Vitamin takviyeleri????

mmmehtap

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2014
4
0
Arkadaşlar cilt vitaminlerine başlama yaşı kaçtır acaba ??26 yaşındayım başlamalı mıyım???

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Neden kimse bir şey yazmıyorrrr 😥😂

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cilt vitamini derken ne demek istiyorsunuz?
Vitamine ihtiyaç varsa yaşı olmaz -ki
Her zaman önemli olan, sorun başlamadan önlem almaktır.
Problem başladıktan sonra yok etmek çok daha zordur.
Neyse o cikt vitaminleri başlatın :) ancak her takviyeyi en fazla 3 ay kullanıp ara vermeniz lazım
sevgiler

İhtiyacın yoksa vitamin kullanmana gerek yok,ama cildine dışardan uygulayacağın vitaminlerden bahsediyorsan o olabilir.

vitamin kullanmanın yaşı yoktur tabiki doğal yollardan karşılayamıyorsanız

bence var,bunca zengin ünlü kullanıyorda dimdik ayakta,
ben c ve b12 kullanıyorum,çokda faydasını gördüm,ama kolojen istiyorum ama güvenilir birinden öğrenmem lazım
ender saraç bu işte önde,ama bır çoğu gızliyor zaten,cilde bile vitamın enjekte ediyorlar,saça falan,

Ben balık yağı ve c vitamini kullanıyorum.collegen istiyosan solgar hyaluronic acid tabled alabilirsin.hem hyaluronic var hemde collegen

Bende biotin başladım dr tavsiyesiyle tırnaklarım çok kırılmaya başlamıştı:KK43:

Bende biotin başladım dr tavsiyesiyle tırnaklarım çok kırılmaya başlamıştı:KK43:
Bu konuda oldukça bilgili bir arkadaşımız (forumda), boşuna 5000lik almayın, vücut zaten fazlasını atıyor, depolamıyor demişti. Ben de onun diğer birçok tavsiyesine uyduğum gibi buna da uydum, 1000lik alıyorum. Bir de dikkat edin 5000likler kimisinde sivilcelenme gibi problemler çıkarmış. Son olarak 6 ay düzenli kullanılmalıymış.

Bu konuda oldukça bilgili bir arkadaşımız (forumda), boşuna 5000lik almayın, vücut zaten fazlasını atıyor, depolamıyor demişti. Ben de onun diğer birçok tavsiyesine uyduğum gibi buna da uydum, 1000lik alıyorum. Bir de dikkat edin 5000likler kimisinde sivilcelenme gibi problemler çıkarmış. Son olarak 6 ay düzenli kullanılmalıymış.
Evet cnm gnc ye ve solgara mail atarak hangi dozlarda kullanmam gerektigini ögrenmistim..bende 1000 mcg kullaniyorum biotini..

Eger biotin saclar icin aliniosa yanina zinc takviyeside alinabilir..ama günlük doz 25 mg gecmemeli..sigara icenler ester c vitamini almali..500 mg yeterlidir..balik yagi her yas grubu icin hem anti aging hem kalp damar sagligi acisindan faydalidir..a vitamini (beta ceroten) bildiginiz gibi cilt onarici tabletlerdir..fakat sigara icenlerin beto ceroteni dogal yolardan almasi gerekir ..havuc yemek gibi..cunku beto ceroten tableti sigara icenlerde akciger kanseri riskini arttirir..onun yerine vikdi korumak icin hyaluronic acid alinmalidir.serbest radikallere karsi korumak icinde antioksidan olan ester c vitamini alinmalidir..

X