Fargo

Tiramisu35

♥♥♥Yavrularım♥♥♥
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
5.596
4.202
İzleyenler..İzlemekte kararsız kalanlar sadece trailerını izlemekle yetinenler?Yorumlarınızı bekliyorum

İzleyenler..İzlemekte kararsız kalanlar sadece trailerını izlemekle yetinenler?Yorumlarınızı bekliyorum

yeni bir dizimi canım? keşke konusu hakkında bişeyler yazsaydın..izledin mi sen...?
bende uzun zamandır buraya dizi ekleyen yok diye hayıflanıyordum :KK14:
yeni diziler çıksa yeni aksiyonlar falan...fena olmazdı :KK51:

yeni bir dizimi canım? keşke konusu hakkında bişeyler yazsaydın..izledin mi sen...?
bende uzun zamandır buraya dizi ekleyen yok diye hayıflanıyordum :KK14:
yeni diziler çıksa yeni aksiyonlar falan...fena olmazdı :KK51:

Evet yeni bir dizi.Dizinin başında vurgulanıyor zaten bilenler bilir , gerçek hikayeden kurgulanmış bir dizi bu.Ve bu yaşananların gerçek olduğunu düşününce konusu daha da ilginçleşiyor.Aslında ilk olarak 1996 yılında film olarak çekilmiş,bu da dizi uyarlaması.Baş karakterlere gıcık olmama rağmen bayıla bayıla izlediğim bi dizi :) Konusu da şöyle ;

Kiralık katilin teki arabasıyla bir eyaletten geçerken geyiğe çarpar ve kafasından yara alır.Aynı anlarda başka bir yerde pısırık sigorta satıcısı Lester lisede ona kabadayılık yapan adam tarafından tekrar dövülmüştür ve burnu kırılmıştır.Kiralık katilimiz ve Lester acil serviste karşılaşırlar ve Lester karşındakinin kiralık katil oldğunu bilmeen içini döker.Adam da Lester'a bir güzel gaz verir kendini ezdirmemesi konusunda.Daha sonra konuşma adamı öldürmeye kadar gider.Lester "Madem bu kadar ısrar ediyorsun benim için sen öldür!" der kiralık katile.Adam sorar "Emin misin Lester?İstediğin bu mu?"...
Derken olaylar gelişir ve Lester adamdan aldığı gazla karısını öldürür.Tabii bu son yaşanan olay değildir...

İzlemenizi,izlettirmenizi tavsiye ederim.

Çok duyuyorum bu diziyi bu aralar. Oturup başına izleyemedim ama merak da ediyorum. yorumlara göre ben de başlarım umarım.

İzledimmmmm, zaten bugün pek çok yere de yazdım, öneri isteyenlere de önerdim. Buraya göz atacak olanlar için de tekrar yazayım dedim. diziyi bir solukta bitirdim. Gerçekten çok iyi. Coen biraderlerin olduğunu duymuştum, iyi olduğunu tahmin ediyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Martin freeman'ın oyunculuğuna da değineyim, çok iyi. Tavsiye ederim gerçekten.

ilk 3 bolumunu izledim. Cinayet, gizem, polisiye sevenlere tavsiye ederim. İlk bölümde zaten sizi etkisi altına alıyor.. İzleyin derim..

En zoru da beklemek sanırım.Yeni bölümünü beklediğim o kadar çok dizi var ki :KK51:

çok iyiy olduğunu okudum, izliyecektım mini dizi diye ama 2.sezon da devam edecek miş diye duydum o yüzden beklemek zor oluyor diye vazgeçtim izlemekten.

çok iyiy olduğunu okudum, izliyecektım mini dizi diye ama 2.sezon da devam edecek miş diye duydum o yüzden beklemek zor oluyor diye vazgeçtim izlemekten.

Sen de bizim gibi biriktirenlerdensin sanırım :) Gerçi bir sezon izlesen öteki sezonu yine biriktirebilirsin böylece gündemdeki dizilerden de geri kalmamış olursun izleyeceğimiz her dizinin bitmesini beklersekkk yandık demektir :KK25:

ya bir sezon kesmıyor işte bi daha ne oldugunu unutuyorum oyüzden bitmiş dizilerı kolluyorum:KK71::KK71::KK71:

ya bir sezon kesmıyor işte bi daha ne oldugunu unutuyorum oyüzden bitmiş dizilerı kolluyorum:KK71::KK71::KK71:
ben de katılıyorum sana. Fargo bildiğin boğazımda kaldı, delirdim böyleee neden bir bölüm daha yok diye. Ben de Game of ThroneS'u öyle yapmıştım hala izlemiyorum. meraktan da kudurucam resmen.

X