Elektrik faturası düşürme (-40tl)

zehra333

Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2014
196
18
Bu ay faturamızı 80 tl azalttık arkadaşlar :KK53: çoğunluğun faturası bizim kadar çok gelmediği için 40 yazdım bizimki normalde 120tl gelirdi şimdi ise sadece 40tl. Nasıl yaptın derseniz küçük hesaplar ve tasarruflarla. Herkesin tüketimi ayrı olduğu için uzun uzadıya yazmicam. Faturalarını düşürmek isteyen arkadaşlar konuya yazsın herkese elimden geldiğince yardım edicem :)

Valla bizdeki faturaların da maşşallahı var, ay ama biz de az değiliz ki lambalar açık, fişler takılı :/

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bizim fatura zaten 32-38 arası geliyo 40bile bulmuyo yani nasıl yaptın söylede hiç fatura ödemeyelim biz :KK8::KK60::KK60:

kızlar bizde üç ay önce eski çamaşır makinesi bozulduğu için yeni makine almak zorunda kaldık. almışken de A++ aldık. faturamız ciddi oranda düşük gelmeye başladı. iyiki bozulmuş. :KK1: şimdi buzdolabınıda değiştirmeyi düşünüyoruz. eğer sizinde beyaz eşyalarınız eskiyse ve imkanınız varsa değiştirmelisiniz. uzun vadede değiştirme masrafını çıkartır zaten.

Bu ay faturamızı 80 tl azalttık arkadaşlar :KK53: çoğunluğun faturası bizim kadar çok gelmediği için 40 yazdım bizimki normalde 120tl gelirdi şimdi ise sadece 40tl. Nasıl yaptın derseniz küçük hesaplar ve tasarruflarla. Herkesin tüketimi ayrı olduğu için uzun uzadıya yazmicam. Faturalarını düşürmek isteyen arkadaşlar konuya yazsın herkese elimden geldiğince yardım edicem :)

80 tl ciddi bir miktar. Nasıl başardığınızı öğrenebilir miyim? Biz uzun süre evde olmadığımız zaman bile en az 70 tl geliyor faturayı bir türlü düşüremiyoruz.

Taşınınca Akıllı sayaç a geçtik ilk ay 150 gelince bende şaşırdım meğer üç kademeli ücretlendirme varmış elektriği en pahalı saat diliminde kullanmışım
artık çamaşır buulaşık makinasını gece 10:30 dan sonra çalıştırıyorum 60 80 arasına düştü

formülünü bize de söyle 2 kişi olduğumuz halde 80 liradan aşağı gelmiyor:KK69:

yani konuyu açmşsınız da hiç bir bilgi vermemişsiniz. nasıl yaptığınızı da söyleyin de bi anlamı olsun

X