de bi sorum var kürü bekletip yıkarken şampuanla mı yıkıyorsunuz nasıl yapıyorsunuz acabaaaa ???

Bioblas sarmasik özlü ve haftada 1 sinemaki kürünü denedim cidden cok faydasını gördm kürü sakn yarıda bırakma faydasini goruceksin saclarim suan belime yakin ve cok saglikl oldu :)

:110:Şampuaninda etkisi olabilir canm ama bu kürü tavsiye ettgm ve deneyen arkadaslariminda uzadı onlar bile sasirmisti etkisine. Ama resimlerine baktimda fark yokta degil yani düzelmis gibi bide bioblas sampuani dene istersen bide sacini acik birakma topla sürekli kendi haline birak maşa düzlstrci kullanma :)

bnde siyah olan boyali saclar icin bioblas kullaniyrm hatta icinde sarimsak ve cam terebentin var cnm yaz tatili olduğu icin duzlestici kullanmiyrm ayda bir vs. kullanyrm :KK43: ya aslinda saclarim cok kirik 1.5 yildr duzlestrdgm halde kestrmedim biliyrm dogru dgl ama napim ya ben 1cm uzasin die bile ne kadar ugrasiyorum yani o 1cm bile bnm icin cok degerli kirik olsada onu kestrmk istemyrm o_O

bnde siyah olan boyali saclar icin bioblas kullaniyrm hatta icinde sarimsak ve cam terebentin var cnm yaz tatili olduğu icin duzlestici kullanmiyrm ayda bir vs. kullanyrm :KK43: ya aslinda saclarim cok kirik 1.5 yildr duzlestrdgm halde kestrmedim biliyrm dogru dgl ama napim ya ben 1cm uzasin die bile ne kadar ugrasiyorum yani o 1cm bile bnm icin cok degerli kirik olsada onu kestrmk istemyrm o_O

benim gibisin bende kıyamıyorum :) 1 yılı geçti bak saçlarımın resmi var şubata kadar saç uzatacak arkadaş arıyorum konusuna bak birde kullandıklarıma bak benim de saçlarım ince ve güçsüzdü 2 aydır kullandığım ürünlerle cidden dolgun görünüyor artık

benim gibisin bende kıyamıyorum :) 1 yılı geçti bak saçlarımın resmi var şubata kadar saç uzatacak arkadaş arıyorum konusuna bak birde kullandıklarıma bak benim de saçlarım ince ve güçsüzdü 2 aydır kullandığım ürünlerle cidden dolgun görünüyor artık
takip ediyorum canim topigini:KK15:yaptiklarini az cok yapiyrm ama bisey elde edemedim o_O

saçının kırıklarını almassan zor uzar çünkü saç uzadıkça kırık olan yerden kopuyormuş yani uzamamış gibi geliyomuş bize bir yerde okumuştum :) ayrıca saç uclardan beslendiği için saçı sürekli uçlarından kesmek daha hızlı uzatıyormuş :)

20140901_223244.jpg
arkadaslar bildgimz gibi sinemaki yapildktan 2hfta icinde etkisini gösteriyor. simdi kurden 2hfta sonraki resmimi atiyorum :KK25:

oo baya uzamış, maşallah baya da güçlenmiş gibi gözüküyo sevindim :KK70:
lütfen kürü bi kez daha anlatır mısın ilk kez deniycem :KK52:
tskler cnm:KK49: simdi yarım yada bir cay bardagi (onu sacinin gur ve uzunluguna gore ayarlarsn) suda buyuk bi tutam sinemakiyi kaynatıp suzeceksin.icine 1 adet bemix ampul ve 1 kapak badem yağı koy karistr sacina uygula cnm 3-4 saat bklet.ama bn badem yagi yerine karisik yaglardan koydum :nazar::KK68:

tskler cnm:KK49: simdi yarım yada bir cay bardagi (onu sacinin gur ve uzunluguna gore ayarlarsn) suda buyuk bi tutam sinemakiyi kaynatıp suzeceksin.icine 1 adet bemix ampul ve 1 kapak badem yağı koy karistr sacina uygula cnm 3-4 saat bklet.ama bn badem yagi yerine karisik yaglardan koydum :nazar::KK68:

tamam canım çok sağ ol.:KK68: çam terebentin hakkında ne düşünüyorsun ya

tamam canım çok sağ ol.:KK68: çam terebentin hakkında ne düşünüyorsun ya
karısık bakım yağlarımın içinde kullanıyorum ayrıca sampuanımada kattım cnm sampuanımı daha yumuşak yaptı ama hangi kullandıgım urun fayda ediyor anlamadım cnm.ama sampuanına kat bence iyi:KK68:

X