Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
arkadaşlar bende nasipse ağustosta :KK43:aşılama yapcam,sperm merkezi aşılama için 300 tl istedi,bunun haricinde iğneler için ne kadar masraf gidiyor ?ssk lılılar için fiyatlar değişiyomu bilgilendirimisiniz lütfenn:18:

Ahter eğer hiç cocugun yoksa devlet yarisini karşılıyor ilaçlarının ama ben daha once özel yaptirdim 300 muayene parası 300 den 2kutu ilac 600tl verdim biri çöpe gitti 400tl sperm yikamaya verdim asilamaya 1200 tl aliyormuslar biz rica ettik muayene parasi aldilar bu en abartilisi budur niye dersen Acibadem de profesör e yaptirdik ama tutmadi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaşlar bende nasipse ağustosta :KK43:aşılama yapcam,sperm merkezi aşılama için 300 tl istedi,bunun haricinde iğneler için ne kadar masraf gidiyor ?ssk lılılar için fiyatlar değişiyomu bilgilendirimisiniz lütfenn:18:

Suan yaptirdim 45tl muayene parasi verdim 2 kez rapor icin 100tl odedik birde ilaclara 160tl ilaclara verdik özel hastanede yaptirdik yine ama su yarısını ssk karsilayanlardan...daha özenli yaklastilar ondanda emin olabilirsin.

teşekkür ederim canım içim rahatladı ben daha fazla biliyodum:KK76:

Rica ederim inşallah sonunda da güzel sonuç alırsın Allah Yardim etsin. Suan ben bekliyorum ayin 5ini tahlil yaptircam o güne kadar adet olucam diye ödüm kopuyor. :KK43:

Merhaba cnm ben üniversite hast yaptırdım sadeceovitrelle iğneyi birde aşılama kateterini dısarıdan aldım klomen kullandım o yuzden herhangi bi ilaca gerek duyulmadı yani yaklaşık 70tl ye mal oldu sprem yıkama ve aşılama için ek üccret almadı ama özel hast görüşmüştüm daha önce onlarda toplam. 300e mal olur size demislerdi rabbim hepimizin hakkinda hayirlisini nasip etsin insallah.

Eee bu zamanlarda test yaptiracak kimse yok mu. Bu arada ben daha regl olmadim normal mi ki? Ilk kez boyle oldu :S
Ilk asilamamda asilama sonrasi 14.gunde regl olmustum.

Son düzenleme:
Progestan kullanıyorum ama yumuşak kapsül ağızdan alıyorum buna ek bebek aspirini ve folik asit

Eee bu zamanlarda test yaptiracak kimse yok mu. Bu arada ben daha regl olmadim normal mi ki? Ilk kez boyle oldu :S
Ilk asilamamda asilama sonrasi 14.gunde regl olmustum.

Benim bugun 15.gunum daha gelen giden yok bekliycem pazartesiye kadar pazar gunu zaten adet gunum hayirlisi artk halidecim

Ya kizlar birsey soracam asilama ilaclarindan sonra siDede bi tuglenmeoldumu, olanlarda bi koyulasma sanki var olanlar uzamis gibi birde.
kollarimda fark ettim once dikkat edince sanki genel de yogunlasmis??

Benim bugun 15.gunum daha gelen giden yok bekliycem pazartesiye kadar pazar gunu zaten adet gunum hayirlisi artk halidecim

Insallah guzel sonuclar alrsin tatlim. Ben 25-28 gun araligunda regl oluyotum. Gecen ay asilamadan sinra 14.gun oldum ama bu ay asilamadan sonraki 16.gun. hala olmadim. Sence neden ki

bende aşılamanın 16. günü olmuştum inş sen olmazsında mijdeli haber veririsin bize canım allahım hayırlısını nasip etsin inş.

Insallah guzel sonuclar alrsin tatlim. Ben 25-28 gun araligunda regl oluyotum. Gecen ay asilamadan sinra 14.gun oldum ama bu ay asilamadan sonraki 16.gun. hala olmadim. Sence neden ki

acaba kullandigin ilaçlar adetini uzatmis olabilirmi? tekrar kan tahlili yaptir degerin en son düşükdu senin acaba tekrar yükselmis olabilirmi ben internette oyle mucizeler okuyorumki arkadasim neden olmasin adetin gelmediyse tekrar yap test insallah rabbim tez zamanda mucizeni verir insallah

acaba kullandigin ilaçlar adetini uzatmis olabilirmi? tekrar kan tahlili yaptir degerin en son düşükdu senin acaba tekrar yükselmis olabilirmi ben internette oyle mucizeler okuyorumki arkadasim neden olmasin adetin gelmediyse tekrar yap test insallah rabbim tez zamanda mucizeni verir insallah

Ya tekrar kan testi yaptirmam heralde. Cunku ne zaman suphe dusse test yaptirma karari alsam pesine regl oluyorum :) o yuzden saliverdim kendimi :)

X